999 rezultate për

luma

Vesa Luma nuk harroi, mban premtimin që na kishte dhënë prej kohësh (FOTO LAJM) Jemi të bindur se ju ka munguar shumë në muzikë këngëtarja Vesa Luma, e cila prej kohësh është “arratisur” në Zelandën e
Vesa Luma kthehet pas në kohë dhe kujton me mall pjesëmarrjen tek "Ethet e së premtes" (VIDEO) Këngëtarja Vesa Luma është një ndër emrat më të njohur e më të dashur të muzikës për popullin shqiptar, e cila numëron h
E njihni dot? Si dukej Vesa Luma para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Me kalimin e kohës të gjithë njerëzit ndryshojnë nga pak, por ky nuk është rasti i Vesa Lumës. Këngëtarja e njohur ka nd
Viti i Ri pritet në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta publikojnë pamjet nga festimet (VIDEO) Australia është kontineti i parë në botë që pret vitin e ri. Tashmë 2021-shi ka trokitur në anën tjetër të botës dhe pav
Maluma bën lidhjen e re familjare, por Natalia nuk e priti mirë (FOTO LAJM) Prej javësh në media po shkruhet se e dashura e re e Malumës është Susana Gómez, e cila nuk është pjesë e botës së shoëb
Prej disa kohësh e shkëputur nga muzika, Vesa Luma ndan me fansat lajmin e bukur (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Vesa Luma jeton prej disa kohësh në Zelandë të Re. Ndonëse është shkëputur përkohësisht nga muzi
Nuk di të ndalet! Maluma ka gati super bashkëpunimin e radhës (VIDEO) Maluma është një nga këngëtarët më të mirë ndërkombëtar dhe kjo s’do mend. Duke qenë se prodhon vetëm hite, edhe fansat
Kalon pritshmëritë, Maluma thyen një tjetër rekord (VIDEO) Maluma, një nga këngëtarët latin më të pëlqyer aktualisht në botë. Në muajin korrik, ai publikoi këngën ‘Haëai’, e cila
I mori të dashurën Maluma-s? Zbulohet vajza sekrete me të cilën del Neymar (FOTO LAJM) Në Brazil pretendojnë se Neymar është në një 'marrëdhënie të hapur' me këngëtaren pop Gabily. Ylli i Paris Saint-Germ
Vetëm pak ditë nga publikimi, kënga e Maluma dhe The weeknd po çmend dynjanë (VIDEO) Disa muaj më parë Maluma publikoi “Hawai” që do kthehej në një hit veror e do i falte kolumbianit disa rekorde. Shumë sh
Pas ndarjes së bujshme nga Natalia, Maluma kapet "mat" me të dashurën e re (FOTO LAJM) Pasi u nda nga modelja Natalia, Maluma është fotografuar në krahët e një tjetër vajze. Personi i cili ka tërhequr vëm
I mori të dashurën, Maluma "thumbon" Neymarin Maluma dhe futbollisti i njohur, Neymar, ishin shokë deri në momentin që ndërhyri ish e dashura e këngëtarit, Natalia Ba
Natalia më në fund flet për raportin e saj me Neymar dhe Maluma (FOTO LAJM) Pas muajsh polemikash rreth Natalia Barulich, Neymar dhe Maluma, modelja thyen heshtjen për marrëdhënien e saj me dy çun
Trekëndëshi i bujshëm i dashurisë, Natalia flet për raportin me Neymar dhe Maluma (FOTO LAJM) Pas muajsh polemikash rreth Natalia Barulich, Neymar dhe Maluma, modelja thyen heshtjen për marrëdhënien e saj me dy çun
Vesa Luma shpërthen në lot kur flet për largimin nga Shqipëria: Ikëm për t'u ndjerë të vlerësuar Në 5-vjetorin e martesës, Vesa Luma mori një propozim të dytë nga bashkëshorti i saj, Big Basta. “Nëse do të propozoja p
Kënga e re e Jennifer Lopez dhe Malumës kthehet në "sfidë" në rrjet (VIDEO) Dy artistët e famshëm, Maluma dhe Jennifer Lopez kanë publikuar disa orë më parë këngën e tyre më të re, e cila është e
Një vajzë kthehet në "mollën e sherrit", Maluma mbyll Instagramin për shkak të Neymar? (VIDEO) Artisti me famë botërore, Maluma, ka mbyllur faqen e tij në “Instagram” si përgjigje ndaj sulmuesit të PSG-së, Neymar.
I vuri zjarrin pyllit, e pëson 57-vjeçari në Pukë Policia e Pukës ka arrestuar ditën e sotme në flagrancë një 57-vjeçar. Mësohet se shtetasi me iniciale K.G, i ka vën
Vesa Luma zihet me Big Bastën dhe zbulon arsyen: Nuk flasim! (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar. Dyshja kanë publikuar shpesh m
"Vazhdojnë këta", Vesa Luma s'ua përton komentuesve serb (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Vesa Luma, duket se ka marrë komente fyese nga ana e serbëve, pasi po përkrah nismën, me të cilën i