999 rezultate për

lulit

Deputeti gangster i Lulit e kërcënon dhe i cënon familjen gazetarit Ai është një ndër emrat më të lakuar kohët e fundit në Kuvend për shkak të bëmave siç janë fyerja publike e punonjësve t
Myslymi i Lulit i hap luftë medias: Mender gaz..arë! Kritikat dhe fjalori i papërshtatshëm i deputetit të partisë demokratike Myslym Murrizit, kundrejt RENEA-s shkaktoi një
Këngëtarja shqiptare pozon me rroba banjo dhe me krenari tregon celulitin Një trend i fundit duket se ka pushtuar Instagram-in, ku disa personazhe të famshme kanë postuar foto në të cilat bien n
5 metoda praktike për të luftuar celulitin 1.Qëndroni Të Hidratuar Është një fakt tashmë që nëse ju nuk pini ujë mjaftueshëm çdo ditë atëherë trupi juaj nuk do të
Vajza, është falas! Si të hiqni celulitin në kushte shtëpie Ditët e nxehta verore tashmë na erdhën, mirëpo dimri i zgjatur me vete ka sjell të njëjtin problem, nuk kemi filluar me
Në PD kanë hall te madh: Çfarë dhurate t'i bëjmë Lulit (FOTO LAJM) Ditën e sotme feston ditëlindjen lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Basha feston 44-vjetorin dhe për ironin
Mos u habisni: Bella Hadid ka celulit! Ditën e djeshme, 21- vjeçarja Bella Hadid u fotografua teksa pushonte brigjeve të Cancun- it, Meksikë. Njëra nga mode
8 ushqime që ju ndihmojnë për të luftuar celulitin Duke qenë se vera është shumë pranë të gjithë po mendojnë për plazhin. Dhe një prej shqetësimeve kryesore të verës ë
Eneda Tarifa kapet me këmbë të nxirra dhe celulit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Eneda Tarifa është përfolur kohën e fundit në media për shkak të divorcit me bashkëshortin
Celuliti i Encës sërish në qendër të vëmendjes, i publikojnë video (FOTO) Këngëtarja Enca Haxhia ka rënë përsëri në rrejetën e faqes së instagramit ‘Vipat e Bllokut’, e komentuar sërish kësaj he
Ushqimet që luftojnë celulitin Duke qenë se vera është shumë pranë të gjithë po mendojnë për plazhin. Dhe një prej shqetësimeve kryesore të verës është
8 ushqime që ju ndihmojnë për të luftuar celulitin Duke qenë se vera është shumë pranë të gjithë po mendojnë për plazhin. Dhe një prej shqetësimeve kryesore të verës është
Takaj i drejtohet me ironi Hygerta Sakos: Rivalët tanë janë ata që të flasin ty në vesh Ardjan Takaj ka qenë ironik dhe deri diku i ashpër me Hygerta Sakon pak më parë në emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH.
Pozicioni apo celuliti, çfarë i ka ndodhur Klaudia Pepës? Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa është kthyer me pozat e saj të nxehta. Ajo së fundmi ka postuar një foto d
Demi Lovato një shembull pozitiv për vajzat, këngëtarja shfaq celulitin (FOTO LAJM) Demi Lovato ka folur shumë për luftën e saj me bulizmin dhe ç’rregullimin e të ushqyerit për vite me radhë. Por tani, aj
Si të eleminoni celulitin brenda 10 ditësh Tani që është ngrohur paksa koha, të gjithë kemi filluar të veshim gjëra më të lehta dhe të ekspozojmë pak më shumë lëku
Metodat praktike për të luftuar celulitin 1.Qëndroni Të Hidratuar Është një fakt tashmë që nëse ju nuk pini ujë mjaftueshëm çdo ditë atëherë trupi juaj nuk do të
Si të eleminoni celulitin në kushte shtëpie hap pas hapi vetëm me 3 përbërës A doni t'i thoni lamtumirë celulitit? Nuk jeni vetëm. 90% e grave sot në botë kanë celulit, sipas një eksperti mbi celul
Disa metoda praktike për të luftuar celulitin 1.Qëndroni Të Hidratuar Është një fakt tashmë që nëse ju nuk pini ujë mjaftueshëm çdo ditë atëherë trupi juaj nuk do të
Disa metoda praktike për të luftuar celulitin 1.Qëndroni Të Hidratuar Është një fakt tashmë që nëse ju nuk pini ujë mjaftueshëm çdo ditë atëherë trupi juaj nuk do të