999 rezultate për

luana

Do këndojë LIVE në emision, Luana ndan videon: Dedikuar Shqipërisë time (VIDEO) Me rastin e festave të 28 dhe 29 nëntorit, moderatorja Luana Vjollca e cila do të na shoqërojë në ekran me emisionin e s
"Luana preu pjesët e emisionit", Albana sqaron deklaratën ndaj Arbanës (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në rrjet është bërë virale një deklaratë e Albana Osmanit, e cila u shpreh se nuk ka pasur kurrë miqësi
Luana Vjollcës i shkatërrojnë "Ferrari"-n: Kush e bëri këtë? (FOTO LAJM) Ndërkohë që të gjithë shijuan të dielën e pushimit ditën e djeshme, Luana Vjollca ishte sërish në punë. Moderatorja e nj
"Dhurata më e bukur", Luana zbulon çfarë i heq lodhjen pas punës (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga vajzat më aktive të skenës shqiptare. Ajo arrin t’i bëjë të gjitha nga muzika dhe deri te mo
U shfaq si Jennifer Lopez, por Luana shpenzoi sa qimet e kokës për veshjen (FOTO LAJM) Luana na surprizoi të gjithëve duke u shfaqur në puntatën e të shtunës së shkuar në "Shiko Kush Luan" me një look si të
U shfaq si Jennifer Lopez, Luana tërheq edhe vëmendjen e mediave të huaja (FOTO LAJM) Luana Vjollca u shfaq mbrëmjen e e te shtunes në emisionin “Shiko Kush Luan” si Jennifer Lopez me rastin e Halloween. Mo
Një pirate si Luana Vjollca, moderatorja fitoi që tani kurorën e Halloweenit? Luana vjollca është maskuar si një pirate për Holloween. Ka qenë vetë moderatorja që i ka bërë publike pamjet në rrj
I thanë të rrijë si vetja, por si zgjodhi të maskohej Luana për këtë Halloween (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka kërkuar ditën e djeshme mendimin e ndjekësve në rrje
"Na tremb kështu siç je", Luana si asnjëherë i përgjigjet ndjekësit (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka kërkuar së fundmi mendimin e ndjekësve në rrjete soc
Luana pozon brenda makinës luksoze, ka një mesazh për fansat Luana Vjollca po korr suksese të mëdha, me dy nga angazhimet më të fundit të saj. Kënga e saj, “Locos”, e sjellë si b
Një orë para nisjes së emisionit, Capital T i bën "të pabërën" Luana Vjollcës! (VIDEO) Mbrëmjen e sotme, një ndër të ftuarit e emisionit të përjavshëm të Luana Vjollcës, “Shiko Kush Luan”, është reperi Capit
Rezarti sqaron pse fshiu fotot me Luanën dhe i vë kapakun lajmeve të sherrit mes tyre (FOTO LAJM) Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetë
Luana tërheq sërish vëmendjen e Philip Plein, çfarë i shkruan stilisti me famë botërore (FOTO LAJM) Gjatë muajve të verës një nga këngët që u kthye menjëherë në hit ishte dhe bashkëpunimi mes Luana Vjollcës dhe këngëtari
"Sikur je presidenti", Luana fotografohet me truprojë personale dhe makinën luksoze (FOTO LAJM) Ajo është Luana Vjollca dhe njihet si një ndër vajzat më të suksesshme shqiptare e cila i ka ngjitur shkallët e karrierë
Iku me sherr nga Luana? Reagon Rezart Veleshnja (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, të gjithë u befasuan nga largimi i aktorit të humorit Rezart Veleshnja nga emisioni “Shiko kush luan”.
"Kam fëmijën 4 vjeç", Luana Vjollca habit me deklaratën para kamerave (FOTO LAJM) Nisi dhe mbrëmja e sotme në “Shiko Kush Luan”. Luana Vjollca si gjithmonë në çdo drejtim programi duket shumë sexy. P
Luana Vjollca flet e prekur si anjëherë: Asgjë nuk të pasuron më shumë (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptarë. Përveç se është shumë e sukseshme me emisi
"Çfarë surprize", Krenari ia bën më të bukur ditën Luanës (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë janë tashmë të njohur me zyrën e Luana Vjollcës pasi moderatorja e "Shiko Kush Luan" kalon një pjesë
Luana zëvëndëson kapitenin, "Shiko kush luan" sonte me një personazh të ri (VIDEO) Puntata e sotme e “Shiko Kush Luan”, veç të ftuarve të rinj do të na njohë edhe me kapitenin e ri të skuadrës blu… Rezar
"Kush na mori mësysh", pas puntatës së parë Luana has probleme me emisionin (FOTO LAJM) Një javë më parë, moderatorja e njohur Luana Vjollca u rikthye në ekran me emisionin e saj “Shiko kush luan”, i cili ësh