999 rezultate për

lukaku

Rrëfimi i Lukakut: Kam ende inate me Villas Boas, nuk e preka trofeun e fituar të Ligës së Kampioneve me Chelsean Romelu Lukaku e ka pranuar se nuk do ta falë kurrë Andre Villas-Boas, i cili e kishte lënë jashtë skuadrës së Ligës së K
3 përforcime për Lukaku, Conte projekton sulmin e frikshëm tek Interi Ky skenar është zbuluar sot nga “Corriere dello Sport” dhe lë të kuptohet se Interi po i bën planet pa Lautaro Martinez,
Mertens këshillohet me Lukakun, kërkon banesë në Milano Sulmuesi i Napolit, Dries Mertens, raportohet se i ka kërkuar këshilla Romelu Lukakut për gjetjen e një banese të re në
Ku janë sot futbollistët më premtues së dekadës së fundit? Një dekadë më parë, futbolli ishte ende i panjohur me çmimet astronomike të transferimeve. Inter fitonte Ligën e Kamp
Trajneri i Belgjikës i del në mbrojtje Lukakut: Po të ishte Maradona nuk do të flisnit kështu Lukaku, i cili këtë sezon ka shkëlqyer me fanellën e Inter, ka hasur në disa kritika, të cilat më shumë lidhen me paaftë
Lukaku: 23 nga 25 lojtarë të Interit ishin të sëmurë, por nuk na u bë testi për coronavirus Romelu Lukaku bëri një deklarim befasues, duke pretenduar se 23 nga 25 lojtarët e Interit ishin të sëmurë me kollë dhe e
"Kthej flokët siç i kishe, dukesh si pornostar", Lukaku tallet me shokun e skuadrës (FOTO LAJM) Elozhet e radhës për Lautaro Martinez, tallja me Marcelo Brozovic dhe dashuria për Inter-in. Ka qenë një Romelu Luka
Lukaku shpërthen në akuza: U desh një juventin i infektuar që të ndalej futbolli Shpërndarja e koronavirusit ka sjellë ndalesën e futbollit, por edhe ka tensionuar marrdhëniet mes klubeve në Itali.
Lukaku rrëfehet i tmerruar: Nuk luajmë pa pasur siguri Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku, në një intervistë për sajtin amerikan “Bleacher Report”, ka treguar momentin e vështi
Lukaku tregon luftën mes Juventusit dhe Interi për të siguruar shërbimet e tij Romelu Lukaku zbulon se ofertat “ishin vërtet afër” mes Juventusit dhe Interit por ishte Antonio Conte ai që e bindi.
Pas Lukakut, Interi synon të transferojë edhe sulmuesin tjetër të United Interi raportohet se është duke e monitoruar yllin e Manchester Unitedit, Anthony Martial, dhe atë të Arsenalit, Pierre-
Po zhvillon një super sezon, Immobile: Po përpiqem të shkëputem nga Ronaldo dhe Lukaku Lazio ka arritur të fitojë mbrëmë një nga ndeshjet më të rëndësishme te sezonit, atë përballë një kundërshtari direkt si
Lukaku hyn në historinë e Interit, arsyeja Ylli i Interit, Romelu Lukaku është tashëm në librat e historisë së këtij klubi për arritjen e 20 golave më së shpejti n
Lukaku "thumbon" Ibrahimovicin, e pagëzon veten si "mbretin" e ri të Milanos Interi ja dola të mërrte jë rezultat fantastik ndaj Milanit ndaj të cilit luajti vetëm një pjesë lojë pasi 45 minutat e
Dalin formacionet zyrtare të derbit Inter-Milan Kanë dalë formacionet zyrtare të derbit Inter-Milan. Zikaltërit këtë sezon synojnë titullin, ndërsa kuqezinjtë po kër
Kush janë dy legjandat e Interit që ka idhuj Lukaku? Sonte në mbrëmje, Lukaku synon ta frymëzojë Interit drejt triumfit në derbin e Milanos dhe rikthimin në vendin e parë në
Mos e humbisni: Po prezanton Sanremon, Georgina tërbohet kur i nxjerrin fanellën e Lukakut (VIDEO) Georgina Rodriguez është këtë vit një nga prezantueset e festivalit të Sanremos, ku shoqëron në skenë prezantuesin e njo
Lukaku para derbit thur elozhe për Ibrën Romelu Lukaku ka zbuluar se ka një admirim të madh për sulmuesin e Milanit, Zlatan Ibrahimovic para derbit të Milanos që
Një javë para derbit, Lukaku: Ibrahimovic është kampion Vetëm pak ditë para derbit, sulmuesi i Interit Romelo Lukaku ka zbuluar dashurinë e tij për sulmuesin e Milanit, Zlatan
Gara për titull në Serie A është magjepse për Lukakun Romelu Lukaku është duke e shijuar në maksimun ekpseriencën e re te Interi duke iu gëzuar edhe formës së mirë që po kalo