E FUNDIT/ Meta paralajmëron shpërndarjen e Kuvendit
999 rezultate për

luleshtrydhe

Klaudia Pepa provokon vetëm me bikini: "Më thirr luleshtrydhe" (FOTO LAJM) Balerina e njohur Klaudia Pepa kazhdon të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve dhe të mediave rozë. Ajo shpesh publikon foto t
Luleshtrydhet pa treg, ankohen fermerët në Fier (VIDEO) Kultivuesit e luleshtrydheve në fshatin Adë të njësisë administrative Frakull kanë vendosur ta hedhin prodhimin në tokë,
Efektet kuruese të luleshtrydhes Luleshtrydhja është një frut që përmban vitamina A, C dhe shumë pak kalori. Lulështrydhja ka një efekt të pazëvendësu
Vajzat vdesin për to, ana e errët e luleshtrydheve Në një raport vjetor të kryer nga Grupi Mjedisor i Punës (Environmental Working Group) u zbulua se gati 70% e mostrave n
Fruta me gjilpëra, australianët i gjejnë në luleshtrydhe (FOTO LAJM) Australianet u këshilluan javën e kaluar t’i prisnin një herë luleshtrydhet përpara se t’i kafshonin, nisur nga fakti që
Përfundon në spital një shtetas pasi ha luleshtrydhe me gjilpërë Skandali i luleshtrydheve të mbushura me gjilpëra vazhdon të mbetet mister në Australi. Situata është rënduar edhe më
Si falimentoi për disa orë kompania e madhe e luleshtrydheve (VIDEO) Gjatë javës që shkoi tregun e importit të luleshtrydheve dhe bananeve e pushtoi skandali, pasi në shumë fruta u gjetën o
Mbolli kanabis në serën e luleshtrydheve, në pranga i riu nga Fieri Një i ri është arrrestuar nga policia në Fier, pasi kishte mbjellë kanabis në serën e luleshtrydheve. Ngjarja ka ndod
Detoksi pranveror për një organizëm sa më të shëndetshëm Sipas një studimi të publikuar së fundmi në sitin e njohur amerikan ‘’WebMD” një njeri me zhvillim fiziologjik normal ës
Kujdes kur blini luleshtrydhe, janë të ndotura me pesticide Ekspertët nga Departamenti Amerikan i Bujqësisë kanë ekzaminuar mbi 35,000 luleshtrydhe dhe kanë zbuluar se rreth 70 për
Detoksi pranveror për një organizëm sa më të shëndetshëm Sipas një studimi të publikuar së fundmi në sitin e njohur amerikan ‘’WebMD” një njeri me zhvillim fiziologjik normal ës
Luleshtrydhet, e kuqja e tavolinës së pranverës Të bukura për t’u parë, të mira për tu ngrënë dhe për shëndetin e bukurinë. Flasim për luleshtrydhet, shijen e kuqe të p
Luleshtrydhet përmirësojnë shëndetin e syve Ditët e ftohta janë pothuajse në përfundim ndërsa tani dhe temperaturat fillojnë të ngriten. Por kjo kohë gjithsesi q
Luleshtrydhet fruti i mrekullisë, përmirësojnë shikimin Ditët e ftohta janë pothuajse në përfundim ndërsa tani dhe temperaturat fillojnë të ngrihen. Por kjo kohë gjithsesi që d
Luleshtrydhe për të dashuruarit Përbërësit 15 luleshtrydhe 100-150 gr çokollatë 1 lugë gjalpë Hapat 1 Luleshtrydhet pastroni, çokollatën
Si të gatuajmë tiramisu Përbërësit: 5 kokrra vezë 1 filxhan çaji sheqer 500 gramë djathë Mascarpone 400 gramë biskota Savoiardi 4 kafe ekspres 2
Kek me luleshtrydhe dhe vanilje Përbërësit 15 copa biskota gjalpë 1 gote sheqer pluhur 1 luge te gjelles vanilje luleshtrydhe Hapat 1 Bis
Ja si të dalloni luleshtrydhet e vërteta, nga ato plastike Luleshtrydhet nuk janë vetëm fruta të këndshme, por kanë edhe shumë përbërës të vlefshëm për organizmin, si antioksidant
Ëmbëlsirë e ftohtë me kos dhe luleshtrydhe Një ëmbëlsirë e lehtë me kos që përgatitet me vetëm 4 përbërës. Do t’ju shijojë së tepërmi në këto ditë të ngrohta me di
Disa gjëra që duhet t’i dini për luleshtrydhet Të kuqe dhe të bukura, me një formë “zemre” afërsisht, këto janë luleshtrydhet dhe shumica prej nesh mezi pret sezonin e