999 rezultate për

luaneve

Festa me prostituta në kohë karantine i kushton rëndë yllit anglez, rrezikon mos luaj më me kombetaren Karriera e yllit të Mancheste City dhe kombëtaren Angleze mund të marrë një goditje nga momenti në moment. Festa me dy p
E dhimbshme, 21 vjeçarja shqyhet nga luanët teksa kujdesej për ta Një vajzë 21-vjeçare ka vdekur në Afrikën e Jugut pasi u sulmua për vdekje nga disa luanë, të cilët ishin duke u mbajtur
Dardanët zbresin në tokën e "Tre luanëve" (FOTO LAJM) Kosova nesër është mysafire e Anglisë në ndeshjen e xhiros së pestë të kualifikimeve për Euron 2020 që do të zhvillohet
Po ndiqte gjurmët e luanëve, papritmas përballet me një tufë grabitqarësh (VIDEO) Ky është momenti kur një udhërrëfyes safari del nga kamioni i tij për të ndjekur një seri gjurmësh luanësh. Por, siç
Beteja e humbur e krokodilit me luanët (VIDEO) Janë dy prej kafshëve më të rrezikshme në planet dhe grabitqarë të pashembullt që për vetë habitatin e tyre rrallë takoh
"Kërcim pa shpëtim", antilopa luftë të egër me luanët e uritur (FOTO LAJM) Preja e preferuar e mbretërve të kafshëve është antilopa. Jo më kot, pasi ajo plotëson kilogramët e mishit të mjaftuesh
Momente që të lënë me zemër në dorë, tufa e luanëve sulmon familjen (VIDEO) Abi Tudge dhe Jaz Reynolds kanë mbetur të tmerruar pasi janë sulmuar nga një tufë luanësh teksa ndodheshin në makinë së
Vjen goli i nderit! Panamaja i shënon "tre luanëve" (VIDEO) Më në fund ka ardhur një reagim nga Panamaja. Goli ka ardhur në minutën e 78' nga këmbët e Felipe Balay, që i ka rikt
Beteja e vdekjes, antilopa kundër dy luanëve. Ja kush triumfon (VIDEO) Një video e pazakontë është kapur në një park të Afrikës së Jugut, ku dy luanë kanë sulmuar një antilopë të vetmuar.
Zgjedh formën më makabre të vetëvrasjes: Hidhet tek kafazi i luanëve (VIDEO) Një burrë është hedhur brenda hapësirës ku qendronin luanët në një kopësht zoolgjik në Kili me qëllim vetëvrasjen. Ai
Një duel epik! bualli kundër luanëve (FOTO LAJM) Një buall provoi besnikërinë e tij pasi u fut në mes të një tufe luanësh në përpjekje për të shpëtuar mikun e tij, i cil
Një gjirafë përpiqet të luftojë kundër dy luanëve të uritur (FOTO LAJM) Këto fotografi të mahnitshme tregojnë dy luanë që po tentojnë për të rrëzuar në tokë një gjirafë, shkruajnë mediat e hua
Këlyshët e luanëve! Njihuni me fëmijët e Shtetit Islamik (VIDEO) Ata quhen "ashbal" ndryshe këlyshët e luanit të "kalifatit". "Ne jemi grupi pastrues ", thotë Kasswara, një djalë 16-
Vret veten gjahtarja e luanëve në Spanjë (FOTO LAJM) Një vajzë e cila u bë e famshme si gjahtare e luanëve, është gjetur e vrarë në banesën e saj. Melania Capitan, 27 vj
Trajneri i Anglisë u bën zbor lojtarëve, i çon në ushtri (FOTO LAJM) Anglia dhe Skocia janë përfshirë në beteja të ndryshme gjatë historisë, disa herë në fushë dhe disa herë jashtë saj në l
Wenger trajner i Anglisë? Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger është një ndër emrat më të preferuar për të marrë përgjegjësinë e përfaqësueses angl
Turistja kafshohet për vdekje nga luanesha Për shkak të mos respektimit të rregullave të parkut të Afrikës së Jugut, një grua ka humbur jetën pasi e ka sulmuar një
Ja cili është pasioni i fshehur i luanëve (FOTO LAJM) Luanët duket se janë të apasionuar pas bërjes së selfie-s. Këto foto janë realizuar në momentin që duket se një luan po
Njihuni me "mbretin" e luanëve (VIDEO) Ky është një person që mund të quhet 'mbreti' i kafshëve, e veçanërisht i luanëve. Në këtë video shikohet se si ai q
Fotografi mahnitëse nga bota e kafshëve (FOTO LAJM) Natyra është pjesa më mahnitëse, shpesh ne ngelemi pa fjalë përballë veprave dhe gjallesave të saj. Të apasionuarit pas