999 rezultate për

luhatur

Plane për plazh? Moti merr kthesën e papritur Sipas MeteoAlb, dita nis me kthjellime dhe vranësira kalimtare por duke ju afruar mesditës vranësirat shtohen duke rrezi
Moti ndërron sërish faqe, sot priten rrebeshe shiu Sipas MeteoAlb, dita nis me kthjellime por duke ju afruar orëve të mesditës, vranësirat shtohen në territor duke sjellë
Temperatura deri në 39ºC, si do jetë sot moti Vendi ditën e sotme do të shoqërohet me kushte të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese
Nis rritja e temperaturave, si do mbajë sot moti Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta dominojne në të gjithë vendin gjatë paradites. Por pje
Kthjellime në orët e para të ditës, çfarë do ndodhë me temperaturat Sipas MeteoAlb, Paraditja do të mbizotërohet nga mot i kthjellët në territorin shqiptar. Por mesdita dhe pasditja sje
Sërish reshje shiu, çfarë do të ndodhë me temperaturat Vendi ditën e sotme do të shoqërohet me vranësira të cilat do të sjellin reshje shiu në zonat malore dhe në zonat e ulë
Temperaturat shënojnë rritje, si pritet të jetë moti nesër E mërkura do të sjellë një rritje të lehtë të temperaturave në gjithë vendin. Pjesa e parë e ditës do të ketë kthjell
Moti për nesër: Bëhuni gati për shi e ulje temperaturash Ditën e nesërme vendi ynë do të karakterizohet nga vransëria të cila do të sjellin dhe reshje shiu. Më të theksuara d
Vranësira të lehta, si pritet të jetë moti gjatë ditës së sotme Vendi ynë ditën e sotme do të mbetet në kushte të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që të jemi në mbizotërimin e kthjel
Reshjet dhe vranësirat pushtojnë vendin, çadrën me vete kur të dilni për pazar Moti me vranësira dhe reshje shiu do të mbizotërojë edhe në orët e paraditës. Por, sipas Meteoalb, gjatë pasdites dhe
Do dilni në pazar? Ky është moti për ditën e nesërme Moti me vranësira dhe reshje shiu do të mbizotërojë edhe në orët e paraditës. Por, sipas Meteoalb, gjatë pasdites dh
Vazhdojnë reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për nesër Edhe gjatë ditës së nesërme do të mbizotërojë mot i paqëndrueshëm. Sipas Meteoalb, vranësirat e dendura do të sjellin re
Parashikimi i motit për nesër: Rikthehen ditët me diell Dita e nesërme do të karakterizohet me kthjellime dhe me kushte atmosferike të qëndrueshme. Vetëm në zonat malore do
Surprizat e motit për nesër: Rikthehen reshjet e shiut! Dita e nesërme do të jete me kthjellime dhe vranësira në orët e para të ditës. Por, sipas Meteoalb në mesditë dhe pa
Mësoni si do të jetë moti këtë mesjavë Dita e nesërme do të karakterizohet nga mot i qëndrueshëm me kthjellime të shumta sidomos paradite. Vranësira të leht
MOTI/ Mos dilni pa çadra nesër në mëngjes! Mëngjesi i nesërm do të fillojë me reshje shiu me intensitet mesatar dhe në rritje. Por pas mesditës do të kemi ulje
Mëngjesi nis i vranët, parashikimi i motit për sot Kjo e dielë do të mbizoterohet nga mot i kthjellët dhe me diell. Paraditja do të nisë me mot të kthjellët dhe vranësi
Çadrat me vete! Nesër reshje shiu deri pas mesdite Dita e enjte do të kthejë reshjet në vend. Sipas MeteoAlb, vranësirat e dendura dhe reshjet e shiut do të mbetet deri në
Kështu do të nisë fundjava, çfarë do të ndodhë me temperaturat? Vendi ynë gjatë paradites do të jetë me kthjellime dhe vranësira të lehta. Por në mesditë dhe në vijim parashikohet t
Rikthehen vranësirat, ky është moti për nesër Vendi ynë që në orët e para të ditës do të mbizotërohet nga moti i kthjellët. Por gjatë pasdites dhe orëve të mbrëmjes v