999 rezultate për

lundruese

Pema lundruese më e madhe në botë (FOTO-LAJM) Është përuruar në Rio de Janeiro, në Brazil pema e Krishtlindjes lundruese më e madhe në botë. Me një lartësi prej 85 me
Një shtëpi lundruese luksi (FOTO LAJM) Nëse dëshironi një shtëpi luksi, lundruese dhe keni shumën e 2.1 milion eurove atëherë mund të blini këtë anije e cila k
Moratoriumi i skafeve shqyrtohet në komisionin e sigurisë Në Komisionin e Sigurisë shqyrtohet sot shfuqizimi i ligjit për moratoriumin e mjeteve motorike lundruese. Nisma për shf