E FUNDIT/ CR7 i jep Superkupën Juves dhe hyn në histori, Pirlo shijon trofeun e pa
999 rezultate për

lushnje-berat

Aksident në Lushnje-Berat, makina përplaset dhe përfundon në kanal Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lushnje-Berat. Bëhet me dije se një makinë ka dal
Aksident në aksin rrugor Lushnje-Berat, plagosen 5 persona Një aksident i rëndë me pasojë plagosjen e 5 personave ka ndodhur në aksin rrugor Lushnje-Berat. Ngjarja ka ndodhur në o
Rruga Lushnjë-Berat jashtë standardeve Kreu i LSI-së Ilir Meta, në një takim me strukturat e forcës politike që ai drejton në Berat, u shpreh sot se është e pa
Aksi Lushnje-Berat, Olldashi: Puna me ritme të shpejta Ministri i Transportit Sokol Olldashi ka inspektuar punimet në lotin e parë të rrugës Lushnje-Berat ndërsa është shprehu
Aksident Lushnje-Berat, vdes 50 vjeçari Një 50 vjeçar ka mbetur i vdekur gjatë një aksidenti rrugor të ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën Lushnje-Berat. Sipas