999 rezultate për

lubonja

Zgjedhjet në Kosovë/Lubonja: Ne në Shqipëri na mungon ndershmëria Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në një lidhje “Skype” në News24 zgjedhjet në Kosovë dhe fitoren e deritanishme të Ve
Berisha pak para protestës: Super cunami po afron (VIDEO) Pasditen e sotme pritet të fillojë protesta e 10 kombëtare e opozitës së bashkuar me moton Rama Ik. Lidhur me këtë f
Sulmi ndaj makinës së analistit shqiptar, reagon Policia e Shtetit Makina e analistit Fatos Lubonja është sulmuar disa ditë më parë, konkretisht më datë 1 korrik. Mësohet se sulmi ka n
Basha dënon ashpër sulmin ndaj Lubonjës Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ërmes një deklarate në Facebook, ka dënuar ashpër sulmin ndaj analisiti Fatos L
Çunat problematikë sulmojnë makinën e kritikut të "Bablokut" (FOTO LAJM) Më datën një korrik është sulmuar makina e analistit dhe kritikut Fatos Lubonja. Sipas një postimi në bëtrë nga presiden
Lubonja: Sillni dy ekspertë, sepse o Rama o ne jemi të çmendur Analisti Fatos Lubonja i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” në “News 24”, teksa flitej për skandalet e koncesioneve b
“Si gënjeu hapur Rama për sipërmarrësit italianë” Deklaratat e Kryeministrit Rama në emisionin italian, janë komentuar jo pak. Por këtë intervistë analisti Lubonja e k
Analisti zbulon “sëmundjen” e Ramës: Ka agravuar situata Lubonja është shprehur në News24 se gjendja e Ramës është më e agravuar për shkak të sëmundjes së tij dhe mendimit se ës
Lubonja për abuzimet e njëpasnjëshme: Ka raste konkrete në administratë Analisti i njohur Fatos Lubonja duke komentuar abuzimet nga policët në dy rastet në Kosovë dhe Shqipëri, duke treguar a
Dikur miq, Fatos Lubonja tregon një bisedë të rrallë me Edi Ramën Ndëshkimi i shpifësëve ka qënë një synim i kahershëm i kryeministrit Edi Rama. Më të ardhur në pushtet, Rama ndërmor
Monika Lubonja "martohet" me Blerim Destanin? Një nga lojrat më gazmore dhe që merret me shumë sportivitet nga të ftuarit e “Shiko kush LUAN” është ajo e martesave me
Skandali i gjyqtares, dy vendime të ndryshme për të njëjtën pronë Fiks Fare faktoi veprimet e gjyqtares Brikena Ukperaj Lubonja, e cila ka dhënë disa vendime të ndryshme për një pronë.
"Pse Meta e refuzoi Sandër Lleshin" Analisti Fatos Lubonja ka folur në lidhje me përplasjen Meta-Rama dhe kandidaturën e Sandër Lleshit si Ministër i Brends
Ngec në vetting, shkarkohet gjyqtari i Apelit Njw tjetwr gjyqtar ka ngecur nw rrjetwn e vettingut. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkoi sot gjyqtarin e Ape
Është 50 por ngjan si 25 vjeç, Monika Lubonja i vë flakën rrjetit me videon seksi Është 50 vjeç, por Monika Lubonja sa vjen e rinohet. Aktorja shumë e dashur për publikun ka nisur pushimet dhe këtë verë
Analisti: Shembja e Teatrit duhet ndaluar me dhunë si taksa e Kukësit Fatos Lubonja është shprehur në Newteatris24 se shembja e Teatrit është grabitje e pronës publike dhe se nuk duhet toler
Vettingu jep vendimin për gjyqtaren Brikena Ukperaj Lubonja Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka dhënë sot vendimin për gjyqtaren e Vlorës. Gjyqtarja e Apelit në Vlorë, Brikena
Aktivistja e njohur në gjendje të rëndë: Po ndjej fundit, s'kam lekë për ilaçe Aktivistja Ajtanga Lubonja përmes një postimi në rrjetet sociale njofton se ndodhet në një gjendje të rënduar shëndetëso
Lubonja në gazetën austriake kërkon të mos hapen negociatat me Shqipërinë Analisti Fatos Lubonja ka publikuar një opinion te gazeta e njohur austriake, Der Standard, në prag të vendimit për hapj
A janë shitur ambasadorët? Përgjigjet hapur Lubonja I ftuar në “News24” analisti Lubonja pohoi se ambasadorët e ardhur në Shqipëri ndonjëherë kanë gabuar për interesa vetja