999 rezultate për

lushnjes

Në shënjestër grupi i Aldo Bares: Lufta mes bandave që po kursen askënd në Lushnje (FOTO LAJM) Vrasja makabre e Besmir Hidës sot në mëngjes teksa ishte duke pirë kafesën është e fundit e serisë së përplasjes së ashp
Artan Hoxha: Besmirin e kam takuar disa herë, është e njëjta dorë, të njëjtët vrasës Gazetari Artan Hoxha ka reaguar eleminimit të 35-vjeçarit Besmir Hida, mëngjesin e sotëm në një nga lokalet e Lushnjës.
Rikthehet banda e frikshme? Ekzekutimet mafioze që po i kujtojnë lushnjarëve vitin e mbrapshtë Besmir Hida ishte viktima e fundit e atentateve mafioze që kanë shoqëruar Lushnjen gjatë viteve të fundit. Më parë, në n
EMRI/ U eleminua me breshëri kallashnikovi, kush është biznesmeni nga Lushnja Një ngjarje e rëqndë ka tronditur mëngjesin e sotëm qytetin e Lushnjes, ku si pasojë e një atentati është vrarë me bresh
Tentoi të fuste drogë në burgun e Lushnjës, arrestohet 20 vjeçarja Eshte arrestuar nga policia e Lushnjës një vajzë 20 vjeçare nga Tirana pasi tentoi të futë në ambjentet e burgut sasi të
Aksidenti bllokon autostradën drejt Lushnjes Një aksident rrugor në të cilin janë përfshirë tre makina është regjistruar pasditen e sotme në autostradën Lushnje-Fier
Plas me armë në mes të Lushnjës, qytetarët tmerrohen nga të shtënat Një sherr mes dy të rinjve ka degjeneruar në përdorimin e armëve pak minuta më parë në mes të qytetit të Lushnjes. M
Fushata elektorale, Rama pritet me protestë nga banorët e Lushnjes Kryeministri i vendit Edi Rama është pritur pasditen e sotme me protestë në qytetin e Lushnjes . Sipas informacioneve
Vrasja e Ravik Gurrës, avokatët e Lushnjes, Durrësit dhe Beratit në protestë Një bojkot 3-ditor nga avokatët ka nisur në shumë qytete të Shqipërisë. Bojkoti vijon në Elbasan, Lushnje, Berat e D
Arrestohet shpërdarësi i drogës në shkollat e Lushnjes Policia e shtetit ka vënë në pranga një person i cili shpërndante drogë nëpër shkollat e Lushnjes. Autori është kapu
Kundërshtar i Aldo Bares, kush është pronari i lokalit që u plagos në Lushnjë Një atentat ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Lushnjës. Sipas informacioneve paraprake mësohet se i plagosuri ësh
Lëvizte me dy qese kokainë, kush është i riu i arrestuar në Lushnje Policia e Lushnjes pas një aksioni gjatë natës për rritjen e parametrave të sigurisë, ka bërë të mundur arrestimin e një
I shpëtuan policisë për herë të 14, dikush po dekonspiron aksionet e RENEA-s Gazetari investigativ Artan Hoxha ka hedhur akuzën e rëndë se dikush po dekospiron operacionet e RENEAS për të vënë në
Kjo grua ka lindur 8 fëmijë dhe s'ka ndërmend të ndalojë Numri i lindjeve në vend ka rënë në mënyrë drastike, aq sa Lulije Abiu bën dhe diferencën e rrallë. Ajo është nga Kuk
Përgjaken rrugët, aksident i rëndë në Lushnjë Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Divjakë, ku për pasojë ka humbur jetën një 46-vjeçar. Lajmi është
E bujshme/ ish-trajneri i Lushnjës pranë drejtimit të Argjentinës Argjentina u eliminua nga Franca në fazën e 1/8 të Botërorit dhe në këtë skuadër kanë nisur polemikat duke u munduar të
Pronari i lokalit gjakos qytetarin, policia e lë të lirë Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka publikuar denoncimin e një qytetari, sipas të cilit p
Basha del jashtë parashikimit e sulmon Braçen: Pusho, po t'a mbajti hajde këtu! Kryetari i opozitës Lulzim ka debatuar me deputetin e PS-së Erion Braçe sot në Kuvend. Ndërkohë që Braçe i ka kërkua
Pacult: Zhvilluam një ndeshje të mirë ndaj Lushnjës Trajneri i Kukësit, Peter Pacult, u shpreh se për një ndeshje të tillë si kjo me Lushnjën, është e vështirë të motivosh
Pacult e pranon frikën: Nuk ka eksperimente kundër Lushnjes Peter Pacult i trembet Lushnjës me të cilën do të përballet këtë të shtunë në “Zeqir Ymeri”. Trajneri austriak nuk prano