999 rezultate për

lulesh

Receta më e kërkuar në Google, si të bëni tiramisu në kushte shtëpie Përbërësit: 5 kokrra vezë 1 filxhan çaji sheqer 500 gramë djathë Mascarpone 400 gramë biskota Savoiardi
Kujtim Gjuzi i dashuruar! Kapet mat në pikë të mëngjesit teksa blen lule (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi ka lënë pas divorcin dhe si duket është sërish i dashuruar! Mëngjesi i 14 Shkurtit, ditës së të
Krahas çokollatave, këto janë lulet që dhurohen për Shën Valentin Bashkë me çokollatat e biletat e dashurisë, lulet janë një prej dhuratave më tradicionale që bëhen apo që merret për Shë
Fansat në Los Angeles homazhe në nder të Kobe Bryant (VIDEO) Shuarja e yllit të NBA, Kobe Bryant mblodhi në qendrën Staples në Los Angeles me mijëra tifozë të cilët zhvilluan homazh
EMRI/ Një armë gjahu përkrah kufomës, kush është viktima në Shkodër Një person është gjetur i pajetë në aksin rrugor Shkodër-Bushat, në zonën e Melgushës. Pranë trupit të viktimës është
14 fustanet me lule më të bukur për këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Padyshim që lulet janë një nga tendencat që vazhdojnë të mbajnë fronin sepse me sa duket nuk na mërziten kurrë. Dhe pava
Klaudia Pepa provokon vetëm me bikini: "Më thirr luleshtrydhe" (FOTO LAJM) Balerina e njohur Klaudia Pepa kazhdon të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve dhe të mediave rozë. Ajo shpesh publikon foto t
Luleshtrydhet pa treg, ankohen fermerët në Fier (VIDEO) Kultivuesit e luleshtrydheve në fshatin Adë të njësisë administrative Frakull kanë vendosur ta hedhin prodhimin në tokë,
Efektet kuruese të luleshtrydhes Luleshtrydhja është një frut që përmban vitamina A, C dhe shumë pak kalori. Lulështrydhja ka një efekt të pazëvendësu
Kush është Dulja, luleshitësi që u arrestua nga policia pas protestës (FOTO LAJM) Pas protestës së opozitës, policia menjëherë iu kundërpërgjigj dhe arrestoi 23 persona. Ndër të arrestuarit pas prote
E gjeti kur ishte 15 vjeç, gruaja mbante “vdekjen” në shtëpi Një grua u shokua kur zbuloi se një predhë e kohës së luftës që ajo e përdorte si vazo lulesh ishte e pashpërthyer. Kath
Gruaja shokohet kur zbulon të vërtetën për detajin në shtëpinë e saj Një grua u shokua kur zbuloi se një predhë e kohës së luftës që ajo e përdorte si vazo lulesh ishte e pashpërthyer. Kath
Vajzat vdesin për to, ana e errët e luleshtrydheve Në një raport vjetor të kryer nga Grupi Mjedisor i Punës (Environmental Working Group) u zbulua se gati 70% e mostrave n
Gruaja shokohet kur zbulon të vërtetën e frikshme për vazon në shtëpinë e saj Një grua u shokua kur zbuloi se një predhë e kohës së luftës që ajo e përdorte si vazo lulesh ishte e pashpërthyer. Kath
Sfida e re pushton rrjetin, jo flokë por flokë-vazo (FOTO LAJM) Kohët e fundit kemi parë lloj- lloj trendesh të çuditshme në mediat sociale. Së fundmi risia është të ktheni flokët në v
Fruta me gjilpëra, australianët i gjejnë në luleshtrydhe (FOTO LAJM) Australianet u këshilluan javën e kaluar t’i prisnin një herë luleshtrydhet përpara se t’i kafshonin, nisur nga fakti që
Përfundon në spital një shtetas pasi ha luleshtrydhe me gjilpërë Skandali i luleshtrydheve të mbushura me gjilpëra vazhdon të mbetet mister në Australi. Situata është rënduar edhe më
Si falimentoi për disa orë kompania e madhe e luleshtrydheve (VIDEO) Gjatë javës që shkoi tregun e importit të luleshtrydheve dhe bananeve e pushtoi skandali, pasi në shumë fruta u gjetën o
Kjo sfidë është vetëm për vajzat: Bëjini flokët vazo lulesh Kohët e fundit kemi parë lloj- lloj trendesh të çuditshme në mediat sociale. Së fundmi risia është të ktheni flokët në v
Përkujtohen të rënët e epopesë së lavdishme të Vrrinit Në kuadër të shënimit të 20-vjetorit të Epopesë së Vrrinit në Prizren do të organizohen një sërë aktivitetesh. Në dit