1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
999 rezultate për

lulzim

Çani pyet Linda Morinën për Lulzim Bashën, përgjigja e saj është legjendare E ftuar në Zonë e Lirë, këtë herë ka qenë nja nga personazhet më të komentuar të rrjeteve sociale Linda Morina. Ajo m
Topalli ironizon hapur Bashën: Veç ai të mbajë karrigen Pas ndryshimeve statutore që pritet të miratohen në Kuvendin Kombëtar të fund Prillit, ish-nënkryetarja e Partisë Demokr
Kërcënon Lulzim Basha: Për 24 orë rrëzoj Edi Ramën! Lulzim Basha ka paralajmëruar kryeministrin Edi Rama për protesta masive që do të përfshijnë gjithë vendin derisa të det
Sa vite burg rrezikojnë Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi Policia e Shtetit ka nisur procedimin penal tashmë për të gjithë ata që organizuan protestën e disa ditëve më parë duke
Përfundoi në polici pas protestës, reagon Lulzim Basha Pas një takimi me kryebashkiakun e Mitrovicës, kreu i PD-së Lulzim Basha është pyetur edhe për procedimin penal që ka ha
Shembja e Teatrit Kombëtar, aktorët i drejtohen Lulzim Bashës Ditën e sotme një përfaqësi artistësh pritet të takohen me kryetarin e PD-së, Lulzim Basha, në mbrojtje të Teatrit Kombë
Si kanë përfituar bursa mijëra dollarëshe nga Soros, Basha, Aurela e Argita Lulzim Basha, Aurela Basha, Berisha dhe Jamarbër Malltezi kanë përfituar ndër vite mijëra dollarë nga Fondacioni “Soros”
Bashën apo Ramën? Çani tregon kë do të votonte me sy mbyllur në zgjedhje Kë do të votonte moderatori i njohur Arjan Çani, Edi Ramën apo Lulzim Bashën? Gjatë emisionit "Studio e Hapur" Arjan
A do të arrestohet sot Lulzim Basha? Opozita ka filluar sot atë që e ka quajtur mosbindje civile duke bllokuar për tre orë akset kryesore të vendit në pikat
Si një nxënës i mirë, Basha mban shënime kur flet Berisha (VIDEO) Lulzim Basha ka treguar deri më tani se nuk ka mundur të dalë nga hija e Berishës. Madje edhe atëherë kur ka dashur
Fatkeqësia e madhe e shqiptarëve Nga Albeu.com Është fatkeqësi të kesh një kryeministër arrogant, të paaftë dhe të kapur nga oligarkët, por më te
Në prokurorori për kokainë, Lulzim Basha i përgjigjet Xhafajt Kreu i opozitës Lulzim Basha i është përgjigjur ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj për thirrjen në Prokurori për 613 k
Socialisti i nxjerr kontratën Bashës: Shko urgjent në prokurori! Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla ka nxjerrë sot nw parlament kontratën e nënshkruar sipas tij nga Muzin
Ambasadori amerikan i shkon në zyrë Bashës Ambasadori amerikan Donald Lu ka nisur sot një takim me kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha, në selinë e PD.
Është kukull e rusëve? Reagon Lulzim Basha Lulzim Basha ka reaguar sot ndaj akuzave që po i bëhen se po mbështetet politikisht dhe financiarisht nga lobet ruse për
Drejt një partie të re, Topalli i jep goditjen e radhës Bashës Jozefina Topalli, ish-deputetja e PD, e ka akuzuar sërish kryetarin e opozitës, Lulzim Bashën, se ai po thellon ndarjen
Rusët financuan PD? Rama kërcënon hapur Lulzim Bashën Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër pas akuzave për "financim rus të PD-së. Me anë të një postimi në Facebook, R
Filozofi i njohur: I mbaruar, Lulzim Basha nuk ka diplomë! Kryetari i PD nuk ka diplomë. Kështu u shpreh filozofi dhe sociologu i njohur Përparim Kabo këtë të enjte në emisionin D
Propozohet për të qenë pjesë e grupit proaktiv, reagimi i Arben Imamit ngjall debat Kryetari i PD Lulzim Basha ka ngritur një grup pune për ndryshimet në statut, e ndër të tjera, ka propozuar pjesëmarrjen
Basha e la jashtë listës, Topalli e sfidon hapur dhe krijon partinë e saj? Prej disa muajsh është distancuar nga politika aktive, por kur e pyesim se çfarë ka vendosur të bëjë, Jozefina Topalli e