999 rezultate për

lushnjĂ

U pĂ«rjashtua nga PD-ja, Myslim Murrizi ‘shpĂ«rthen’ ashpĂ«r ndaj BashĂ«s Deputeti Myslim Murrrizi vetĂ«m pak ditĂ« mĂ« parĂ« u pĂ«rjashtua nga Partia Demokratike me vota unanim pĂ«r shkak se ai nuk p
Rama thumbon Bashën nga Lushnja e Myslym Murrizit Kryeministri Rama u largua për në Lushnje duke mos marrë pjesë në punimet e sotme të Seancës Plenare, e cila pritet të s
"Ju nuk jeni të varfër, jeni të vjedhur", Basha takon lushnjarët Kryetari i Parisë Demokratike, Lulzim Basha edhe ditën e sotme ka vazhduar takimet me popullin për ti ftuar në protestën
I kaluan gabimisht 143 milion lekĂ« nĂ« llogari, por kjo gjyshe nga Lushnja nuk i do (VIDEO) Duhet thĂ«nĂ« se nĂ« raste tĂ« tilla pak njerĂ«z do tĂ« vepronin si kjo gjyshe nga Lushnja. Por Humja nga Çerma e Lushnjes
Tronditet Lushnja, plagoset me armë zjarri një person Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Lushnjë. Sipas informacineve paraprake i plagosuri është
15 doza kokainë, FNSH shtang Lushnjarin në mes të natës (VIDEO) FNSH ka kryer kobtrolle të befasishme gjatë mbrëmjes së djeshme në Lushnje duke bllokuar edhe 15 doza të dyshuara si kok
Ndarja "çmend" lushnjarin, merr peng ish-gruan Policia brenda 24 orëve kap autorin e ngjarjes së ndodhur në fshatin Zhamë ku shtetasi Marjus Musaku ka marrë forcërisht
Rama mesazh nga Lushnja, a e "thumboi" kryeministri Fatmir Xhafajn? Kryeministri Edi Rama, me anë të një postimi në TWitter, mengjesin e sotëm ka njoftuar dorëheqjen e ministrit të Brenshë
Bëri policin për spital, kush është lushnjari që u arrestua Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnje, arrestuan në flagrancë shtetasin: Flamur Arapi,
Detaje të reja, si u ekzekutua ish-kryeplaku nga Lushnja (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lushnje. Ish-kryeplaku i fshatit Shegas, Qemal Alla u ekzekutua
Kush është lushnjari që u ekzekutua me breshëri duke shkuar në shtëpi 48-vjeçari Qemal Alla u vra mbrëmë vetëm 100 metra para se të mbërrinte në banesë. Dyshimet e para të policisë kanë t
Iu sul me thikĂ« tre personave pĂ«r t’i vrarĂ«, arrestohet lushnjari Policia ka vĂ«nĂ« nĂ« pranga njĂ« 35-vjeçar nga Lushnja, i cili ishte shpallur nĂ« kĂ«rkim pĂ«r "Vrasje me dashje" tĂ« mbetur nĂ«
Dhunë në familje, arrestojet lushnjari dhe dibrani Dy persona kanë rënë në prangat e policisë për dhunë në familje.Në Lushnje u arrestua Erjon Haxhiu, 42 vjeç, i dënuar me
Nxorrën defiçit marketin ku punonin, dy lushnjarët përfundojnë në polici Dy vajza të reja janë ndaluar nga policia e Fierit, pasi iu zbulua vjedhja që bënin. Në pranga ka rënë Sonila Gjoshi,
Daja: ShpĂ«rdoruam raste, Lushnja na barazoi edhe nĂ« fazĂ«n e dytĂ« Trajneri i SkĂ«nderbeut, Ilir Daja nĂ« pĂ«rfundim tĂ« ndeshjes tha se shpĂ«rdoruam shumĂ« raste. ‱ SkĂ«derbeu u duk nervoz,
Sowe pëmbys Lushnjen, ndeshje e çmendur në "Roza Haxhiu" Skëndërbeu nuk ka më ndërmend të tolerojë më. "Viktima" e radhës këtë herë ka qenë lushnja që pësoi humbjen em përmbysje
Lushnja shokon Partizanin, i merr pikë mbas 12 humbje radhazi (VIDEO) Lushnja dhe Partizani e mbyllin në barazim, ndeshjen e javës së 31-të në Kategorinë Superiore, në shifrat 1-1. Pas 12 hu
Lushnjari i përvishet keq Ramës: Qeverisje si kjo s'kemi parë! Një qytetar lushnjar i është përveshur Ramës gjatë mbledhjes që po zhvillohet në këto momente në Lushnje. Qytetari i
Rama provokon shqiptarĂ«t nga Lushnja: ÇfarĂ« tĂ« Ă«shtĂ« ngritur ty Ă«? Kryeministri Edi Rama nĂ« Lushnje Ă«shtĂ« pritur me ankesa e akuza pĂ«r taksa tĂ« larta dhe tĂ« shumta qĂ« po paguajnĂ«. "Ngr
Lushnja ka dhe njĂ« mision deri nĂ« fund tĂ« sezonit Lushnja do tĂ« respektojĂ« veten deri nĂ« fund tĂ« sezonit. Edhe pse me llogtari tĂ« likujduara, trajneri i “lagunarĂ«ve”, Ili