999 rezultate për

lumes

I lidhur me këngëtaren shqiptare, Malumës i vjedhin 787 mijë dollar në Moskë Këngëtarit kolumbian, Juan Luis Londono, i njohur si Maluma i kanë vjedhur bizhuteri me vlerë 787 mijë dollarë në Moskë.
“Sherri në shtëpi”, çfarë ndodhi në shtëpinë e Vesa Lumës (FOTO LAJM) Vesa Lumi është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta. Duket se a
Xhelozia e Vesa Lumës do t'ju habisë (FOTO) Këngëtarja Vesa Luma është duke shijuar zhvendosjen e saj me familjen për të jetuar në Zelandë. Ajo së fundmi ka publiku
Sa i ëmbël, shikoni sa shumë është rritur djali i Vesa Lumës (FOTO LAJM) Vesa LumA është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta. Ajo së fu
Krishtlindjet e çmendura të Vesa Lumës dhe Big Bastës (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë Vesa Luma dhe Big Basta u bashkuam pas muaj të tërë largësie. Ky ishte një gëzim shumë i madh për
Kujt i ngjan djali, Vesa Lumës apo Big Bastës? (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta duken mjaft të përkushtuar në këto ditë të para nga ardhja në jetë e vogëlushit. Në foton e
Ironia e Lumës me LDK-në dhe Thaçin: Çoma "friend request"-in, du'me të ba shok në Facebook Ish zëdhënësi i AAK-së, Ernest Luma, mik i afërt i Ramush Haradinajt, ka bërë një status në profilin e tij në Facebook k
AAK distancohet nga Ernest Luma Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, shpreh keqardhje për dëmin e shkaktuar nga një status në Facebook i Ernest Lumës, ku a
Big Basta, i marrosur pas Vesa Lumës (FOTO LAJM) Reperi shqiptar Big Basta është mjaft i dashuruar me partneren Vesa Luma. Shpesh ata postojnë foto së bashku në Inst
Ja kush është i preferuari i Vesa Lumës (FOTO LAJM) Për Vesa Lumën, aktori i saj i preferuar është Luan Jaha. Këngëtarja nuk ka hezituar të tregojë se kush është aktori i s
Rrëfimi i Lumes: Si rashë në dashuri me Hashimin (VIDEO) Gruaja e kryetarit të Partisë Demokratike, Hashim Thaçit, Lumja ka folur në një video sesi e ka njohur Hashimin. Në kët
Goli i Salihit ndër më të bukurit e vitit? (VIDEO) Hamdih Salihi ka shënuar sërisht gol për Hapoel Acren në Izrael në fitoren 1-0 ndaj Macabi Haifa. Sulumesi ka realizu
Në harresë qëndresa e Lumës kundër pushtuesve serb në 100 vjetorin e Pavarësisë Sheradin BERISHA Siç dihet Lufta e parë Ballkanike shpërtheu ne tetor 1912 nga shtetet e “Aleancës Ballkanike”që e përb