999 rezultate për

luciano

Zyrtare: Interi merr vendimin për Spalletin Revolucioni i skuadrave milaneze duket se nis nga pankina. Pas Gennaro Gattusos që u largua me konsensus të plotë nga Mi
Spalletti: Inter një klub i bukur, do qëndroja 100 vjet Një barazim disi zhgënjyes ai i Inter ndaj Juventus, në shifrat 1-1, kur zikaltërit kaluan të parët në avantazh dhe për
Shoqërohen Boçi dhe 15 demokratë elbasanas pasi i bllokuan rrugën Ramës Policia ka shoqëruar ish-deputetin demokrat Luçiano Boçi dhe 15 anëtarë të PD pasi ditën e sotme bllokuan rrugën në Brad
PD nis të djegë goma në protestë Militantët e PD ka vijuar protestën e tyre në rrethrrotullimin e Bradasheshit në Elbasan. Ata kanë nisur fillimisht m
E akuzojnë për të infiltruar, plas grushti në protestën e opozitës (VIDEO) Një situatë kaotike është krijuar brenda protestuesve, të cilët kanë sulmuar me grushta një person duke e akuzuar si per
Policia ndalon Luçiano Boçin , PD: Sjellje barbare, figura më e keqe e një shteti demokratik (VIDEO) Partia Demokratike ka shpërndarë një video, e cila sipas saj tregon se si ish-deputeti Luçiano Boçi është shoqëruar në m
Luciano Moggi: Icardin nuk e duan lojtarë, Interi do të humbasë zonën Champions nëse vazhdon kështu Luciano Moggi, ish-drejtori i Juventusit dhe Partizanit, ka folur në lidhje me çështjen e nxehtë te Interi, "Icardi". Pa
Luciano Spalletti nuk përmbahet, përplaset me gazetarin Luciano Spalletti është treguar i papërmbajtur pas ndeshjes ku u ndal me një barazim kundrejt Firences. NW një prono
Luciano Moggi rikthehet te Juventusi pas shumë vitesh si vizitor (FOTO LAJM) Ish-drejtori i përgjithshëm dhe këshilltari i presidentit Gazmend Demi te Partizani , Luciano Moggi kishte kohë që nuk d
Zbulohet prapskena, Spalletti ishte pranë Juventusit në vitin 2014 Në prag të derbit të sotëm me Juventusit dhe Interit, Gazeta dello Sport ka zbuluar një prapskenë majft Interesant, shk
Nga duelet në fushë tek ato në stol, bilanci mes Allegrit dhe Spalletti Toskanë, me batutën gjithmonë gati dhe një ironi thumbuese. Por gabon rëndë ai apo ato që guxojnë t’u prekin skuadrat re
Mbrojtësi kroat në dyshim për Interin kundër Tottenham Mbrojtës i majtë i Interit, Sime Vrsaljko duket se do të mungojë kundër Tottenham Hotspur, pasi që është stërvitur veçma
Buzëqesh Inter, i rikthehet një yll në prag të derbit Skuadra e Interit duhet të buzëqeshë pasi dëmtimi i mesfushorit Vecino nuk është i rëndë dhe lojtari pritet të jetë në l
Moggi bën për ujë të ftohtë Pogba-n Ish-drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Luçiano Moxhi e ka kritikuar së fundmi yllin e Manchster United, Paul Pogba. N
"Tërbohen" intersitët, kërkojnë këtë trajner Interi pësojë një humbje drastike ditën e djeshme kundër Parmas edhe pse ndeshja luhej në "San Siro". Pas kësaj tifo
Zyrtare: Luciano Spalletti rinovon kontratën me Interin Luciano Spalletti dhe Interi do të vazhdojnë të punojnë së bashku edhe për tre vite të tjera. Rinovimi i trajnerit i
"Heroi" i Atletico Madrid feston me "shqiponjë" (VIDEO) Atletico Madrid ka triumfuar ndaj Arsenal vetëm me anë të penalltive (3-1). Shifrat në këtë ndeshje i ka zhbllokuar s
Luciano Spalletti flet për transferimin e Ronaldos tek Juventusi Luciano Spalletti ka folur në prag të sfidës miqësore ndaj Zenitit, duke bërë një koment të fazës përgatitore, por dhe t
Arrihet marrëveshja, Nainggolan kalon tek Interi Radja Nainggolan i ka pranuar kushtet e Interit para një transferimi të mundshëm te klubi zikaltër nga Roma, raporton Ga
Spalleti para Udineses karikon Interin për sprintin final drejt Championsit Luciano Spalletti në konferencën për shtyp para ndeshjes me Udinesen, kërkon që skuadra të shohë para dhe u kërkon gazet