999 rezultate për

luani

Taulant Xhaka drejt Turqisë, Besiktas kërkon shërbimet e "luanit" shqiptar Superliga turke vazhdon të "thithë" futbollistë shqiptarë. Është Taulant Xhaka, futbollisti i radhës që mund të tran
Luanin poker pa patur frikë në lokal, si u kapën mat të rinjtë në Pogradec Duket se pavarësisht masave dhe gjobave, shqiptarët nuk heqin dorë nga kafet. Kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme në
"100 zogjtë e pulave kundër një luani", futbollisti i Kombëtares mbështet Albin Kurtin (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj ka shprehur hapur simpatinë e tij për kryeministrin në detyrë të Kosovës
Largojuni fëmijëve ankthin, disa lojra që mund të luani në shtëpi këto ditë të vështira Të gjithë po kalojmë një situatë të vështirë për shkak të Koronavirusit. Vetëizolimi në shtëpi është zgjidhja më e mirë
"Mbreti" i xhunglës i frikësuar hipën në pemë, e ndoqën mbi 100 buaj Një luan i frikësuar është fotografuar duke qëndruar në një dru të gjatë, në përpjekje për të shpëtuar nga një tufë buaj
"Nxirre luanin Mariel", çfarë bën pas 8 vitesh i famshmi i BB4 (FOTO LAJM) Me siguri, e keni përdorur për shumë kohë shprehjen e famshme të "Big Brother Albania 4", "Nxirre luanin Mariel". Ma
"Skelet", fotot e këtij luani po bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) Pamjet e një luani të dobësuar kaq shumë, sa i duken vetëm kockat dhe lëkura, po bëjnë xhiron e botës. Luani ndodhet në
E dhimbshme, fotot tronditëse të këtij luani po bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) Pamjet e një luani të dobësuar kaq shumë, sa i duken vetëm kockat dhe lëkura, po bëjnë xhiron e botës. Luani ndodhet në
Për "luanin" e Kosovës interesohet edhe Licester City Sulmuesi kosovar është bërë objektiv i klubeve të njohura të Premierligës. Pas Tottenhamit dhe Manchester Unitedit, priz
E lavdëroi Rama live, kush është Luani nga Vlora që me ekipin e tij shpëtuan shumë jetë (VIDEO) Gjatë një prej daljeve të tij publike mbrëmjen e djeshme, kryeministri Rama tha se pavarësisht mungesave të logjistikë,
U rikthye me asist, "Luani" i Kosovës tregon si u rikuperua në kohë rekord Vedat Muriqi ka befasuar të gjithë kur u rikthye në kohë rekord pas lëndimit të pësuar. Sulmuesi prizrenas kishte pës
Protestuesi në Irak sjell luanin e stërvitur që të luftojë më qentë e policisë Një i ri irakian ka gjetur një mënyrë interesante për t’u rezistuar forcave të sigurisë që kanë shtypur protestat antiqe
Lajm i keq për Kosovën, "luani" i sulmit do të mungojë ndaj Çekisë dhe Anglisë Vedat Muriqi nuk ia ka dalë të riaftësohet nga lëndimi dhe si pasojë do të mungojnë në dy ndeshjen vendimtare të Kosovës
"Luani i zjarrtë" inaguron në mënyrë spektakolare stadiumin (VIDEO) Klubi argjentinas, Estudiantes de La Plata është rikthyer në stadiumin ku shkruajti historinë në një mënyrë spektakolare
Kujdes, mos luani me këtë maçok! Është felini më vrastar në planet (FOTO LAJM) Në disa foto mund të duket një maçok lozonjar, miku i përditshëm i fëmijëve tanë. Por në të vërtetë macja këmbëzezë (Fel
Historia e rëndë e 12 vjeçares shqiptare: O babi, po unë pse jam kështu? Me siguri kur Luani dhe Laureta shtrihen për të mbyllur sytë në gjumë, mendja medoemos i kalon në pyetjet që brejnë prej
Shenjat zodiakale që jua bëjnë jetën më të vështirë me zilinë e tyre të lindur Zilia ndonjëherë lind me njeriun. Ajo në fakt konsiderohet një pasiguri dhe njerëzit duhet të përpiqen ta superojnë, poë
Babai gjen për të 12-in vit radhazi emrin e djalit të ndjerë në listën e votimit: Turp! Mos luani me kufoma Një rast i çuditshëm ka ndodhur gjatë procesit të zgjedhjeve sot në Komunën e Prishtinës, ku një i moshuar ka dalë i mër
"E çmendur", vajza rrezikon jetën duke hyrë në kafazin e luanit (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një grua qëndron shumë afër një luani. Ajo kaloi perimetrin e sigurisë në një kopsht
Meta: Si mund t'i trembet Venecias, Luani i Artë i Venecias?! Raporti i Venecias është komentuar shumë në media ditën e djeshme. Teksa kemi parë deri tani disa reagime të zëdhënësit