999 rezultate për

lumĂ

Fustani i saj i martesës u komentua gjatë, Vesa Luma tregon se asgjë nuk ka qenë rastësi (FOTO LAJM) Katër vite më parë, Vesa Luma dhe Big Basta i dhanë fund beqarisë. Në një ceremoni që do të mbahet mend gjatë ata i t
Pas disa kohësh mungesë, Vesa Luma po rikthehet me një super bashkëpunim ndërkombëtar (FOTO LAJM Prej disa kohësh, këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, i ka munguar skenës tonë dhe nuk ka sjellë asnjë projekt të
Vesa Luma gjen punë në Zelandën e re, çfarë profesioni po ushtron këngëtarja (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e priste bashkëshorti Bi
Vesa Luma me dedikim special për Big Bastën në përvjetorin e katërt të martesës Vesa Luma i ka bërë dedikimin special Big Bastës. Vesa Luma dhe Big Basta sot e kanë një arsye të madhe për të festua
Sot femrat lënë kokën pas tij, por shikoni Maluma para se të bëhej i famshëm (FOTO LAJM) Maluma tashmë është padyshim një ndër këngëtarët më të njohur në botë, i cili është cilësuar gjithashtu si një ndër djem
Vesa Luma habit me deklaratën: Dua t' ju kërkoj falje të gjithëve (FOTO LAJM) Për një periudhë Vesa Luma u shkëput nga muzika dhe u shpërngul për në Zelandën e Re. Vetëm në muajin Mars ajo erdhi me
Një vjehërr si e Venera Lumanit, e mabn me gjithë të mirat (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, këngëtari i njohur Lind Islami i propozoi për martesë këngëtares, Venera Lumani dhe ata janë një çift
Me 4 orë gjumë dhe pa grim, Vesa Luma ndan me të gjithë pamjen e saj (FOTO LAJM) Vesa Luma publikon gjithçka për veten pa doreza dhe plot vetëbesim duke dhënë gjithmonë mesazhe pozitive. Pak minuta më
Vesa Luma uron njeriun e zemrës, do të jesh gjithmonë muza ime (FOTO LAJM) Motra e Vesa Lumës, Mjellma Luma, feston sot ditëlindjen e saj. Këngëtarja shqiptare ka vendosur ta urojë atë publikisht
Vesa Luma 18-vjeçares së abuzuar nga babai: Unë dhe familja ime të përkrahim (FOTO LAJM) Mbëmjen e kaluar i gjithë opinioni publik u trondit nga ngjarja e rëndë e ndodhur në një familje shqiptare, ku burri 48-
"Turp" pĂ«r VenerĂ«n, puth moderatorin duke kujtuar se ishte Lindi i saj (FOTO LAJM) Venera Lumani mori pjesĂ« pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« nĂ« njĂ« event me fustane nusĂ«rie. GjatĂ« njĂ« interviste tĂ« saj pĂ«r emisionin ‘Jo
Mike dhe rivale: Kejvina ''sulmon'' Taynën (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Maluma, mesa duket paska thyer zemrat e shumë vajzave. Kejvina është një nga fanset e tij më të zjarr
Vesa Luma tregon format, vesh fustanin e tejdukshëm (FOTO LAJM) Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore. Vesa është largu
Kush janë këngëtarët që do të ndezin Tiranën mbrëmjen e sotme Mbrëmja e sotme, është ndër të tjera edhe Nata e Bardhë, në të të cilën shumë këngëtarë ndezin kryeqytetin me këngët e t
Big Basta i bĂ«n dedikim special VesĂ«s Ata vitin e shkuar vendosĂ«n qĂ« tĂ« largohen nga ShqipĂ«ria pĂ«r t’u transferuar nĂ« njĂ« kontinent tjetĂ«r. Vesa Luma dhe B
Për kë është xheloze Vesa Luma? (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta , pas një kohe të gjatë shkëputjeje nga njëri-tjetri, më në fund u bashkuan përsëri. Ata tas
Pas koncertit, Venera Lumani shfaqet me stil në ishullin e bukur të Ksamilit (FOTO LAJM) Venera Lumani është një nga këngëtaret më zërin më të veçantë. Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia që u bë e famshme në t
Venera Lumani dhe Enca bĂ«jnĂ« "xing" me tĂ« njĂ«jtĂ«n veshje (FOTO LAJM) Vajzat e famshme pĂ«rpiqen qĂ« gjithmonĂ« tĂ« kujdesen pĂ«r ‘look-un’ e tyre nĂ« mĂ«nyrĂ« qĂ« tĂ« zgjedhin veshje qĂ« ju pĂ«rshtaten
Vesa Luma shqetësohet për djalin e saj (FOTO LAJM) Vesa Luma është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta. Ajo së fu
Pse Vesa Luma zgjodhi Zelandën e Re? Prej muajsh tashmë familja e saj e vogël është shpërngulur në Zelandën e Re për një të ardhme më të mirë të djalit të vo