999 rezultate për

lubjana

Rekrutonte të rinj për ISIS-in, Gjykata jep vendimin për Lubjana Gjeçajn jykata Penale e Tiranës ka caktuar masën “arrest në burg” për Lubjana Gjeçajn, e cila u arrestua disa ditë më parë në zo
Shembet edhe hotel Lubjana në Durrës (VIDEO) Mesditën e sotme ka nisur shembja me ekskavator e hotel Lubjanës në Durrës që u shkatërrua nga tërmeti tragjik i së mart
Dërgonin njerëz në Siri, burg për 5 shqiptarë Prokuroria italiane ka kërkuar 15 vjet burg në total për 5 shqiptarët e arrestuar dhe të akuzuar se kanë formuar organiz
Mjegulla bllokon fluturimet në Aeroportin e Shkupit Përsëri probleme në Aeroportin e Shkupit, ai vazhon të jetë i bllokuar edhe sot nga mjegulla e dendur. Që nga orët e par