999 rezultate për

lushnje

Iu sekuestruan 70 mijë euro, kush është "i forti" i Lushnjes që do prangoset pas Rrajës Mbrëmjen e së enjtes, Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës. Gjashtë dit
Kryebashkiaku i Lushnjes sulmon Berishën: Plak i çmendur! "Me plakun e cmendur Sali Berisha, do te perballem vetem ne gjykate per shpifjet dhe kercenimin me jete ndaj meje" Is
Dhunonte bashkëjetuesen, kapet 30 vjeçari Policia e Lushnjes ka ndaluar një 30 vjeçar i cili ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes. 30 vjeçari D.M. mësohet të k
I mori jetën të moshuarit në aksident, kapet 18 vjeçari Policia e Fierit, njofton se ka vene ne pranga shtetasin A.Xh, 18 vjeç, banues në Lushnje. “Ky shtetas në datën 04.1
Zhbllokohet sfida në Lushnje, Kukësi kalon në epërsi (VIDEO) Pas 45 minuta të para të mbyllura në barazim pa gola, pjesa e dytë ka nisur më vrullshëm për Kukësin. Vendasit arritë
Shisnin "bar jeshil", merr fund rrjeti Tiranë-Durrës-Lushnje (VIDEO) Policia e Beratit ka finalizuar operacionin antidrogë të koduar "Aksi". Sekuestrohen 6.2 kg cannabis sativa. Arres
"Ambulanca erdhi me vetëm një infermier", trondit dëshmia nga aksidenti në Lushnjë “I nxorrëm nga makina e shtypur duke përdorur dritat e celularëve. Njoftuam disa herë policinë dhe autoambulancën por at
Aksidenti në Lushnje, 18-vjeçari ndërron jetë rrugës për në Spitalin e Traumës (VIDEO) Është rritur numri i të vdekurve nga aksidenti i rëndë i ndodhur mbrëmjen e së hënës (28tetor) në Lushnje. 18-vjeçari
Aksidenti në Lushnje/ Vdes njëri nga të plagosurit, 2 të tjerët në gjendje kritike Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Lushnje. Aksidenti mësohet se ka ndodhur këtë mbrëmje rreth orës 21:30 n
Shoferja përplas me makinë policin në Lushnjë Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Lushnjes në vendin e quajtur kryqëzimi i gjimnazit 18 Tetori. N
Aksident në Lushnje, automjeti përplas kalimtarin Një aksident ka ndodhur në Lushnje. Mësohet se një makinë ka përplasur një kalimtar. Mësohet se i aksidentuari ësh
Përplasi një person dhe u largua nga vendi i ngjarjes, arrestohet 17-vjeçari në Lushnje Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Lushnje ku një 64-vjeçar ka humbur jetën. I moshuari po udhëtonte m
Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Lushnje ku një makinë ka përplasur për vdekje nbjë këmbësor. Ngja
Dhunoi babain, prangoset i riu Është arrestuar në kushtet e folagrancës një 34-vjeçar nga fshati Krutje, në Lushnje dhe sipas Policisë, ushtronte dhunë
Atentati në Lushnje, gazetari: Besmiri kishte denoncuar me video kërcënuesit, policia nuk veproi Atentati i ngritur në Lushnje ndaj biznesmenit Besmir Hida, ka tronditur jo vetëm familjarët por gjithë vendin. Ajo ç
"5 minuta vrasësve nuk u ndizej makina", familjarët e Besmir Hidës rrëfejnë kalvarin e vrasjeve në Lushnje Familjarët e Besmir Hidës, i cili u ekzekutua të martën ndërsa pinte kafe në Lushnje, akuzojnë Policinë e Shtetit se nuk
Biznesmeni në Lushnje lajmëroi Policinë një javë para, u dha pamje filmike Dy ditë më parë në qytetin e Lushnjes u ekzekutua me armë zjarri biznesmeni Besnik Hida, teksa konsumonte një kafe.
E vranë teksa po pinte kafe, ky është biznesmeni lushnjar që ndërroi jetë (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Lushnje është ekzekutuar biznesmeni Besmir Hida. Burime nga policia bëjnë me dije se 40 vjeçari i ek
Në shënjestër grupi i Aldo Bares: Lufta mes bandave që po kursen askënd në Lushnje (FOTO LAJM) Vrasja makabre e Besmir Hidës sot në mëngjes teksa ishte duke pirë kafesën është e fundit e serisë së përplasjes së ashp
Atentati në Lushnje, makina është ajo që iu grabit çiftit në Tiranë teksa bënin s*ks Pak pas lajmit të eleminimit të 35 vjeçarit Besmir Hida në Lushnje, është gjetur i djegur automjeti që atentatorët përdo