999 rezultate për

lule

15 luleshtrydhe në ditë mund t'ju mbrojnë nga kanceri i gjirit Nëse konsumoni vetëm 15 luleshtrydhe në ditë mund të luftoni kancerin e gjirit. Sipas një studimi të bërë së fundmi n
KOALICIONI/ “Më do, s’më do”, shpërthen në ironi deputeti i PD-së Deputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi me anë të një statusi në “Facebook”, ka ironizuar marrëdhëniet e koalicioni
E adhurueshme, Jonida Shehu prezanton për herë të parë vajzën e saj (FOTO LAJM) Moderatorja e “Pasdite ne Top Channel” është kujdesur që vajzën e saj të mos e shfaqë në rrjetet sociale. Por si duk
Bima që pastron ajrin e ndotur në shtëpinë tuaj Nëse dëshironi ta filtroni ajrin në shtëpi, atëherë nuk keni nevojë të blini produkte të shtrenjta për këtë gjë. Ajri mu
Nga bizhuteritë tek buqetat me lule, ja dhuratat luksoze që i bënte fansi "i çmendur" Luanës (FOTO LAJM) Tetë muaj terror, që nuk i kishte marrë kurrë seriozisht deri mbrëmjen e të mërkurës, kur Besmir Lila iu afrua në xhamin
Drashkoviç: Sa herë që shkoj në Paris, vendos lule tek varri i Esat Pashë Toptanit Ish-Ministri i Jashtëm serb, Vuk Drashkoviç, gjatë një interviste për "Deutche Welle", se ka deklaruar se vendi i tij po
Si të përgatisni magnolia me luleshtrydhe Embëlsirat janë ushqimi i preferuar për shumëkënd, por a s'do të ishte më mirë që të jenë dhe të shëndetshme. Më pos
“Magjia” e luleve të qershisë rreth botës (FOTO LAJM) Pranvera është me të vërtetë një nga periudhat më të bukura të vitit. I japim lamtumirën të ftohtit të dimrit me shp
Tost "lule" me djathë dhe mortadelë Më shumë se sa një antipastë, kjo pjatë e bukur, mund të jetë edhe një ide për t’u prishur mendjen fëmijëve që bëjnë naz
Debati Rama-Ademi, kryeministri: Parazite e karagjoze që vetëm fle! Kryeministri Edi Rama pas përgjigjes së kryebashkiakes së Shkodrës Voltana Ademi, ka reaguar me tone të ashpra në Facebo
Këto ushqime do t'ju forcojnë sistemin imunitar Andy Bellatti është një dietolog i njohur në Las vegas. Ai ka zbuluar 3 ushqimet me më shumë lëndë ushqyese që forcojnë
Zbardhni dhëmbët me luleshtrydhe dhe sodë buke Dhëmbët tuaj mund ti zbardhni fare lehtësisht, pa pasur nevojë të shkoni te dentisti. Kjo nëpërmjet vetëm dy përbërës
Favorizoi lirimin e Lul Berishës, gjykata lë të lirë ish-drejtori i Burgjeve të Durrësit Është liruar nga burgu ish-drejtori i Burgjeve të Durrësit Astrit Kotaj duke marrë masën e sigurisë nga Gjykata e Lartë
Monika rrëfen martesën me Ilirin: Kur më dhuroi për herë të parë lule, ndenja 2 javë pa gjumë Monika Kryemadhi, deputete e LSI-së ditën e sotmë ka qënë e ftuar në rubrikën “Këndi i ekselencës” në emisionin e mëng
Çaji i luleshtrydhes kurues për shumë sëmundje Luleshtrydhja njihet për efektet dhe cilësitë që ka, sidomos për rrudhat dhe frymën e keqe. Por edhe gjethet e këtij
"Luledielli im", ja çfarë thotë DJ Sardi për foton e së dashurës (FOTO LAJM) "My sunflower", kështu i shkruante Dj Sardi, pak ditë më parë në mbishkrim një fotoje ku tregonte një vajzë të panjohur
Zymbyli magjepsës, disa këshilla për ta rritur në shtëpi Zymbyli është frymëzim i shumë krijimeve të bukura të foklorit shqiptar. Kjo lule natyrale arrin të magjepsë këdo. A
Pse nuk donte vogëlushi t’i dhuronte lule mbretëreshës britanike? (VIDEO) Një vogëlush dyvjeçar kishte një detyrë shumë të thjeshtë, që mbretëreshës britanike Elizabeth II t’ia dhuronte një tufë
Stina e qershive, mrekullia e pranverës në Japoni (FOTO LAJM) Me ardhjen e pranverës Tokio ju fton të admironi një ndër përfaqësueset më të bukura të saj: Lulet e qershisë. Quhet
Luleshtrydhet, vetitë kuruese të këtyre frutave të shijshme Luleshtrydhet janë fruti i preferuar për shumëkënd, por a e dinit që përveç shijes të mirë ato mund të bëjnë mrekulli pë
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.