999 rezultate për

lubonja

Kurti dhe Lubonja përplasen për Bashkimin Kombëtar Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, dhe publicisti i njohur Fatos Lubonja ndajnë qëndrime të kundërta lidhur me
Analisti për Ramën: U frikësua ndaj u tërhoq nga taksa Analisti Fatos Lubonja i ftuar në News24, ka treguar se në fakt Rama këtë herë është frikësuar ndaj edhe u tërhoq duke v
Lubonja tregon për kioskën e Xhatit kur Rama hante paçe dhe pilaf Fatos Lubonja dhe Edi Rama kanë qenë miq dikur dhe e njohin mirë njeri-tjetrin. Lubonja rrëfen sëfundmi edhe fillesat
Lubonja sulmon ambasadorët: I japim fuqi protektore, ata nuk mbajnë përgjegjësi Analisti Lubonja ndër të tjera i ftuar në Neës 24 ka koemntuar edhe deklaratat e ambasadorit Lu dhe të ish-kryeprokuror
Analisti i shqetësuar: Ne nuk po humbim detin, por Shqipërinë! Lajmi se Greqia do të marrë nga Shqipëria 12 milje det ka pushtuar si një ortek tërë median dhe sigurisht ka vënë në pan
Thumbon ashpër Lubonja: Rama të kujton Enver Hoxhën kur imitonte Maon Analisti Fatos Lubonja njihet për shkrimet kritike ndaj kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë së tij. Gjatë një shkrim
Deputeti i PS-së i kthehet ashpër Lubonjës: Po krijon turbullira! Deputeti i PS-së Ulsi Manja ka folur ashpët kundër analistit Fatos Lubonja. Ditën e enjte Manja ka kërcënuar Lubon
Lubonja: Rama me krim e ka marrë dhe me krim do t'a ruajë pushtetin Nga Fatos Lubonja Gazetat dhe portalet tona ndahen kryesisht në tri seksione të mëdha lajmesh. Njëri është sek
Deklarata e fortë: Visho Ajazi ambasador prej pazareve me Ramën Analisti Fatos Lubonja ka komentuar lajmin që u raportua vetëm pak minuta më parë për se Kryeministri Edi Rama kishte pr
Opozita kërkoi ndihmën e FBI-së, analisti i fton të përmendin emra konkretë Analisti Fatos Lubonja ka komentuar deklaratat e Lulzim Basha që kërkoi ndihmë nga FBI dhe DEA për të zbërthyer lidhjet
Analisti për deklaratën e Lu-së: Kemi ujkun para, 2018 është larg Deklarata e ambasadorit amerikan Donald Lu ku tha se në 2018 do të ketë arrestime të bujshme , ka shkaktuar reagimin e a
Analisti komenton dorëheqjen e kreut të SHISH: I është bërë presion Analisti Fatos Lubonja nuk ka qëndruar pa komentuar dorëheqjen e kreut të Shërbimit Informativ Shtetror, Visho Ajazi Li
Lubonja vë alarmin: Rama është bërë i rrezikshëm Sjellja e kryeministrit Edi Rama ndaj gazetarëve ka shkaktuar reagime të shumta në oponionin publik. Ndaj kësaj sjel
Akuza e hapur e analistit: Intelektualët janë kthyer në ushtarë të Habilajve Analisti Fatos Lubonja ka vendosur të komentojë tashmë ceshtjen e kthyer në kryetemë, akuzat për përfshirjen në trafikim
Analisti: Rama e përjashtoi Tahirin nga Parlamenti për shkak të frikës Analisti Fatos Lubonja ka vendosur të komentojë tashmë ceshtjen e kthyer në kryetemë, akuzat për përfshirjen në trafiki
Reagon analisti: Në kohën e Berishës merrje borxh, tani krimi ka paratë Analisti Fatos Lubonja i ftuar në “Opinion” në News 24, është shprehur se krimi po fiton shumë terren në vendin tonë.
"20 familje mafioze kontrollojnë Shqipërinë", analisti reagon ndaj deklaratës së Lu-së Analisti shumë i njohur, Fatos Lubonja ka reaguar në lidhje me deklaratën e ashpër të Ambasadorit Lu, i cili është shpr
Lubonja "bombardon" Kadarenë: Është oborrtar i të gjitha regjimeve (VIDEO) Fatos Lubonja i është përgjigjur të enjten në mbrëmje, në emisionin “Të paekspozuarit” të Ylli Rakipit një interviste që
Lubonja sulmon Kadaren: Si është vërteta e arrestimit tim Fatos Lubonja i është përgjigjur me një intervistë akuzave të shkrimtarit të njohur Ismail Kadare. Gjatë një intervi
Lubonja rrëfen momentin e arrestimit kur ishte 23 vjeç Analisti dhe shkrimtari Fatos Lubonja është sot në sutdion e emisionit “Të paekspozuarit” të gazetarit Ylli Rakipi në Ne