999 rezultate për

luftova

"Luftova për jetën time", flet infermieria në Greqi që u sulmua nga shqiptari (VIDEO) Ditën e sotme një shqiptar i shtruar në një spital grek, ka sulmuar infermjeren e më pas është vetëhedhur nga ballkoni d
Njihuni me nënën shqiptare që fitoi kundër kancerit (FOTO LAJM) Ersmeralda Veizi ishte e prekur nga kanceri por ajo e mundi atë. Në një grup vajzash në rrjetet sociale, ajo rrëfen h
Haradinaj: Askush nuk ka të drejtë ta keqpërdor emrin e luftës Kandidati për deputetë nga AAK-ja, Daut Haradinaj ka folur për luftën e UÇK-së, ku ka thënë se askush nuk ka të drejtë t
Dave Bolton “E luftova kancerin pasi hoqa dorë nga karbohidratet” 35-vjeçari Dave Bolton mendon se heqja dorë nga karbohidratet dhe zëvendësimi i tyre me yndyra të shëndetshme e kanë nd
Ish-luftëtari shqiptar i ISIS: Ja si luftova në Siri Dëshmia ekskluzive e shqiptarit të penduar, ish luftëtarit të kthyer nga Siria. Rrëfimi i një njeriu që ka luftuar pë