Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
999 rezultate për

luksi

Vidhen dy 'bisha’ luksi në Shqipëri, pronarët kërkojnë ndihmë Dy makina super luksoze janë vjedhur ditën e sotme në Shqipëri. Pronarët e dy automjete të vjedhura të llojit “Benz CL
Kalifornia merr vendimin drastik: S'ka më produkte luksi me gëzofin e kafshëve Kalifornia është bërë shteti i parë në SHBA që ka ndaluar produktet që përfitohen nga gëzofi i kafshëve dhe shitjen e ty
Françeska akuzon Kejvinën për vjedhje, zbulohet sherri mes dy modeleve që bëjnë jetë luksi Pak kohë më parë u përfol se dy modelet seksi, Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe, nuk flisnin me njëra-tjetrën. Pas dis
Miqësorja e luksit Gjermani-Argjentinë mbyllet në barazim (VIDEO) Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Sigal Iduna Park të Dortmundit. Katër
Rama debat me Gjuzin: Ke halle luksi, s’të lëviz njeri nga froni Kryeministri Edi Rama vendosi t’a mbyllte fjalimin e tij sot në Kuvend për negociatat, me një batutë për deputetin e opo
Shpenzime luksi jashtë vendit? Mazniku i përgjigjet akuzave Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku, i përgjigjet akuzave që Partia Demokratike ka bërë ndaj tij. I ftu
Nis panairi i miliarderëve, aty ku luksi tejkalon çdo imagjinatë tuajën (FOTO LAJM) Monako është një magnet për elitën e pasanikëve, falë madhështisë dhe luksit. Çdo fillim shtatori, Monako organizon p
Plot 4 miliard dollarë që lundrojnë në ujë, shijoni spektaklin e luksit nga 125 jahte (FOTO LAJM) Doni të dini si duken 4 mld dollarë teksa lundrojnë mbi ujë? Principata plot shkëlqim e Monakos do t’jua japë këtë mundë
Mrekullitë artificiale në Dubai, luksi i shfrenuar i miliarderëve (FOTO LAJM) Dubai është qyteti më i madh dhe më i populluar në Emiratet e Bashkuara Arabe. I vendosur në bregdetin juglindor të Gjir
Në serial shfaqen mes luksit, por nuk do ta besoni ç'jetë bëjnë në realitet aktoret turke (FOTO LAJM) Në serial shfaqen mes luksit, veshje firmë, makina të shtrenjta, vila, para, por realiteti i aktoreve që luajnë rolet e
Çfarë mendon Kim Kardashian kur sheh foto të vetes pa operacione dhe larg luksit? (FOTO LAJM) Nëse po mendoni se Kim Kardashian kërkon t’i fshijë nga interneti fotot e saj të bëra vite më parë, gaboheni! Në më p
Larg kamerave dhe luksit, ky është vendi ku familja mbretërore zgjedh të kalojë pushime (FOTO LAJM) Duka dhe dukesha e Cambridge është një nga dyshet më të komentuara në rrjet. ‘The Mirror’ publikoi se Kate dhe William k
Morena Taraku e fiksuar pas luksit, ble "bishën" e re (FOTO LAJM) Morena Taraku ka vendosur “ta çmendë” Instagramin jo veç me fotot seksi, por edhe me jetën luksoze që ajo shfaq. Një
Shpenzime luksit, reagon ambasada suedeze: Nuk ka mundësi për deputetët tanë Përmes një artikulli të Claudia Ëallin botuar në Maj të këtij viti në Mail&Guardian, ambasada Suedeze ka dhënë në një fa
Etilda Gjonaj e para për shpenzime luksi, publikime me fakte për ministri të tjera Media që publikoi të dhënat mbi shpenzimet e Ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj e cila sipas saj ka shpenzuar për nj
Fluksi i automjeteve drejt bregdetit, flet drejtori i Policisë Rrugore Shmangja e trafikut në këto ditë të nxehta vere ka bërë që të bllokohet lëvizja e automjeteve të tonazhit lartë nga ora
Aurela Hoxha zbarkon në Spanjë, pushime luksi me Bleona Qeretin e Oriola Marashin (VIDEO) Modelja e njohur Auela Hoxha ka zgjedhur që këtë verë të pushojë në Spanjë. Për të kaluar ditët e pushimit ajo nuk ka zg
Jetë luksi dhe makina të shtrenjta, kush janë "gjobaxhinjtë" që fundosën biznesmenin durrsak (FOTO LAJM) Ditën e sotme u vunë në pranga Lulzim Zalla, 45 vjeç, banues në Fushë Krujë, me rrezikshmëri të lartë në fushën e krimev
Luksi i shfrenuar i VIP-ave shqiptarë, pushimet mijra euroshe në Mykonos (FOTO LAJM) Nga Blendi Fevziu tek Arbana Osmani duket se të gjithë personazhet e showbiz-it shqiptar kanë zgjedhur të shkojnë në Myk
Vetëm 2 muaj deputet, Kujtim Gjuzi jetë luksi me jaht e makina (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi gëzon statusin e deputetit që prej 8 majit të këtij viti. Pas ardhjes në Ku