999 rezultate për

luhatje

Kini kujdes! Këto janë shenjat e horoskopit me më shumë luhatje humori Sipas astrologëve, tre janë shenjat e horoskopit që kanë më shumë luhatje të humorit. Binjakët Kjo shenjë ndryshon
Luhatje të ndjeshme në temperatura, por çadrën mbajeni me vete Edhe dita e sotme do të jetë me një mot të paqëndrueshëm. Orët e para të ditës së enjte do të jenë me vranësira të shpes
Pas tërmeteve nisin reshjet e shiut, si pritet të jetë moti Tërmeti i mëngjesit të së martës ka shkaktuar pasoja katastrofike në vendin tonë, duke lënë pas dhjetëra viktima dhe qin
Vranësira dhe luhatje temperaturash, çfarë ju pret këtë të diel Për ditën e diel, na pret e njëjta situatë meteorologjike si ditën edjeshme. Moti do të jetë me vranësira mesatare dhe t
HOROSKOPI/ Të lindurit e kësaj shenje kanë një ditë të mbushur plot me luhatje Dashi Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi ka diçka që ju shqetëson. Ndjeni një ndryshim të fortë prej pak
Luhatje të mëdha temperaturash, si të visheni sot Vijon ndikimi i motit të kthjellët dhe vranësirave kalimtare në të gjithë territorin, më të dukshme vranësirat paraqiten
HOROSKOPI/ Luhatjet e humorit do ju sjellin telashe, mendohuni dy herë Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 19 dhjetor 2018. Dashi Në dashuri nëse e gjeni veten të dyjëzuar prej situ
Tërmet në Prishtinë Në orën 11:50 një tërmet ka goditur Prishtinën. Ende nuk ka të dhëna se ku ka qenë epiqendra e tërmetit dhe çfarë bal
Luhatje në BDI BDI dhe kryetari i saj, Ali Ahmeti, permes disa lidhjeve ne Kosove i ben thirrje Gjeneral Gezim Ostrenit, deputetit Zylf
Shkrumbohet banesa në Fier, shpëton gruaja shtatzënë Një shkëndijë elektrike e shkaktuar si pasojë e luhatjeve të tensionit elektrik, ka sjellë shkrumbimin e një banese në F
Studim/ Stina, vendimtare për humorin tonë Kush do ta mendonte se stina kur lindim do të ndikojë gjatë gjithë jetës në humorin tonë. Kjo tashmë është e vërtetuar n
Mot me reshje shiu dhe bubullima Moti sot pritet të jetë me reshje shiu dhe me vranësira. Reshjet që dje e "përmbytën" Shkupin, sot mund të përhapen n
Specialisti: I nxehti rrit rrezikun për aksidente I nxehti rrit rrezikun për aksidente rrugore, pasi ai shkakton luhatje të parametrave në organizmin e njeriut". Pohimi v
Luhatjet e temperaturës dhe pasojat në zemër Të sëmurët nga sëmundjet kardiovaskulare duhet të zgjedhin me kujdes ambientin së ku jetojnë. Këshillat e mjekëve janë t
Luhatjet e Thaçit shkaktojnë përçarje në PDSH nga Bekim BuçiLuhatjet e kryetarit të PDSH-se Menduh Thaçi lidhur me mbetjen apo daljen nga Qeveria,