999 rezultate për

lulzim

Një orë "kokë më kokë", përfundon takimi ambasadorëve në selinë blu me Bashën Në këto momente ka përfunduar takimi mes ambasadorëve të SHBA-së, BE-së dhe Britanisë së Madhe me kryetarin e Partisë De
Basha miting mes Durrësit, Rama reagon ashpër: Po rrezikon njerëzit! (FOTO LAJM) Pavarësisht se jemi në pandemi të shkaktuar nga COVID-19, në Shqipëri ka nisur "fushata elektorale". Ditën e sotme kr
Pamje për të mos u humbur! Rama, Meta e Basha "ulen" për birra në lokal (FOTO LAJM) Ndërkohë që ende biznesi sështë hapur plotësisht për shkak të COVID-19, një biznes në Tiranë ka ironizuar në mënyrë epik
A ka marrëveshje me kryeministrin? Përgjigjet Lulzim Basha Kryeopozitari Lulzim Basha mohon tw ketw njw marrwveshje me kryeministrin Rama. Basha tha se ulja në një tryezë me kr
Përfundon takimi i Metës me opozitën, cilat janë kërkesat e presidentit Ka përfunduar takimi i presidentit Meta me përfaqësuesit e opozitës, i cili zgjati për rreth 60 minuta. Mësohet se p
Shkeli me "dy këmbët" masat e Ramës e u ul në lokal, Lulzim Basha përfundon në polici Kryetari i PD Lulzim Basha është proceduar pas takimit të sotëm me tregtarët në Durrës. Sipas Neës 24 procedimi ka
Lulzim Basha: Nëse shembet Teatri, do i vëmë flakën Tiranës! Kryedemokrati Basha ka mbajtur sot një takim me artistët dhe përfaqësuesit e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit. Takimi ës
Balla paralajmëron Bashën: Dosja kriminale do përfundojë në SPAK Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar pas vendimit të sotëm të Gjykatës së Apeli
Rrihet gardiani në burgun e Vlorës, të dënuarit përfundojnë për tre muaj në biruca Katër të paraburgosur në Vlorë mësohet se janë konfliktuar fizikisht me njëri-tjetrin, në ambientet e dhomës së telefona
I penduar që nxorri në "pension" Jozefina Topallin? Basha habit me përgjigjen Në zgjedhjet e fundit, kryetari i PD Lulzim Basha nuk kandidoi për deputet figura të rëndësishme politike demokrate.
Rrëqeth djali i 63-vjeçarit që ra nga lartësia duke punuar: Bëhu i fortë, babi humbi jetën Një ngjarje e rëndë tronditi Tiranën 2 ditë më parë, ku një punëtor ndërtimi ra nga lartësia dhe si pasojë ndërroi jetë.
"Bëhu i fortë, babi humbi jetën", rrëqeth djali i 63-vjeçarit që ra nga lartësia duke punuar Dita e djeshme ishte një ditë tragjedish për Shqipërinë. Një nga personat që humbi jetën ditën e djeshme ishte Mëhill
15 vite martesë, bashkëshortja e Lulzim Bashës publikon fotot unike (FOTO LAJM) Kryetari i opozitës, Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij, Aurela festojnë sot 15 vjetorin e martesës. Ka qenë Aurela
Nuk zgjati as tre minuta, shtyhet gjyqi për Lulzim Bashën Seanca e katërt ndaj kreut të opozitës Lulzim Bashës në Apelin e Tiranës është shtyrë për në datën 14 maj, ora 10:30. Tr
Humbja e humoristit Gëzim Kruja, reagon Lulzim Basha Humoristi i njohur shkodran, Gëzim Kruja është ndarë nga jeta ditën e sotme duke shkaktuar trishtim në popullin shqiptar
Infektimi me koronavirus i mjekut të njohur, reagon Lulzim Basha Doktori i njohur Dhimitër Kraja është infektuar me koronavirus dhe për këtë lajm të trishtë ka reaguar edhe kreu i Parti
Ftesa e Metës për Këshillin e Sigurisë, Basha i përgjigjet pozitivisht Numri një i PD-së, Lulzim Basha i ka kthyer përgjigje pozitive ftesës së Presidentit Meta për mbledhjen e Këshillit të S
Kompania celulare sqaron të vërtetën: A ia dërgoi Lulzim Basha mesazhin Eni Vasilit?! Kompania celulare Vodafone Albania ka reaguar në lidhje me mesazhin që u lexua pak ditë më parë në studion e “Open” nga
Çfarë do të bënte nëse do të ishte kryeministër tani? Lulzim Basha tregon tre hapat urgjente Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tregon tre hapat urgjentë që duhet të merren në këto momente për të përballuar
Jozefina Topalli akuzon ashpër Lulzim Bashën: Tradhtoi demokratët! Jozefina Topalli hodhi akuza ndaj kryedemokratit Lulzim Basha duke thënë se shndërroi Partinë Demokratike në parti karna