999 rezultate për

luante

Çfarë bën sot aktorja që luante Borëbardhën (FOTO LAJM) Zeynep Degirmencioglu quhet aktorja e cila ka luajtur rolin e Borëbardhës në filmin me të njëjtin titull në vitin e larg
LETRA/ “Feçori, arrogant e prepotent, luante letra gjithë natën” Në numrin e kaluar, përveç një dokumenti sekret të ishsekretarit të Komitetit të Partisë së rrethit të Durrësit, Muho As
Vdekja e 10-vjeçarit në Dibër, policia: Përplasi kokën teksa luante Policia e Dibrës ka zbuluar rrethanat e ngjarjes në Dibër ku ditën e djeshme humbi jetën një fëmijë vetëm 10 vjeçar.
E DHIMBSHME/ E përplas makina teksa luante, humb jetën vogëlushi në Dibër Ka humbur jetën në mënyrë tragjike një fëmijë 7 vjeçar me inicialet E.XH sot pasi u përplas nga makina. Ngjarja ka ndodh
Legjenda e Brazilit: Neymar s'do kishte vend as në stol te Brazili më 1970 Neymar është lideri i përfaqësueses aktuale të Brazilit, por një ish-lojtar i Selecao-s mendon se ai nuk do të ishte pje
Ish-komandoja luante paratë e grabitura në kazino, kërkonte fatura për të justifikuar pasurinë Ditën e sotme kanë dalë detaje të reja mbi arrestimin e ish-komandos Neim Avdulaj, i cili që ditën e djeshme u raportua
Sadiku: Ja arsyeja e vërtetë pse kërkoj pasaportën bullgare Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armando Sadiku ka treguar arsyen e vërtetë pse ka aplikuar për të marrë pasaportën e Bu
TRAGJEDI/ Ecnin mbi liqenin e ngrirë, humbin jetën dy persona Një 40 vjeçar i cili ka tentuar të ecte mbi akull në Fier dhe një 12 vjeçar i cili ka qënë duke luajtur mbi akullin e li
Milani i tij luante ndaj Empolit, por shikoni ku ishte Bacca Carlos Bacca ka kohë që përflitet për largim nga Milani, por ajo që ndodhi mund t'i vërë vulën. Sulmuesi kolumbian nuk i
Izraeli kërkoi të luante në fushë neutrale, u zmbraps nga qeveria shqiptare Shqipëri-Izrael mund të ishte luajtur fare mirë në fushë neutrale. Alarmin e japin mediat izrealite dhe konkretisht “Yne
Plas skandali në Serinë A, në listë dhe ish-lojtari i kombëtares sonë Skandali i trukimeve rikthehet sërish në Serinë A. Sipas raportimeve të fundit, plot 14 skuadra, ku mes tyre edhe Juvent
Shokon e mitura e përdhunuar nga njerku: Çdo gjë bëhej në sy të nënës (VIDEO) E mitura 12-vjeçare e cila prej 6 vitesh abuzohej seksualisht nga njerku i saj ka folur për herë të parë për gjashtë vit
Masakra në Dajç, ja momenti kur autori luante poker me viktimat (VIDEO) Një video e publikuar në rrjetet sociale tregon disa çaste para masakrës së ditës së djeshme në Dajç të Shkodrës. Kamer
Po luante me ashensor, humb jetën 15-vjeçari nga Durrësi 15-vjeçari Klodian Lala kishte shkuar në punën e nënës së tij për librezën e dritave, pasi OSHEE-ja i kishte ndërprerë e
SHBA/ Vritet studenti ndërkohë që luante “Pokemon Go” Një student 20-vjeçar është qëlluar për vdekje në San Francisko ndërkohë që ishte duke luajtur “Pokemon Go” në një park
De Biasi ironizon keq Januzajn, ja çfarë i thotë Adnan Januzaj padyshim që ka bërë gabimin më të madh në jetë që refuzoi fanellën e Kombëtares së Shqipërisë për të zgjed
Para ekzekutimit biznesmeni luante futboll, 6 plumba e kapën në kokë Detaje të tjera tronditëse janë bërë publike nga ana e policisë, pas vrasjes së biznesmenit, ndonëse ende nuk ka një emë
Messi shënonte super gol edhe kur ishte 8 vjeç (VIDEO) Vullneti dhe puna e vazhdueshme nuk mjaftojnë për të arritur majat nëse u mungon talenti dhe natyra ka qenë më shumë se
Rrëfehet Celina: Kosova është zemra ime Ylli i ri i Manchester Cityt, Bersant Celina ka synime të mëdha me përfaqësuesen e Kosovës. Këto dëshira, mesfushori kos
Cavani duhet të largohet nga PSG? Babai i yllit të PSG-së, Edinson Cavani, beson se ka ardhur koha qe djali i tij të largohet nga Franca dhe të luajë për
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.