999 rezultate për

lucia

Incidenti në ajër me avionin në SHBA, pasagjerja rrëfen tmerrin: Mendova se ishte bombë David Delucia ishte vendosur përsëri në vendin e tij të aeroplanit dhe po fillonte të relaksohej gjatë rrugës për një pu
Juventusi 3 ndeshje pa fitore në Serie A, drejtori sportiv kërcënon gjyqtarët në dhomat e zhveshjes Juventus nuk fiton prej tre javësh në kampionatin italian, teksa pas dy barazimeve në transfertë, erdhi edhe një i tretë
Nuk preferon rrobat, ish-sportistja që bën namin me fotot provokuese (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova, ish-çiklistja sllovake, tashmë në rolin e një modeleje superseksi me një foto të postuar u ka treguar
Nuk preferon rrobat, ish-sportistja që bën namin me fotot provokuese (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova, ish-çiklistja sllovake, tashmë në rolin e një modeleje superseksi me një foto të postuar u ka treguar
Luciano Moggi: Ibrahimovic? Zlatan nuk do t’ia bënte kurrë Milanit Luciano Moggi, ish-drejtori i përgjithshëm i Juvenusit, ka folur mbi çështjen Ibrahimovic dhe mundësinë që ai të mbyllë
Ishte lodhur duke u kujdesur për nënën dhe tenton ta mbysë në spital, arestohet 32 vjeçarja (VIDEO) Luciana Paula Figueiredo, 32 vjeç, është arrestuar pasi dyshohet se ka tentuar të mbytë nënën e saj Ana Benedita Figueir
U lodh duke u kujdesur për të, 32-vjeçarja tenton të mbysë të ëmën Luciana Paula Figueiredo, e cila për pak sa nuk finalizoi akti e saj makabër, mbi shtratin e së ëmës, 68-vjeçares Ana Be
Spalleti pranë klubit të njohur të Serisë A Luciano Spalletti ishte në qendër të vëmendjes muajin e kaluar, pasi u përfol si zëvendësuesi I Marco Giampaolos te Mila
Milioneri fton publikisht të dashurën: Le të grabisim bankën bashkë (FOTO LAJM) Milioneri Philipp Plein pretendon në sytë e publikut se tani e ka më seriozisht se kurrë me Lucia Bartolin. Kjo dashu
Vazhdojnë ngjarjet e shëmtuara, turistët gjermanë grabiten në qendër të Tiranës Një tjetër ngjarje e pakëndshme u ka ndodhur turistëve të huaj që vijnë këto ditë për të vizituar Shqipërinë, të cilët b
Zyrtare: Interi merr vendimin për Spalletin Revolucioni i skuadrave milaneze duket se nis nga pankina. Pas Gennaro Gattusos që u largua me konsensus të plotë nga Mi
Spalletti: Inter një klub i bukur, do qëndroja 100 vjet Një barazim disi zhgënjyes ai i Inter ndaj Juventus, në shifrat 1-1, kur zikaltërit kaluan të parët në avantazh dhe për
Shoqërohen Boçi dhe 15 demokratë elbasanas pasi i bllokuan rrugën Ramës Policia ka shoqëruar ish-deputetin demokrat Luçiano Boçi dhe 15 anëtarë të PD pasi ditën e sotme bllokuan rrugën në Brad
PD nis të djegë goma në protestë Militantët e PD ka vijuar protestën e tyre në rrethrrotullimin e Bradasheshit në Elbasan. Ata kanë nisur fillimisht m
Ish e dashura e Skriniar, "turbullon" Instagramin (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova u bë e famshme vetëm vitin e kaluar, teksa mediat folën për një marrëdhënie më shumë se miqësore mes s
E akuzojnë për të infiltruar, plas grushti në protestën e opozitës (VIDEO) Një situatë kaotike është krijuar brenda protestuesve, të cilët kanë sulmuar me grushta një person duke e akuzuar si per
Policia ndalon Luçiano Boçin , PD: Sjellje barbare, figura më e keqe e një shteti demokratik (VIDEO) Partia Demokratike ka shpërndarë një video, e cila sipas saj tregon se si ish-deputeti Luçiano Boçi është shoqëruar në m
Luciano Moggi: Icardin nuk e duan lojtarë, Interi do të humbasë zonën Champions nëse vazhdon kështu Luciano Moggi, ish-drejtori i Juventusit dhe Partizanit, ka folur në lidhje me çështjen e nxehtë te Interi, "Icardi". Pa
Ishi i Skriniar, i vë flakën ‘Instagramit’ (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova bë e famshme vetëm vitin e kaluar, teksa mediat folën për një marrëdhënie më shumë se miqësore mes saj
Luciano Spalletti nuk përmbahet, përplaset me gazetarin Luciano Spalletti është treguar i papërmbajtur pas ndeshjes ku u ndal me një barazim kundrejt Firences. NW një prono