999 rezultate për

luksoz

Ktheu në gërmadhë ndërtesat luksoze, por teatri nuk u "tund" nga tërmeti (VIDEO) Tërmetet e sotme kanë shkaktuar të paktën shtatë viktima në Shqipëri dhe më shumë se 320 të lënduar. Raportohet për
Këngëtari shqiptar i blen Ferrari djalit, zbulon publikisht shifrën marramendëse (FOTO LAJM) Këngëtari i mirënjohur Ramadan Krasniqi ka qenë i ftuar mbrëmjen e së shtunës në emisionin "Shiko Kush LUAN", nën drej
U ekzekutua para vilës luksoze, dyshimet e para për atentatin ndaj biznesmenit Një biznesmen anglez është ekzekutuar me 7 plumba jashtë vilës së tij luksoze në Spanjë. Bëhet fjalë për biznesmenin
Eliminohet me 7 plumba brenda audit superluksoz biznesmeni i njohur (FOTO LAJM) Një biznesmen anglez është ekzekutuar me 7 plumba jashtë vilës së tij luksoze në Spanjë. Sipas “Daily Mail” bëhet fja
Makina luksoze me 172 km/h, policia i lë përgjysmë "fluturimin" të riut Policia Rrugore gjatë natës mes të premtes dhe të shtunës ka ushtruar kontrolle në rrugën Tiranë-Durrës. Kontrolle me
Gruaja përplas audin super luksoz, po udhëtonte bashkë me djalin e saj (FOTO LAJM) Një automjet tip Audi A4 ka dalë nga rruga në rrethrrotullimin e Çermes në Lushnjë. Mjeti drejtohej nga një femër, e cil
Pa fjalë! Brenda shtëpisë super luksoze të Riselda Sejdijas në Dubai (VIDEO) E ftuar pasditen e djeshme në emision “Rudina” ishte koreografja Riselda Sejdia, e cila foli ndër të tjera për jetën e s
Kapen dy shqiptarët që bënin "kërdinë" duke vjedhur makina luksoze Dy shtetas shqiptarë janë arrestuar nga policia Italiane. Dy shqiptarët ishin pjesë e një bande të specilizuar për vj
Shkatërrohet banda e "skifterëve" shqiptarë, grabisnin makina luksoze (VIDEO) Një bandë e cila vidhte makina luksoze dhe apartamente është shkatërruar në Italinë fqinje. Në pranga kanë përfunduar
Dikur velina të Fiks-Fare, bukuroshet rrëfejnë jetën luksoze në Los Angeles (FOTO LAJM) Ish-velinat e programit "Fiks Fare", Anisa Mukaj dhe Briseida Mehmeti ishin të ftuara në "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, pë
Makina luksoze dhe kartat e bankës ende peng, reagon ashpër Kejvina Modelja e njohur Kejvina Kthella së fundmi ka hyrë në telashe. E gjitha erdhi pasi ish-velina dyshohet të ketë lidhje me
Do sillte në Shqipëri "bishën" luksoze, 22 vjeçarit i ndodh gjëma në Gjermani Autoritetet gjermane kanë bllokuar një mjet të tipit ‘Mercedes‘, i cili kishte si destinacion final Shqipërinë. Mësoh
Muaji i mjaltit në Hawaii: Pamjet nga resorti luksoz ku po qëndrojnë Blero dhe Afrona (FOTO & VIDEO) Në shtator të këtij viti, këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, kurorëzuan me martesë dashurinë e
Brenda shtëpisë 9.5 milionë dollarëshe të "The Rock" (FOTO LAJM) Ylli i filmave aksion Dëayne Johnson ‘The Rock’ Johnson ka vendosur t’i paguajë rreth 9.5 milionë dollarë për pallatin l
Mijëra euro, bar dhe makina luksoze: Kapen 5 persona të veshur me jelekë policie (VIDEO) 5 persona kanë përfunduar në prangat e policisë, ndërkohë që dy të tjetrët janë shpallur pas operacionit “Kurila”. At
"Boshatisnin" vilat luksoze në Itali, shkatërrohet banda e shqiptarëve Një bandë shqiptare që ishte e specializuar në fushën e vjedhjeve dhe plaçkitjeve të vilave në Italinë qendrore dhe veri
Shehaj denoncon Veliajn: Si e favorizoi "Fusha SHPK-n" pas një nate në hotelin luksoz Ish-deputeti Agron Shehaj me anë të një postimi në Facebook, shkruan se Bashkia Tiranë ka favorizuar klientin e saj krye
Dikur vilë luksoze, prona e milionerit "gllabërohet" nga natyra (FOTO LAJM) Një milioner amerikan, biznesmen nafte, ngriti një ndërtesë në Florida e cila supozohej t’i bënte ballë uraganeve. Dh
Gazetari i "Le Iene" sulmon hapur Sandër Lleshajn: Gajasët italianët me të ngrëna e të pira hoteleve luksoze Taulant Kopliku, gazetari i emisionit italian ‘Le Iene’ ku u bë publik dhe rasti i Alvin Berishës, ka ironizuar keq mini
Vendosi ta testonte para se ta blinte, shoferi përplas Porche-n super luksoz me vlerë 200 mijë paund (FOTO LAJM) Mund të themi që kjo ka qenë dita më ters e këtij shoferi. Një i ri, i dashuruar pas një supermakine të llojit Porsch