999 rezultate për

lumtur

Si rrallëherë më parë, Rudina Magjistari pozon e lumtur krah bashkëshortit (FOTO LAJM) Që prej fillimit të pushimieve këtë verë, Rudina Magjistari ka qenë në qendër të mediave për shkak të postimeve në Insta
Hajdari e lumtur: Kemi tre palë politike që mbështesin listat e hapura Deputetja Rudina Hajdari ka folur pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik, e cila zgjati afërsisht për dy orë
"E lumtur në bikini", vajza e Sabianit nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet seksi që bë
Zbulohet gjinia e bebit që po presin Sara Hoxha dhe Ledri Vula (FOTO LAJM) Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një ndër ciftet më të pëlqyer dhe më të komentuar. Sara Hoxha publikoi sot në
Më e lumtur se kurrë, Tayna shënon arritjen më të madhe në karrierë (FOTO LAJM) Vetëm pak më parë, Tayna ka bërë të ditur në Instagram se ka hedhur një hap të madh në karrierën e saj. Ajo ka njoft
Dita më e lumtur, por këto foto dëshmojnë momentet më të tmershme në dasma (FOTO LAJM) Ndodh ndonjëherë që dita më e lumtur e jetës të përfundojë si mos më keq. Të tilla janë edhe rastet e këtyre dasmave.
Ushtrimet të bëjnë më të lumtur sesa paratë Gjithmonë kemi njohur që ushtrimet fizike kanë përfitime të mëdha shëndetësore mendore dhe fizike. Studiuesit mblodhë
Ledri dhe Sara në pushime, sjellin momente të lumtura së bashku (VIDEO) Dyshja që para disa javësh nuk ishin prononcuar se janë në lidhje dashurie, derisa hapin e parë e bëri reperi shqiptar.
Imazhi që zgjidhni zbulon se çfarë duhet të ndryshoni në jetën tuaj për të qenë të lumtur Ndonjëherë, është shumë më e thjeshtë nga sa ju e mendoni! Mjafton, të sfidoni veten në këtë provë për të kuptuar se çfa
Vajza shkodrane thyen çdo paragjykim, rrëfen sa e lumtur është krah bashkëshortit me ngjyrë (VIDEO) Protestat pas vdekjes së George Floyd në duart e policisë, nxjorrën përsëri në pah betejën e dhimbshme për barazi racore
Nuk është i lumtur, agjenti zbulon kërkesën që Hysaj i ka bërë klubit të Napolit Mbrojtësi shqiptar, Elseid Hysaj, dëshiron të largohet nga Napoli. Shkodrani nuk ndihet i lumtur, edhe pse arriti të
Një lidhje e gjatë dhe e lumtur është çelësi i të qenit "të mërzitur" Lidhjet komode ndoshta bëhen të mërzitshme. Lidhjet e reja janë kanë më shumë dashuri dhe qaste të bukura, por koha k
Duka: Jam i lumtur për Hysajn, e gjithë Shqipëria ishte me Napolin përveç Edi Ramës Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka dhënë një deklaratë për Radio Kiss Kiss. Duke folur n
Duka zbulon nëse do të rikthehet Fatos Nano në politikë: E kam pyetur, do isha shumë i lumtur Agron Duka ka deklaruar në emisionin Aktualitet se marrëdhëniet e tij me Edi Ramën si politikan i ka të paafrueshme ndër
Sekrete të vogla të çifteve të lumtura Është pikërisht shkenca që dëshiron të zbulojë sugjerime të thjeshta, të afta të garantojnë qetësi më të madhe brenda ma
Psikologët konfirmojnë: Ata që përpiqen t’u pëlqejnë të tjerëve janë të palumtur T’u pëlqesh të gjithëve është një kurth tek i cili të gjithë të bien brenda. Të duash me çdo kusht miratimin e tjetri
Një ftesë për ta bërë të lumtur, Isli Islami surprizohet "live" në emisionin e mëngjesit (VIDEO) Moderatori i programit të mëngjesit në ekranin e Top Channel, Isli Islami është surprizuar teksa ka qenë duke drejtuar W
Maria Sharapova, e lumtur në krahët e milionerit anglez Tenistja e njohur, Maria Sharapova, prej kohësh është në një lidhje të lutur me milionerin anglez, Alexander Gilkes.
Metoda se si të pranoni veten dhe të jeni vërtetë të lumtur shtë e lehtë të thuhet, por e vështirë për t’u bërë. Të jetosh në një shoqëri që është mirë e informuar dhe konkurruese
Shpjegimi i psikologut: Martesat e vona janë më të lumtura se të hershmet (FOTO LAJM) Gjithkush e kërkon dashurinë, por për fat të keq jo të gjitha marrëdhëniet përfundojnë me fund të lumtur. Kjo ndodh s