999 rezultate për

luftojĂ

Mancini: Nëse do të isha tek Interi do luftoja për titullin Roberto Mancini ka folur për Interin. Ish-trajneri italian ka deklaruar që nëse do të ishte në krye të pankinës zikaltër
Flet Donald Trump: Ja si e mposhta Klinton-in Presidenti i ri i sapozgjedhur i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, më në fund ka rrëfyer se si mundi ta m
Veterani i UÇK: Dikur luftoja për liri, sot për të shëruar vajzën time Një 14-vjeçare nga Kaçaniku është e prekur nga tumori në kokë. Prindi i vajzës është një veteran i Ushtrisë Çlirimtare t
Rrëfimi i Boateng: Si luftoja me shqiptarët e pacipë Një prej mesfushorëve më të mirë për momentin te Milan dhe në Serie A, Kevin Prince Boateng ka rrëfyer në një intervistë