999 rezultate për

luani

Murati ka një mesazh për Kombëtaren para ndeshjes me Bjellorusinë: Luani me zemër (VIDEO) Ish-mesfushori i njohur i Kombëtares shqiptare, Edvin Murati, ka vlerësuar ndeshjen e kuqezinjve ndaj Kazakistanit. N
Rooney tregon prapaskena: U befasuam kur Ferguson na tha se si do të luanim kundër Barcelonës Wayne Rooney zbuloi se shokët e tij të skuadrës te Manchester United ishin të befasuar kur Sir Alex Ferguson njoftoi tak
Meta sulmon ashpër Ramën: Nuk frikësohet lepuri nga luani! "Po i them sot mos guxo të provokosh trazira në Shqipëri si ke bërë gjithë këto vite për llogari të Soros dhe të miqve t
Mos luani me shëndetin! Perimet e frutat e vetme që duhet të konsumoni gjatë vjeshtës Gastronomia e kësaj stine, lidhet padiskutim me prodhimet e shijshme të fruta-perimeve të vjeshtës. Ato na ndihmojnë
Luani, ariu dhe tigri që jetojnë si një familje (FOTO LAJM) Njerëzit nuk janë të vetmit që kanë nevojë për familje. Luanët, tigrat dhe arinjtë kanë stile të ndryshme kur bëhet f
I përgjumur në intervistë, Tyson:Jam si luani, e kam të vështirë të zgjohem! Kur ka mbetur pak më shumë se një muaj nga kthimi i Mike Tyson në ring (më 28 nëntor, kundër Roy Jones), kanë nisur spek
E kanë zilinë e lindur! Ruhuni nga keto shenja horoskopi Zilia ndonjëherë lind me njeriun. Ajo në fakt konsiderohet një pasiguri dhe njerëzit duhet të përpiqen ta superojnë, poë
Muriqi zbarkon sot në Romë, kjo pritet të jetë rroga e "luanit" Dardan Vedat Muriqi është pranë zyrtarizimit të transferimit në Lazio. Pas shumë vonesash, duket se ka ardhur momenti për tr
Çfarë do të ndodhte nëse Messi dhe Ronaldo do të luanin me një ekip, disa nga pyetjet e mëdha që marrin përgjigje Shumë pak besojnë se Lionel Messi do të luajë së bashku me Cristiano Ronaldon në Juventus. Por nëse do të ndodhte, si
Nuk e njohin lodhjen, njihuni me shenjat që s’duan fare pushime Janë disa njerëz që prioritet gjithmonë kanë punën dhe nuk mendojnë fare për pushim. Dashi Dashi është një nga she
"Klubi im i preferuar, tifoz me Realin që kur luanin Zidane dhe Fenomeni", ja deklarata e Pjanic në 2009 Miralem Pjanic e ka kompletuar kalimin te Barcelona nga Juventusi si pjesë e marrëveshjes për shkëmbim me Arthur Melon.
Klopp i hedh "spica" Guardiolës: Duhet të luani poker Ndeshja në "Ettihad" në mes të Manchester Cityt dhe Liverpoolit pritet të jetë vendimtare për fatin e titullit të Premie
Bota rrezikon të preket nga pandemia e eshtrave të luanit Bota rrezikon të preket nga një tjetër pandemi, pikërisht nga tregëtia e eshtrave të luanëve. Ekspertët kanë ngritur
Milito: Mediat e huaja na kanë sulmuar padrejtësisht, ja pse mbaja numrin 22 Ish sulmuesi i Interit, Diego Milito, i cili ishte edhe një nga heronjtë e zikaltërve në vitin e tripletës së famshme, k
Taulant Xhaka drejt Turqisë, Besiktas kërkon shërbimet e "luanit" shqiptar Superliga turke vazhdon të "thithë" futbollistë shqiptarë. Është Taulant Xhaka, futbollisti i radhës që mund të tran
Luanin poker pa patur frikë në lokal, si u kapën mat të rinjtë në Pogradec Duket se pavarësisht masave dhe gjobave, shqiptarët nuk heqin dorë nga kafet. Kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme në
"100 zogjtë e pulave kundër një luani", futbollisti i Kombëtares mbështet Albin Kurtin (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj ka shprehur hapur simpatinë e tij për kryeministrin në detyrë të Kosovës
Largojuni fëmijëve ankthin, disa lojra që mund të luani në shtëpi këto ditë të vështira Të gjithë po kalojmë një situatë të vështirë për shkak të Koronavirusit. Vetëizolimi në shtëpi është zgjidhja më e mirë
"Mbreti" i xhunglës i frikësuar hipën në pemë, e ndoqën mbi 100 buaj Një luan i frikësuar është fotografuar duke qëndruar në një dru të gjatë, në përpjekje për të shpëtuar nga një tufë buaj
"Nxirre luanin Mariel", çfarë bën pas 8 vitesh i famshmi i BB4 (FOTO LAJM) Me siguri, e keni përdorur për shumë kohë shprehjen e famshme të "Big Brother Albania 4", "Nxirre luanin Mariel". Ma