999 rezultate për

lulezim

Sonte banorët e Astirit protestuan pa Lulëzim Bashën Për të 23-tën ditë me radhë banorët e Unazës së Re bllokuan rrugën për më shumë se një orë, ndërsa protesta u mbështet s
Kryetari i partisë që kundërshton BE-në del në fotografi me Lulëzim Bashën Kryetari i partisë maqedonase Mickoski që kundërshton marrëveshjen me Greqinë që mbështetet nga BE dhe SHBA ka dalë në f
Lopetegui gjen ilaçin e duhur për lulëzimin e Benzemas këtë sezon Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madridi ka bërë që shumë gjëra të ndryshojnë në start të sezonit të ri në La Liga,
Skllavet e Shqipërisë moderne: Lulëzimi i biznesit fason rëndon mbi mijëra gra Marjana Pjetri, 40-vjeç, ndjeu t’i tronditej makina qepëse ndër duar mëngjesin e 25 majit dhe pak sekonda më vonë u shem
Pas denoncimit, Balla s'i ndahet Bashës për 3.4 milion eurot në Durrës Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla i ka drejtuar 3 pyetje kreut të PD-së Lulzim Basha në lidhje fotot që i
Majlinda Bregu: Lulëzim Basha e ka turpëruar PD-në Majlinda Bregu përsëri ka hedhur akuza ndaj ish-kryetarit Lulzim Basha. Duke folur për kuotat gjinore ajo ka thënë në nj
E zë frika? Rama u "lutet" shqiptarëve të mos dalin në protestë Ditën e nesërme në orën 11:00 të ditës opozita do të zhvillojë një protestë e cila duket se nuk do të jetë e qetë. N
Do vriste prindërit e ish gruas, 36-vjeçarin shqiptar në SHBA e gjen belaja Kërkohet ekstradimi nga SHBA i 36-vjeçarit nga Patosi pasi tentoi të vriste me armë zjarri prindërit e ish-bashkëshortes
LIVE/ Gjykata vendos lirimin e 10 kuksianëve të arrestuar (VIDEO) Gjykata ka shpallur vendimin për kuksianët e arrestuar për shkak të protestës së dhunshme në Kalimash. Mësohet se gj
Humbjet radhazi nuk e zbehin lulëzimin e Kamzës 3 humbjet radhazi kanë bërë që Kamza të rrëshqasë në klasifikim në vendin e 6 me 23 pikë, edhe pse kontakti me zonën eur
I premtonte viza dhe i mashtronte, arrestohet pas 7 vitesh korçari Një 56-vjeçar nga Korça është arrestuar nga policia , pas 7 vitesh në arrati, ndërkohë që ishte dënuar nga Gjykata për
Kontrata e lobimit të PD, kërkesa e deputetit të PS-së Lajmi se Prokuroria ka nisur hetime për një kontratë të lidhur nga kryedemokrati Lulzim Basha me një kompani Amerikane l
Kur dukej se "lulëzimi" i Milanit po afrohej, vjen Bonucci dhe e kthen në normalitet (VIDEO) Milani nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola ndaj Genoas. Vendasit ishin më të mirë, por nuk arritën të treg
Saimir Tahiri reagon pas arrestimit të kushëririt të tij në Itali për trafik droge Pas furtunës online për lajmin e arrestimit në Itali të kushëririt të tij për trafik droge, reagon për herë të parë Sai
Policia arreston "të fortin" e Kalivaçit me pistoletë në brez Policia e Gjirokastrës arrestoi dje një shtetas, i cili lëvizte me një pistoletë pa leje. Blutë e Gjirokastrës bëjnë
Rama letër Astrit Patozit: M'u dhimbse vërtet, burrë naiv Pas përjashtimit nga listat e PD për deputetë, demokrati Astrit Patozi reagoi përmes një postimi të gjatë, ku ndër të tj
Debati Rama-Ademi, kryeministri: Parazite e karagjoze që vetëm fle! Kryeministri Edi Rama pas përgjigjes së kryebashkiakes së Shkodrës Voltana Ademi, ka reaguar me tone të ashpra në Facebo
Favorizoi lirimin e Lul Berishës, gjykata lë të lirë ish-drejtori i Burgjeve të Durrësit Është liruar nga burgu ish-drejtori i Burgjeve të Durrësit Astrit Kotaj duke marrë masën e sigurisë nga Gjykata e Lartë
Lirimi i Lul Berishës, arrestohet drejtori dhe juristi i burgut të Durrësit Prokuroria e Durrësit ka nxjerrë urdhër arresti për drejtorin dhe juristin e burgut të Durrësit, konkretisht Astrit Kota
Prokuroria e Durrësit nis hetimin për lirimin e Lulëzim Berishës Prokuroria e Durrësit ka nisur hetimin kryesisht për veprën penale të “Shpërdorimit të detyrës” lidhur me praktikat gjyq