999 rezultate për

lushnja

Iu sul me thikë tre personave për t’i vrarë, arrestohet lushnjari Policia ka vënë në pranga një 35-vjeçar nga Lushnja, i cili ishte shpallur në kërkim për "Vrasje me dashje" të mbetur në
Dhunë në familje, arrestojet lushnjari dhe dibrani Dy persona kanë rënë në prangat e policisë për dhunë në familje.Në Lushnje u arrestua Erjon Haxhiu, 42 vjeç, i dënuar me
Nxorrën defiçit marketin ku punonin, dy lushnjarët përfundojnë në polici Dy vajza të reja janë ndaluar nga policia e Fierit, pasi iu zbulua vjedhja që bënin. Në pranga ka rënë Sonila Gjoshi,
Daja: Shpërdoruam raste, Lushnja na barazoi edhe në fazën e dytë Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja në përfundim të ndeshjes tha se shpërdoruam shumë raste. • Skëderbeu u duk nervoz,
Sowe pëmbys Lushnjen, ndeshje e çmendur në "Roza Haxhiu" Skëndërbeu nuk ka më ndërmend të tolerojë më. "Viktima" e radhës këtë herë ka qenë lushnja që pësoi humbjen em përmbysje
Lushnja shokon Partizanin, i merr pikë mbas 12 humbje radhazi (VIDEO) Lushnja dhe Partizani e mbyllin në barazim, ndeshjen e javës së 31-të në Kategorinë Superiore, në shifrat 1-1. Pas 12 hu
Lushnjari i përvishet keq Ramës: Qeverisje si kjo s'kemi parë! Një qytetar lushnjar i është përveshur Ramës gjatë mbledhjes që po zhvillohet në këto momente në Lushnje. Qytetari i
Rama provokon shqiptarët nga Lushnja: Çfarë të është ngritur ty ë? Kryeministri Edi Rama në Lushnje është pritur me ankesa e akuza për taksa të larta dhe të shumta që po paguajnë. "Ngr
Lushnja ka dhe një mision deri në fund të sezonit Lushnja do të respektojë veten deri në fund të sezonit. Edhe pse me llogtari të likujduara, trajneri i “lagunarëve”, Ili
Vodhën një motoçikletë, kapen mat tre lushnjarët Policia ka vënë në pranga tre persona në Lushnje. Personat e vënë në pranga akuzohen se në bashkëpunim me njëri-tjet
Kundërshtar i Aldo Bares, kush është biznesmeni lushnjar që shokoi policinë Policia ka vënë në pranga një 37-vjeçar nga Lushnja, për armëmbajtje pa leje dhe mosbindje ndaj urdhrit të uniformave bl
Lushnjari me makinë të blinduar i bën zborin policisë Një 37-vjeçar nga Lushnja është vënë në pranga për armëmbajtje pa leje dhe mosbindje ndaj urdhrit të uniformave blu.
Mezani pas fitores me pëmbysje: Lushnja nuk ishte aq e lehtë sa e menduam Pas 3 pikshit të marrë në Lushnje, me nëj përmbysje Mezani pranon hapur se sfida nuk rezultoi aq e lehtë sa pritej, apo
Vrasje me dashje në Greqi, kapet lushnjari i rrezikshëm Policia e Lushnjes ka vënë në pranga një shtetas të dënuar me burgim të përjetshëm. Burime zyrtare nga policia bëjnë
Starova: Dukej si ndeshje e lehtë, por nuk ishte e tillë Trajneri i Partizanit, Sulejman Starova ka thënë se dukej një ndeshje e lehtë, por nuk ishte e tillë. • Fitorja më e
Lushnja surprizon Teutën dhe i merr fitoren në minutën e 93 U mbyll në “Roza Haxhiu” me fitoren e vendasve takimi midis Lushnjës dhe Teutës. Edhe pse me 100 “halle” dhe pa trajner,
Cuko realist: Kaq janë mundësitë e Lushnjes Lushnja vijon të humbasë, teksa gradualisht po shuhen edhe shpresat e qëndrimit në Superiore për myzeqarët “Jemi mund
E përplas makina, vdes lushnjari që po udhëtonte me biçikletë (VIDEO) Një 42-vjeçar ka humbur jetën në Lushnje pasi teksa udhëtonte me biçikletë është përplasur nga një makinë. Policia be
Teksa Flamurtari plotësohet, Lushnja vetëm copëtohet nga gripi Flamurtari ka mundësinë të rikthehet tek fitorja, pasi java e 20 i vendos përballë vendit të fundit. Trajneri kuqezin
Pjesë e grupit të kokainës në Itali, kapet lushnjari Ditën e sotme policia bën me dije se ka vënë në pranga një i ri nga Lushnja pasi dyshohet si i përfshirë në trafikun e k