999 rezultate për

luksi

Kim Kardashian "heq" dorë nga luksi dhe lahet si 5 shekuj më parë (FOTO LAJM) Kim Kardashian duket se lahet si qëmoti. 37-vjeçarja është fotografuar nga “Daily Mail” duke punuar për një set fotog
Princesha heq dorë nga titujt dhe luksi, martohet me një nënpunës të thjeshtë Princesha e Japonisë, 28-vjeçarja Ayako është martuar me të dashurin e saj 32-vjeçar Kei Moriya, nëpunës në një kompani
Zamira, gruaja që shpenzoi 18 mln euro në një dyqan të vetëm luksi (FOTO LAJM) Pasi shpenzoi 18 milionë euro në një dyqan të vetëm luksi brenda 10 vitesh, (mesatarisht 5000 euro në ditë) autoritetet
Makinë 8 000 euro, iPhone X dhe syze Gucci! Kush ia mundëson jetën e luksit Xhisielës? Xhisiela Maloku u ndalua sot nga gazetarët teksa hipi në makinën e saj. Më shumë se me detajet, gazetarët u morën me laj
Adelina Tahiri i rikthehet blerjeve të luksit pas lindjes së fëmijës (FOTO LAJM) Këngëtarja është bërë nënë muajin e kaluar. E meqë gjatë kësaj kohe i është përkushtuar vetëm djalit të saj, Adelina Tah
"Bella Mafia", luksi i shfrenuar i grekes së ekzekutuar dhe lidhja me killerin shqiptar (FOTO LAJM) Argëtim në buzuqe, makina, veshje e aksesorë firme, udhëtime… Këto ishin pjesë e jetës së Katerina-la Bella Mafia, siç e
Ku gjendet Fatos Nano, me çfarë e siguron jetën e luksit që bën? (FOTO LAJM) Mentor Kikia Duke medituar mbi Vettingun, Reformën në Drejtësi, BKH-në, SPAK-un… Nuk ka ndodhur asgjë e re, n
Atlete 1 000 euro, Morena Taraku harron miliarderin iranian dhe bën jetë luksi Morena Taraku dihet tashmë se shpenzon shumë për veshje. Njësoj ka bërë edhe së fundi, ku modelja ka treguar në Insta
Rama rrëfehet për luksin dhe charterat: Krahasimi me veten, Nanon dhe Berishën Kryeministrit Rama duket se po i prishin shumë punë për çështje imazhi fotot e tij duke hipur e zbritur në chartera dhe
Georgina e Ronaldos e fiksuar pas luksit, rrobat e shtrenjta të modeles Georgina Rodriguez dëshiron vetëm markat dhe brendet më famë ndërkombëtare, pasi është shumë e dashuruar pas modës së fu
Fitime të çmendura për një orë, rrëfimet e errëta të një eskorte luksi Një prostitutë luksi ka rrëfyer jetën e saj, ndërsa historia e saj ka "pushtuar" faqet e mediave të ndryshme. 25-vjeç
Po na vrasin! Shihni kushtet skandaloze ku gatuanin lokalet e "luksit" në Llogara AKU ka bllokuar dy lokale në Llogara, kjo pasi janë gjetur në kushte të papërshtatshme higjieno-sanitare. Por jo vetë
Ermal Fejzullahu lumturon fansat duke u treguar lluksin ku jeton (FOTO LAJM) Pas ditëve të lodhshme me shumë koncerte, e do edhe Ermali një pushim për qef. Dhe për këtë, Ermal Fejzullahu ia ka o
Trendi më i ri në Instagram, bëj sikur je rrëzuar nga shkallët (FOTO LAJM) Tashmë dihet që Instagrami është rrjeti social më i preferuar nga fëmijët e të pasurëve të cilën kanë mundësi ta shprehi
Të zgjedhurit e popullit shtojnë lluksin me 20 mijë euro Kuvendi i Kosovës edhe më tej vazhdon të kritikohet për shpenzimet që po bën. Shpenzimet për këtë tre mujor në krahasim
Të burgosurit në Shqipëri ‘jetë luksi’, koston e tyre mujore do ta kishte zili çdo i punësuar Një i burgosur i kushtoi të ardhurave publike 539 euro në muaj gjatë vitit 2017 sipas të dhënave zyrtare nga Ministria e
Ces Fabregas martohet mes luksit në Ibiza Një familje e tërë futbollistësh u mblodhën në Ibiza për ta festuar martesën e Cesc Fabregas me Daniella Semann. Fabr
Përballjet e fundit të grupeve, Anglia dhe Belgjika ndeshje "luksi" Ditën e sotme do të luhen edhe 4 ndeshjet e fundit për sa i përket fazës së grupeve të Botërorit "Rusia 2018". Pas p
3 mijë dollar orë, Elisa Spiropali tregon luksin në emision (FOTO LAJM) Elisa Spiropali është një ndër deputetet e Partisë Socialiste më të komentuar në media. Fillimisht Spiropali tërhoqi
Edhe ministrja e PDK-së nuk zhgënjen, jeton mes parasë dhe lluksit Në kuadër të deklarimit të pasurisë në Agjensinë Kundër Korrupsionit, janë përfshirë edhe ministrat e zyrtarët tjerë qev