999 rezultate për

lumĂ

Big Basta i bĂ«n dedikim special VesĂ«s Ata vitin e shkuar vendosĂ«n qĂ« tĂ« largohen nga ShqipĂ«ria pĂ«r t’u transferuar nĂ« njĂ« kontinent tjetĂ«r. Vesa Luma dhe B
Për kë është xheloze Vesa Luma? (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta , pas një kohe të gjatë shkëputjeje nga njëri-tjetri, më në fund u bashkuan përsëri. Ata tas
Pas koncertit, Venera Lumani shfaqet me stil në ishullin e bukur të Ksamilit (FOTO LAJM) Venera Lumani është një nga këngëtaret më zërin më të veçantë. Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia që u bë e famshme në t
Venera Lumani dhe Enca bĂ«jnĂ« "xing" me tĂ« njĂ«jtĂ«n veshje (FOTO LAJM) Vajzat e famshme pĂ«rpiqen qĂ« gjithmonĂ« tĂ« kujdesen pĂ«r ‘look-un’ e tyre nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« tĂ« zgjedhin veshje qĂ« ju pĂ«rshtaten
Vesa Luma shqetësohet për djalin e saj (FOTO LAJM) Vesa Luma është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta. Ajo së fu
Pse Vesa Luma zgjodhi Zelandën e Re? Prej muajsh tashmë familja e saj e vogël është shpërngulur në Zelandën e Re për një të ardhme më të mirë të djalit të vo
Si kurrë më parë, Vesa Luma shfaqet provokuese (FOTO LAJM) Prej disa muajsh çifti i artistëve Vesa Luma dhe Big Basta jetojnë në Zelandën e Re. Duket se Vesa po e pëlqen shumë
I ofron postin e ambasadorit në Shqipëri, shqiptari i thotë "JO" Trumpit Kandidati republikan për guvernator Peter Lumaj ka refuzuar publikisht Donald Trump. Lumaj ka emigruar drejt SHBA-së
Vesa Luma vjen me një projekt të ri (FOTO LAJM) Kohët e fundit Vesa Luma pothuajse është shkëputur nga muzika, por tashmë edhe kësaj shkëputjeje i ka ardhur fundi.
Do habiteni si Maluma dhe këngëtarja shqiptare dëfrejnë në club (VIDEO) Maluma është ndër të paktët artistë që çdo kenge e kane HIT por ndryshe nga te tjere disa prej hiteve të tij kanë kaluar
Vesa Luma shijon plazhin në Zelandë të re (FOTO LAJM) Big Basta dhe Vesa Luma janë një ndër çiftet më simpatikë të ekranit shqiptar të cilët prej kohësh e kanë zhvendosur jet
Vesa Luma largohet nga Shqipëria, shijon plazhin me vogëlushin e saj (FOTO LAJM) Pasi jetuan larg njëri tjetrit për afro një vit, më në funD e gjithë familja është e bashkuar. Këngëtarja Vesa Luma
NĂ« 5-vjetorin e lidhjes çifti i kĂ«ngĂ«tarĂ«ve dedikim romantik njĂ«rit-tjetrit (FOTO LAJM) Çifti i njohur Venera Lumani dhe Lind Islami janĂ« ndĂ«r personazhet mĂ« tĂ« dashur pĂ«r publikun. Aventura e tyre filloi nĂ«
Vesa Luma, do ju magjeps në imazhin e fundit (FOTO LAJM) Vesa Luma është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Që nga fillimi me muzikën e saj dhe vokali
Vesa Luma bën një ëndërr të vogël realitet (FOTO LAJM) Big Basta dhe Vesa Luma janë një ndër çiftet më simpatikë të ekranit shqiptar të cilët gjithmonë shfaqen bashkë dhe nuk
Tmerrohet FushĂ«-ArrĂ«za, autori i zĂ« pritĂ« me makinĂ« dhe tenton t’i vrasĂ« ËshtĂ« zbardhur nga Policia ngjarja e ndodhur paraditen e sotme nĂ« FushĂ« ArrĂ«z tĂ« PukĂ«s, ku pas njĂ« sherri njĂ« prej perso
Big Basta dhe Vesa Luma zbulojnë se çfarë pune bëjnë në Zelandën e Re Big Basta dhë Vesa Luma pas një kohe të gjatë larg njëri-tjetrit më në fund u bashkuan dhe vazhduan jetën e tyre së bash
Vesa Luma në Zelandë të Re, feston e para Vitin e Ri (FOTO LAJM) Zelanda e Re sapo ka hyrë në minutat e para të vitit 2018-të, e këtë moment, po e përjeton edhe këngëtarja, Vesa Luma.
Vesa Luma duhej tĂ« ikte nĂ« ZelandĂ«n e Re qĂ« tĂ« bĂ«nte kĂ«tĂ« gjĂ« (FOTO LAJM) TashmĂ« jeta e Vesa LumĂ«s, Big Basta-s dhe djalit tĂ« tyre Lian vazhdon nĂ« ZelandĂ«n e Re. Dhe si “zonja e shtĂ«pisĂ«â€ Ves
Vesa Luma e lumtur në krahët e Big Bastës! (FOTO LAJM) U përfolën për një ndarje të mundshme mes tyre, por çifti po shihen në krahët e njëri-tjetrit më të lumtur se kurrë.