999 rezultate për

luka

Zidane me dhimbje koke, Modric kthehet në Madrid i dëmtuar Një muaj më parë, Luka Modric u rikthyer në Madrid i dëmtuar, lëndim i pësuar me Kombëtaren e Kroacisë. Një muaj më p
Lukaku nga minuta e parë kundër Juventusit Ish sulmuesi i Manchester United, Romelu Lukaku do të luaj sot nga fillimi në ndeshjen kundër Juventusit. Futbollisti
Inter kundër Juventus, Lukaku përballë CR7: Të rejat më të fundit para derbit të Italisë Numërimi mbrapsht për sfidën e sfidave nuk ka filluar kurrë: për Inter-Juve kjo është dicka pambarim, që nuk mbyllet në
U rrit si bari me dele, sot është miliarder në Amerikë "Nëse fitoj unë, fitojnë edhe punonjësit e mi. Fitimi im është edhe i tyre, kurse fati i tyre është edhe i imi”, thotë H
Formacionet e mundshme: Barcelona-Inter, mungojnë Lukaku dhe Messi Sot në mbrëmje do të luhet supersfida Barcelona-Inter në Camp Nou. Të dyja skuadrat vijnë në këtë përballje me dy munges
Lajm i keq për Interin para ndeshjes me Barcelonën Romelu Lukaku nuk do të jetë në gjendje të ndihmojë Interin për ndeshjen kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve. Laj
"Ky ves duhet të zhduket", Conte pranon sherrin Brozovic-Lukaku Trajneri i Interit, Antonio Conte ka folur përpara derbit ndaj Milanit në “San Siro”. Në një deklaratë për mediat, te
Plas te Interi, Lukaku sherr me Brozovic Romelu Lukaku është padyshim lojtari më i shtrenjtë i epokës Zhang tek Interi, dhe njeriu rreth të cilit Antonio Konte k
Gjithçka gati, Inter-Slavia Praga: Formacionet zyrtare Interi e pret në “San Siro” Slavia Pragan në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. An
Nuk ka qetësi për Realin, dëmtohet edhe Luka Modric Real Madridi ka humbur një futbollist para ndeshjes me Levanten. Trajneri Zinedine Zidane është krejtësisht i pafat, pas
Tërmet te Reali, blerja e bujshme dëmtohet me Kombëtaren Një lajm i hidhur vjen për Realin e Madridit, teksa blerja e bujshme e verës Luka Jovic është dëmtuar me Serbinë e cila
Ish-ylli i Chelsea i bën thirrje lojtarëve me ngjyrë ta braktisin Italinë Ish-sulmuesi i Chelseat dhe Senegalit, Demba Ba, iu ka bërë thirrje futbollistëve me ngjyrë ta braktisin Italinë pas stu
Lukaku reagon pas koreve raciste në transfertën me Cagliarin Ditën e djeshme Interi arriti të fitojë në sfidën kundër Cagliarit, me rezultatin 1-2, por pavarësisht kësaj një ngjarje
Lukaku tund rrjetën, i jep sërish avantazhin Interit (VIDEO) Interi ka kaluar sërish në avantazh ndaj Cagliarit. Është Lukaku me 11-metërsh i cili u tregua i saktë pika e bardhë.
Rrëfehet Lukaku: Më duhej ky ambient, me Interin po më ndodh një lidhje personale Romelo Lukaku transferimi i kësaj vere nga skuadra e Interit ka dhënë një intervistë të gjatë për “Inter TV”. Ndër te
Eni Koçi provokon me bikini, Genc Prevlukaj i bën komentin epik (FOTO LAJM) Eni Koçi është duke shijuar pushimet në këtë fund muaji. Këngëtarja ka publikuar një foto, ku shfaqet me bikini dhe duke
"Këmba e tretë e Lukakut", Erjona Sulejmani hap sytë nga komenti për të (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-gruaja e Blerim Xhemailit, si dhe një “showgirl” në Itali, e deklaruar si tifoze e Interit, ka mbe
Lukaku zbulon prapaskenat: Conte më kërkonte te Juventusi Romelu Lukaku ka zbuluar në një kanal live në "Youtube" se trajneri aktual i Interit, Antonio Conte, e kishte kërkuar at
Lukaku shpërthen ndaj Manchester United: Klubi më fajësonte mua, Sanchez dhe Pogban për çdo dështim Romelu Lukaku ka shpërthyer në akuza ndaj Manchester United. Belgu i cili tashmë është pjesë e Interit ka deklaruar se
Yyy çfarë këmbësh! Modelja shqiptare çuditet me Lukakun (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani është gjithmonë në qendër të vëmendjes me statuset dhe fotot që p