999 rezultate për

luis

Van Gal i sugjëron De Ligt se ku të luajë Mathijs De Ligt është një nga më të kërkuarit në merkato. Kapiteni i Ajax-it pritet të largohert në fund të sezonit nga
Elvis Naçi i merr nga duart Luisit thesin me kanoçe dhe i thotë se nuk do ta bëjë më (VIDEO) Elvisi ka dalë të gjejë djalin e vogël të familjes Çuko, Luisin. Elvisi: Doja ta shikoja vetë djalin si punonte, po s
Rrëfehet Figo: U largova nga Barcelona për të kapur majat te Reali Legjenda portugeze Luis Figo i cili konsiderohet tradhëtare nga tifozët e Barcelonës për shkak se firmosi me Realin ne v
Luis Figo: Ramos meriton të fitoë Topin e Artë Ish-ylli i Realit të Madriit Luis Figo është i bindur se Sergio Ramos e meriton Topin e Artë. "Është e qartë se Serg
Luis Enrique: Spanja është më e mirë se Barcelona Në prag të ndeshjes ndaj Maltës, e vlefshme për takimit të dytë kualifikues për Euro 2020, në program për ditën e martë,
Kombëtarja e Spanjës stërvitet në poligon Ekipi përfaqësues i Spanjës ka kaluar pasditen e të mërkurës duke qëlluar me armë, por jo me fishekë të vërtetë. Trajner
Ja pse Luis Van Gal i dha fund futbollit Luis Van Gal është një nga trajnerët më të famshëm të botës së futbollit. Holandezi befasoi me Ajax-in e mesit të viteve
Këta janë 7 futbollistët që kanë arritur më shumë hat-trick Shënimi i tri apo më shumë golave në një ndeshje është ëndërr e çdo futbollisti. Hat-trick vazhdon të jetë synimi i ç
Felipe Luis në radarin e Barcelonës Barcelona po synon të afrojë në skuadër mbrojtësin e Atletico Madrid Felipe Luis. Lajmi është dhënë nga e përditshjma
Barcelona gjen zëvendësuesin e Luis Suarez Barcelona është duke e kërkuar një zëvendësues për Luis Suarez. Luis Suarez po shkon në përfundim të karrierës së tij
Luis Nani do të vijojë karrierën në SHBA Luis Nani do të vijojë karrierën në Shtete e Bashkuara. Ai pritet të veshë fanellën e skuadërs së Orlando City, ish ekip
Çmendet Maradona, godet me grushta gazetarin (VIDEO) Ish-ylli i futbollit argjentinas Diego Maradona ka goditur me grusht gazetarët, pasi ekipi i tij Dorados nuk arriti të p
Gruaja u mbyt për muaj mjalti, por e vërteta shokuese u zbulua më pas (FOTO LAJM) Luis dhe Isabela kishin shkuar për muaj mjalti në karaibe me jahtin e tyre. Në lundim e sipër jahti merr ujë dhe zhytët
Barcelona kalon përsëri në epërsi ndaj Leganes (VIDEO) Barcelona ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Leganes në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është Luis Suarez në minutën e
Shkoi në spital me dhimbje koke, mjekët i dhanë vetëm 30 minuta jetë Kjo është historia e pabesueshme e një studenti 26-vjeçar nga Kalifornia, Luis Ortiz. I riu shkoi në duke u ankuar ng
Qeni i Luis Hamilton fiton 700 euro në ditë Është i racës bulldog dhe quhet Roscoe. bëhet fjalë për qenin e kampionit të botës në Formula 1, Lewis hamilton që është
Luis Figo dhe e dashura e tij nuk njohin moshë (FOTO LAJM) Ish lojtari i Barcelonës dhe i Realit të Madridit, Luis Figo është duke kaluar disa pushime në Bahamas me të dashurën e
Bashkëshortja e Luis Figos si Jennifer Lopez, vitet kalojnë por ajo rinohet (FOTO LAJM) Edhe vajzat 20 vjeçare do t’i kishin zili bashkëshorten e ish futbollistit të madh Luis Figo. Të dy ata shfaqen në su
Luis Muriel e nis me këmbën e mbarë, shënon golin e parë me fanellën e Fiorentinës (VIDEO) Luis Muriel ka shënuar golin e parë për Fiorentinën por në stërvitje me ekipin vjollc, teksa skuadra italiane po kryen f
Tërboi 2018 me këngën e tij, kjo është super bashkëshortja e Luis Fonsit Luis Fonsi këngëtari këngës më të suksesshme të vitit 2018 dihet se është shumë i talentuar dhe këndon bukur por shumë p