999 rezultate për

luna

Lajme pozitive për Barcelonën, Pique rikthehet në stërvitje Gjatë nëntorit të vitit të kaluar, Pique pësoi një lëndim në gju që do ta linte jashtë fushave për disa muaj rresht.
E "pushtuar" nga kriza, Barcelona detyrohet ti japë 5 milion euro Dortmundit Klubi i Barcelonës e bleu Ousmane Dembelen në vitin 2017 nga skuadra e Dortmund. Por, katalunasit ende nuk kanë arrit
Emocionuese, vogëlushja e Chrissy Teigen kujdeset për kujtimin e vëllait të humbur (VIDEO) Chrissy Teigen dhe John Lergend humbën fëmijën e tyre të tretë që prisnin të vinte në jetë së shpejti. Modelja e njohur
Operohet Ansu Fati, ja sa muaj do të mungojë Sulmuesi Ansu Fati ka kryer me sukses operimin në gjurin e këmbës. 18 vjeçari u lëndua në ndeshjen kundër Betisit.
Dëmtimi i Fati mund ti jap një shans tjetër Dembeles Barcelona gjatë verës kishte vendosur që ta shesë sulmuesin Ousmane Dembele. Klubi katalunas dëgjoi të gjitha ofertat
Barcelona gjen zëvendësuesin e Suarezit te Benfica Koeman është aktivizuar menjëherë që të gjejë zëvendësuesin e Suarezit dhe po tenton të transferojë anëtarin e Benfikës,
Nuk po përshtatet në asnjë mënyrë me Barçën, Griezmann shumë afër largimit nga Camp Nou Antoine Griezmann duket se nuk do të qëndrojë te Barcelona më shumë se edhe këtë edicion. Sulmuesi francez iu bashkua
Barcelona shton presionin për Neymar dhe Martinez Gjiganti katalunas pritet të jetë mjaft aktiv në afatin kalimtar të verës, duke u përforcuar sidomos në fazën ofanzive
"Telenovela" Rakitic, Barcelona merr vendimin përfundimtar Gjiganti katalunas llogarit në mesfushorin kroat edhe në pjesën e dytë të kampionatit Barcelona nuk e ka ndërmend të
Shorti i i rezervoi Barcelonën, Dortmund tallet me katalanasit (FOTO LAJM) Skuadra e Dortmundit do të luaj kundër Barcelonës në fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve. Në Grupin F përveç tyre m
Video që tregon më së miri çfarë fuqie ka natyra (VIDEO) Një video ka treguar momentin kur retë në qytetin e Barcelonës mbulohen me re të errëta. Pamjet e publikuara nga "Dai
Barcelona e vendosur të rikthejë Neymar, kush sakrifikohet Barcelona duket se është e vendosur për ta rikthyer yllin brazilian në "Camp Nou" . Madje, gjiganti katalunas është i ga
Këta janë pesë anëtarët e parë të KLGJ Ka përfunduar numërimi për 5 anëtarët e Këshillit të Lartë Gjyqësor (KLGJ). Anëtarët e zgjedhur për KLGJ, Dritan Hall
Prisnin fëmijën e parë, shuhet në aksident çifti i ri Një çift i ri, që ishte në pritje të fëmijës së parë, humbën tragjikisht jetën në një aksident automobilistik në Kalifor
Detaje rrëqethëse, çfarë bëri gruaja e gjyqtarit para se të hidhej nga kati i 8 Tirana u trondit ditën e djeshme pasi një 37-vjeçare u hodh nga kati i 8-të i pallatit ku ajo jetonte. Viktima është
"Dëgjuam një zhurmë të frikshme", flasin fqinjët e gjyqtarit Ditën e sotme u trondit Tirana nga një vetëvrasje. Gruaja e gjyqtarit të njohur Dritan Hallunaj, Enkeleda, u hodh ng
Stomatologe e njohur, kush është gruaja e gjyqtarit që u hodh nga kati i 8 Një vetëvrasje ka tronditur ditën e sotme Tiranën. Viktima është bashkëshotja e gjyqtarit të Krimeve të Rënda Dritan
Kalon Vettingun, rikthehet në detyre gjyqtari i Krimeve të Rënda Rikonfirmohet në detyrë gjyqtari i Gjykatës së Krimeve të Rënda, Dritan Hallunaj. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit
Adriatik Kelmendi akuzon Jeta Xharrën se gënjeu, e quan joprofesionale Gazetari Adriatik Kelmendi përmes një publikimi në Facebook i ka reaguar gazetares Jeta Xharra. Thotë se ajo një situatë
Erdhi dita kur Rafinha do mbyllë transferimin tek Inter Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio ka udhëtuar drejt Barcelonës për të mbyllur transferimin e Rafinha Alcantaras.