999 rezultate për

lucescu

Mbledhje urgjente, Mircea Lucescu drejt shkarkimit pas humbjes me Shqipërinë Trajneri i Turqisë Mircea Lucescu është në prag të shkarkimit nga drejtimi i skuadrës pas humbjes kundër Shqipërisë.
Lucescu: Shqipëria një skuadër e organizuar Trajneri i Turqisë, Mircea Lucescu, ka folur në një intervistë pas humbjes 2-3 me Shqipërinë. Ai thumboi Shqipërinë,
E konfirmon trajneri i turqve: Kundër Shqipërisë do të luajnë të rinjtë Kombëtarja e Turqisë do të përballet me Shqipërinë në ndeshje miqësore në Antalya. Trajneri i Turqisë, Mircea Lucescu
Një tjetër Kombëtare kërkon strategun italian Gianni De Biasi Pas përfaqësimit dinjitoz në Kampionatin Europian, emri i De Biasit po lakohet në Rumani, pasi 60-vjeçari mbetet një pre
Lucescu "mesazh" Milanit: Douglas më i mirë se Rodriguez Milan dëshiron të sjellë në Itali Douglas Costa: braziliani i Shakhtar Donetsk do të ishte ideali për sulmin e Filippo I
Lucescu i këshillon Interit Fernandon Mircea Lucescku këshillon Interin në merkato. "Sportmediaset.it" shkruan se, trajneri i Shakhtar Donetsk i ka këshilluar
Lucescu: Ika nga Interi për faj të Simeones "Nuk habitem nga fakti që është bërë trajner i madh. E mbaj mend kur e gjeta te Pizza, ishte një lojtar normal, që pason
Lucescu: Moratti për Interin vlen sa Messi Ish trajneri i Interit, Mircea Lucescu rrëfeu në një intervistë të gjatë mendimet e tij për situatën që ndodhet klubi zi
"Biskota", Lucescu largon dyshimet "Biskotat? Më pëlqejnë por varet se si janë të ëmbla apo të kripura". Mircea Lucescu është në humor dhe pret me kënaqësi
Lucescu: Juve, nuk ka "biskotë" "Asnjë biskotë. Shakhtar është një skuadër që luan gjithmonë për fitore". Këto janë fjalët e trajnerit të kampionëve të
Lucescu: Kërkoj falje për Adrianon (VIDEO) Në përfundim të ndeshjes së djeshme kundër Nordsjaelland trajneri i Shakhtar Donetsk, Mircea Lucescu, në një konferencë
Lucescu-Interit: Willian kushton 35 milionë euro Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, ka bërë një udhëtim në ditët e kaluara në Ukrainë, ku është interesuar për dy
Lucescu, elozhe Juves dhe Pirlos Mirçea Luçesku e nderon Juventusin me një vlerësim që aktualisht shumë pak guxojnë. "Nëse nuk është e para në Evropë në
Lucescu: Ne më të fortë se Chelsea e Juve Tekniku i Shakhtar Donetsk Mircea Lucescu ka folur për grupin ku bën pjesë në Champions League, duke e parë skuadrën e t
Rumani, del nga spitali Mircea Lucescu Trajneri rumun i Shakhtar Donetsk, Mircea Lucescu, doli nga spitali i Bukureshtit ku u shtrua menjëherë pas aksidentit m
Aksidentohet Mircea Lucescu (VIDEO) Ka përfunduar në spital trajneri i Shakhtar Donetsk, Mircea Lucescu, pasi u përfshi në një aksident rrugor me makinën e
Lucescu ka braktisur Rumaninë Razvan Lucescu ka dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit të Rumanisë të shtunën, vetëm një ditë pas fitores së rëndësishm