999 rezultate për

luhatur

Diell i nxehtë paradite, zonat ku do të ketë vranësira gjatë pasdites Sipas MeteoAlb, kthjellimet mbizotërojnë në të gjithë Shqipërinë gjatë pjesës së parë të ditës. Por pjesa e dytë e ditë
Ndryshojnë temperaturat, si do të jetë moti sot Orët e para të ditës janë dominuar nga alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta në të gjithë vendin. Mbrëmja dhe na
Keni plane për sot? Shikoni si do jetë moti më parë Alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare dominojnë në ultësirën perëndimore. Por vranësira të shpeshta paraqiten
Rriten temperaturat, si do të jetë moti sot Vijon nën ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme duke bërë që alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta do të domin
Mot i ngrohtë, por çfarë ndodh gjatë pasdites Moti i kthjellët të dominojë në të gjithë vendin. Herë pas here do të ketë kalime vranësirash të lehta, më të dukshme në
“Të pret era”, si do të jetë moti sot Vijon ndikimi i motit të qëndrueshëm duke bërë që kthjellimet dhe vranësirat e lehta të jenë dominante në të gjithë terr
Temperatura si në pranverë, si parashikohet moti për sot Mbetemi në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme kontinentale duke ndikuar mot të kthjellët në Shqipëri. Mesdita dhe p
Luhatje të mëdha temperaturash, si të visheni sot Vijon ndikimi i motit të kthjellët dhe vranësirave kalimtare në të gjithë territorin, më të dukshme vranësirat paraqiten
Keni bërë plane për sot? Si do të jetë moti Vijon ndikimi i masave ajrore të qëndrueshme por të ftohta mbi territorin shqiptar. Për pasojë do të kushtëzohet mot i k
Erëra të forta në të gjithë vendin, si do luhaten temperaturat sot Kthjellime dhe vranësira të shpeshta mbeten në të gjithë vendin. Më të dukshme do të jenë në ekstremin Verior dhe përgja
Mot i kthjellët, por si do luhaten temperaturat sot Masat ajrore të qëndrueshme, por të ftohta do të ndikojnë mot të kthjellët në të gjithë vendin. Herë pas-here do të
Ndryshojnë temperaturat, si do jetë moti sot Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë në të gjithë vendin. Për pasojë do të gjenerohen reshje shiu e dë
I ftohti nuk ikën nga Shqipëria, si do të jetë moti sot Kthjellime dhe vranësira kalimtare mbeten deri në mesditë në të gjithë Shqipërinë. Pasditja dhe nata sjellin shtim të vr
Ndryshojnë temperaturat, si do të jetë moti sot Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira në të gjithë territorin, më të dukshme në zonat Jugore-Jugli
Acari nuk ka ikur, sa do të shkojnë temperaturat sot Qarkullimi i masave ajrore të paqëndrueshme do të ndikojnë kushtet e motit në vendin tonë. Për pasojë, alternime kthjell
Ndryshon moti, sa do të shënojë termometri sot Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë orët e para të ditës në të gjithë Shqipërinë. Pasditja dhe mbrëmja sjellin
Ikën dëbora por jo i ftohti, si do të luhaten temperaturat sot Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë të gjithë vendin gjatë paradites. Pasditja dhe mbrëmja do të vijo
Borë dhe akull, si do të jetë moti sot Sipas MeteoAlb, paraditja do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira në të gjithë vendin, më të dendura përgjatë kufir
I ftohti polar nuk ikën nga Shqipëria, si do të jetë moti sot Kthjellime dhe vranësira të herë pas-hershme do të dominojnë të gjithë territorin. Më të dendura paraqiten në zonat malo
Janar i acartë, kështu do të luhaten temperaturat sot Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira në të gjithë territorin. Më të dukshme do të jenë në veri dh