999 rezultate për

lutfi

Haziri i jep "shah" Kurtit: Shkojmë me Vjosën si kandidate të përbashkët për kryeministre Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, duke folur para gazetarëve së bashku me kandidaten për kryem
Lutfi Haziri, udhëheq fushatën e Vjosa Osmanit Përkrahje për Vjosa Osmanin ka dhënë edhe anëtari i kryesisë së LDK’së, Avudall Hoti. Pak minuta më parë Lidhja Demok
Kaq para kanë në bankë të bukurat e Lutfi Hazirit (FOTO LAJM) Tri vajzat e Lutfi Hazirit, përveç se u bënë të njohur në publikun kosovarë për bukurin e tyre, ato tashmë kanë filluar
Më masakruan vëllain, qytetari e denoncon te Berisha (FOTO LAJM) Një qytetar ka denoncuar tek ish-Kryeministri Berisha ngjarjen e rëndë që i ka ndodhur vëllait të tij, i cili është dhun
Haraqija del kundër Lutfi Hazirit Ish-ministri i Kulturës, Astrit Haraqija, ka thënë se nuk mendon që Isa Mustafa do të jetë kandidat i ardhshëm për kryet
Vjosa Osmani përleshet me Hazirin, Mustafa cilën anë do të mbajë? Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani i është kundërpërgjigjur nënkryetarit të partisë, kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri i
Haradinaj sulmon Lutfi Hazirin: Turp të kesh Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se nuk pret një ushtri të vërtetë dhe se po bëhet për nevoja të brendshme të
Vajza e Lutfi Hazirit çmend fansat në Instagram kur del me shoqe (FOTO LAJM) Lotina është vajza e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri. Së bashku me motrën e saj Kënga Haziri janë në sy të mediav
Zyrtari i LDK-së i thotë Lutfi Hazirit vegël e Thaçit Ish-deputeti i LDK-së, Adem Salihaj e ka akuzuar bashkë partiakun e tij, Lufti Hazirin për përkrahje të Presidentit Thaç
Vjosa i reagon Lutfi Hazirit: Të të vijë turp Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka kritikuar deputetët e partisë së tij, të cilët janë kundër bashkimit të Preshevës
Mustafa tallet me idenë e Lutfi Hazirit Qesharake, absurde dhe nënçmim e ka konsideruar, ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, idenë se Serbia mund t’i japë
VV nxjerr "certifikatën e mirënjohjes"së Lutfi Hazirit nga NASA Lëvizja Vetëvendosje po mban një aksion simbolik në Gjilan, para Teatrit. Ky aktivitet është organizuar nga aktivistë
Abdixhiku ia thotë shkurt e shqip Lutfi Hazirit: Nuk i heq asnjë fjalë Deputeti, Lumir Abdixhiku i ka reaguar matur Nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri, i cili tha një ditë më parë se depute
Jepet vendimi për rastin Medicus, shpallen fajtorë Lutfi Dervishi shpallet i fajshëm për trafikim me njerëz dhe krim të organizuar. Ky vendim u mor sot në seancën përfu
Sot, gjyata jep vendimin për njerëzit që bënin tregti me veshka Në Gjykatën Themelore në Prishtinë në ri gjykimin e mjekëve të klinikës “Medicus”, Lutfi Dervishit, i cili akuzohet për
Reagon ish-deputeti: Ky është Lushtaku që ishte në shënjestër të vrasësit Zyrtari i PDK-së, Nuredin Lushtaku, ka thënë se vrasësi Lutfi Qosa e kishte vrarë kushëririn e tij me emrin e njëjtë më
Kur do të ketë zgjedhje në LDK, flet Lutfi Haziri Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë që LDK është më unike se kurrë dhe se përçarjet e përfolura në publik në kët
Krizë në LDK, Lutfi Haziri kundër Vjosa Osmanit Lufta për të parin e LDK-së po del të jetë edhe më e ashpër se që mendohej. Pas Gazmend Muhaxherit, edhe Lutfi Haziri n
Një ditë pas lirimit, lot dhe gëzim në Sopot Banorët e fshatit Sopot që një ditë më parë u liruan nga akuza, po shijon lirinë në fshatin dhe gjirin e tyre familjarë.
Lutfi Haziri pezullon nga detyra dy zyrtarë të komunës, mësoni arsyen Kryetari i komunës Lutfi Haziri ka pezulluar nga puna Valon Shefkiun dhe Salih Kqikun pasiqë ndaj dy zyrtarëve është ngr