999 rezultate për

luksoze

Brenda vilës luksoze 8,5 milion $ ku jetojnë të sapomartuarit Hailey dhe Justin Bieber (FOTO LAJM) Ata kurorëzuan dashurinë e tyre për herë të dytë në një ceremoni intime në Karolinën e Jugut, ku morën pjesë një mori të
Nuk është kamion, është një shtëpi luksoze 2 milion dollarëshe (FOTO LAJM) Nga jashtë duket si një kamion gjigant, por në të vëretë është një shtëpi superluksoze e ndërtuar për aventurë. Një f
U desh t’i shkonte për vizitë Albani dhe Miriam që Arbana të tregonte shtëpinë e saj luksoze (VIDEO) Kemi parë shpesh herë copëza të vogla të shtëpisë së Arbana Osmanit, treguar përmes fotove ose videove të miqve të saj,
Nga dhoma e gjumit në banjë, brenda shtëpisë super luksoze të Bebe Rexhës (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore, Bebe Rexha, në vitin 2018, bleu një shtëpi me çmim prej 2.072,000
Dalin pamje brenda shtëpisë luksoze së Jonidës dhe Besnikut (FOTO LAJM) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi më 14 shtator i dhanë fund beqarisë. Ata i thanë “po” dashurisë disavjeçare në një das
Brenda shtëpisë super luksoze të Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM) Pas dasmës madhështore që zhvilluan më 21 shtator, Blero dhe Afrona u zhvendosën për të jetuar në shtëpinë e tyre të re.
Si asnjëherë, Alketa Vejsiu hap dyert e shtëpisë luksoze (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu i kushton shumë rëndësi fizikut, jo vetëm për t’u dukur bukur, por mbi të gjitha për të mbajtur nën kontro
Me makina dhe super motora, kapet në Greqi shqiptari që rekrutonte prosituta bashkë me gruan (FOTO LAJM) Një shqiptar sëbashku me gruan e tij janë prangosur me akuzën trafikim femrash nga vendet e tjera te Evropës me qëllim
Me makina luksoze dhe armë, kush është i "forti" i Fushë Krujës që iu bë atentat mbrëmë Një atentat me armë mbrëmjen e shkuar në Fushë Krujë, përfundoi me vrasjen e një 50 vjeçareje, Shpresa Basha ndërsa mbet
Dasma superluksoze e Bleros dhe Afronës, momente që nuk duhen humbur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ceremonia Blero dhe Afronai kanë thënë “Po” njëri-tjetrit, në një ceremoni madhështore mes shumë të ftua
Kapën në Greqi dy shqiptarë me 42 kg heroinë dhe "Audi" luksoze Departamenti i anti-drogës në Greqi ka sekuestruar 42 kilogram heroinë në Selanik duke arrestuar njëkohësisht 4 bullgarë
Kur hotelet më luksoze të lusin dhe të paguajnë që të flesh tek ta (FOTO LAJM) Gjithsekush e ka “punën e ëndrrave”, e nëse ajo ndryshon tek persona të ndryshëm, puna që ka Aleks Shanon do ta donin të
Çmim marramendës, kjo është makina e re luksoze e Ermal Fejzullahut (FOTO LAJM) Yjet e estradës nuk hezitojnë aspak të shfaqin në rrjete sociale jetën luksoze që bëjnë. Është Ermal Fejzullahu ai i
Brenda shtëpive dhe vilave luksoze të VIP-ave shqiptar (FOTO LAJM) Shtëpia është një nga ambientet më intime, ku njerëzit kalojnë kohë cilësore me njerëzit më të afërt. Duket se arredimi
Brenda fermës super luksoze të Kim Kardashian, një investim plot 14 milion dollarë (FOTO LAJM) Njihuni me djalin e ri të preferuar të Wyoming…Kanye West! Para lançimit të albumit të ri “Jesus Is King”, këngëtari
Pushime luksoze dhe foto të nxehta, zbulohet personi që po shoqëron Norën (FOTO LAJM) Pas bërjes publike të ndarjes me Roberti, Nora Istrefi udhëtoi së bashku me Renee për të kaluar disa ditë pushimi. Ng
Në Shqipëri apo Amerikë? Linda Halimi zbulon shtëpinë e re luksoze (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Linda Halimi jeton prej kohësh në Amerikë. Ajo dhe i shoqi Davon u bënë prindër për herë të parë par
I vonoi pagën, punëtori i djeg pronarit makinën luksoze për t'u hakmarrë Një ish i punësuar në një firmë nga Kisella Voda e Shkupit, dje i ka djegur veturën, e më pas me benzinë e ka stërpikur
Ilda flet për jetën luksoze: S'jam pabukse si ata që punojnë në TV unë, jam familje bejlerësh (VIDEO) Largimi i moderatores së njohur Ilda Bejleri nga Digitalb, pas 11 vitesh në ekran, u komentua gjatë, e kjo edhe për shka
Afrona zbulon dhuratën luksoze që do ta hapë vetëm ditën e dasmës (FOTO LAJM) Afrona Dika mezi po e pret ditën e madhe! Asaj dhe partnerit Blero Muharremi po ju ofrohet dita më e rëndësishme e ty