999 rezultate për

lufton

Njihuni me ushqimin që lufton dhjamin e tepërt dhe diabetin Diabeti, dhjami i tepert apo shenjat e rrudhave shpesh kanë të përbashkët jetesën jo të shëndetshme ndaj duhet të kini p
Supermodelja infektohet me koronavirus: Trupi im po lufton fort (FOTO LAJM) Supermodelja dhe aktorja Eva Herzigova është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, përmes një
U qëllua me plumb në gjoks, kush është 42-vjerçari që po lufton me jetën Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pasditen e sotme në Lezhë ku raportohet të jetë plagosur shtetasi Aleksandër Deda.
I prekur nga COVID-19, gazetari grek flet për gjendjen e Janullatosit: Po lufton për jetën! Kryepeshkopi i Shqipërisë, Anastas Janullatos ndodhet momentalisht në Greqi ku po kurohet pas infektimit me koronavirus.
Suedia pa maska, si po e lufton vendi pandeminë “Tabu të mbash maskë", Suedia nuk ndjek strategjinë "Zhvillimet po shkojnë në drejtimin e gabuar”, shkroi kryeministri
Në intubim prej 2 ditësh, Koço Devole po lufton me COVID-19 Në intubim prej 2 ditësh, Pëllumb Pipero tregon gjendjen shëndetësore të Koço Devoles. Aktori i njohur Koço Devole p
Fiori Dardha: Mami po lufton me sëmundjen më të tmerrshme në botë (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur, Fiori Dardha ka treguar me postimet e ndryshme në rrjetet sociale se gjendet gjatë gjithë kohës pran
Cili është fruti që lufton yndyrën në bark? Kombinimi i nevojshëm që ju nevojitet për të hequr qafe yndyrën e barkut janë ushtrimet e posaçme në palestër dhe zgjedh
Pamje të pazakonta: Anija me 4 mijë ton mallra lufton mes dallgëve gjigande (VIDEO) Këto janë pamjet e tmerrshme ndërsa tre anije shpëtimi luftuan me dallgët gjigande 6 metra për të parandaluar që një ani
Khabib: Conor nuk e meritonte të luftonte për titullin, pi dhe rrihte të moshuarit Kohët e fundit, në botën e arteve marciale është folur më shumë për një ndeshje të re midis Khabib Nurmagomedov dhe Cono
DETAJET/ Po korrnin misër në arë, vdes 16 vjeçar ndërsa babai po lufton për jetën Mesditën e sotme në Berat ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku mësohet se ka ndërruar jetë një 16 vjeçar. Ngjarja ka ndo
Alergjitë e vjeshtës: Si t'i luftoni me këto ilaçe natyrore Alergjia e vjeshtës është një problematikë mjaft shqetësuese, për shkak se shpeshherë trajtohet si ftohje e zakonshme ap
Terrorizoi banorët e plagosi dy të rinj, si po "lufton" policia me 71-vjeçarin në Elbasan Një ngjarje tragjike po ndodh në këto momente në Elbasan, në lagjen 11 Nëntori, ku një 71-vjeçar ka qëlluar me breshëri
I vendosën tritol në makinë, Preg Gjini në gjendje kritike po lufton për jetën Preng Gjini u tentua të ekzekutohej nga një atentat me tritol i vendosur në makinën e tij. Nga burimet bëhet me dije
"Një natë në disko dhe babai po lufton për jetën", letra prekëse e një vajze me COVID-19 Një vajzë e re, e cila u infektua me Covid-19 në një klub nate në Itali, është bërë shkak që e gjithë familja e saj të p
Në gjendje të rëndë, mjeku shkodran po lufton për jetën pas infektimit me COVID-19 (FOTO LAJM) Një tjetër mjek në Shqipëri është infektuar me COVID-19 dhe gjendja e tij është shqetësuese. Burimet bëjnë me dije s
Lëngjet të cilat ju ndihmojnë të luftoni aneminë Nëse dëshironi që ta trajtoni aneminë dhe po ashtu të ndiheni me energji si kurrë më parë gjatë gjithë ditës, atëherë kë
I riu po lufton me jetën, arrestohet 24 vjeçari në Shkodër Policia ka vënë në pranga një 24 vjeçar në Shkodër pasi ka qëlluar me thikë një të ri, mbrëmjen e shkuar. Policia lok
Astrologe Meri Shehu bën parashikimin për 12 shenjat e zodiakut: Luftoni barrierat! Dashi Hene e re ne Gaforre per ju tenton tju veje ne nje pozite te veshtire ne lidhje me kerkesat ne lidhje me te ardhm
Nëna e tij po lufton për jetën, infektohet me COVID-19 foshnja në Fier I infektuari më i ri në moshë në Shqipëri gjendet në Fier, një foshnje vetëm 1 vjec. Një foshnje 1 vjec ka rezultuar