999 rezultate për

lulzim

Çfarë po ndodh?! Policia mban në survejim familjen e Lulzim Bashës Kryetari i PD, Lulzimn Basha dhe familjarët e tij po mbahen në survejim nga segmentet e policisë operacionale. Media
Saimir Tahiri u la i lirë, reagon ashpër Lulzim Basha Lirimi i Saimir Tahirit sigurisht që nuk do pritej mirë nga opozita. Kështu i pari nga PD që ka reaguar për këtë vend
10 fakte pse Basha s’do zgjedhje të parakohshme! nga Kreshnik Spahiu Prej 28 vitesh PD do hyj në historinë botërore si e vetmja parti që nuk ka bërë asnjë protestë pa
Frikë për jetën? Basha u ruajt nga 10 badigardë (FOTO LAJM) Lulzim Basha ishte i super mbrojtur sot teksa lëvizte në Bulevardin Dëshmorët e Kombit gjatë protestës së opozitës. G
Rama i përgjigjet flakë Bashës: Zhytu Lulzim zhytu! Kryeministri Edi Rama nuk ka vonuar ti përgjigjet akuzave të kreut të PD-së Lulzim Basha. Me anë të një postimi në F
Ndiqni LIVE rrëfimin e dëshmitarit X që foli me Agron Xhafajn (VIDEO) Albert Veliu është personi që bëri telefonatën me vëllain e Fatmir Xhafajt, Agronit të publikuar disa ditë më parë ngë P
Xhaferaj paralajmëron nga Durrësi: Regjimi i Ramës kupton vetëm me gjuhën e Kukësit Kreu i PD-së Durrësit, Ferdinand Xhaferaj ishte shumë i ashpër me qeverinë gjatë takimit të fundit me bazën demokrate në
Makinë 72 mijë euro e unazë 11 mijë euro, sa i pasur është Lulzim Basha? Kryetari i Partisë Demokrati Lulzim Basha është një ndër politikanët më të pasur në Shqipëri. Faktikisht, nisur nga
Nuk duroi, si e sfidoi LIVE Berisha-Lulzim Bashën në Kuvend (VIDEO) Berisha dhe Basha janë në një rivalitet të hapur mes tyre, kjo jo vetëm në PD por edhe në opinionin publik. Lulzim B
Mungoi në Kuvendin e madh të PD-së, reagon Jozefina Topalli Jozefina Topalli, ish-Kryetare e Kuvendit dhe ish-nënkryetare e PD-së nuk mori pjesë në Kuvendin e Partisë Demokratike.
Çani pyet Linda Morinën për Lulzim Bashën, përgjigja e saj është legjendare E ftuar në Zonë e Lirë, këtë herë ka qenë nja nga personazhet më të komentuar të rrjeteve sociale Linda Morina. Ajo m
Topalli ironizon hapur Bashën: Veç ai të mbajë karrigen Pas ndryshimeve statutore që pritet të miratohen në Kuvendin Kombëtar të fund Prillit, ish-nënkryetarja e Partisë Demokr
Kërcënon Lulzim Basha: Për 24 orë rrëzoj Edi Ramën! Lulzim Basha ka paralajmëruar kryeministrin Edi Rama për protesta masive që do të përfshijnë gjithë vendin derisa të det
Sa vite burg rrezikojnë Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi Policia e Shtetit ka nisur procedimin penal tashmë për të gjithë ata që organizuan protestën e disa ditëve më parë duke
Përfundoi në polici pas protestës, reagon Lulzim Basha Pas një takimi me kryebashkiakun e Mitrovicës, kreu i PD-së Lulzim Basha është pyetur edhe për procedimin penal që ka ha
Shembja e Teatrit Kombëtar, aktorët i drejtohen Lulzim Bashës Ditën e sotme një përfaqësi artistësh pritet të takohen me kryetarin e PD-së, Lulzim Basha, në mbrojtje të Teatrit Kombë
Si kanë përfituar bursa mijëra dollarëshe nga Soros, Basha, Aurela e Argita Lulzim Basha, Aurela Basha, Berisha dhe Jamarbër Malltezi kanë përfituar ndër vite mijëra dollarë nga Fondacioni “Soros”
Bashën apo Ramën? Çani tregon kë do të votonte me sy mbyllur në zgjedhje Kë do të votonte moderatori i njohur Arjan Çani, Edi Ramën apo Lulzim Bashën? Gjatë emisionit "Studio e Hapur" Arjan
A do të arrestohet sot Lulzim Basha? Opozita ka filluar sot atë që e ka quajtur mosbindje civile duke bllokuar për tre orë akset kryesore të vendit në pikat
Si një nxënës i mirë, Basha mban shënime kur flet Berisha (VIDEO) Lulzim Basha ka treguar deri më tani se nuk ka mundur të dalë nga hija e Berishës. Madje edhe atëherë kur ka dashur