999 rezultate për

luan

Emisionet e tyre bëjnë namin, misteri pse Luana dhe Bora u "përjashtuan" nga klipi festiv (FOTO LAJM) “Top Media” ka publikuar edhe këtë Krishtlindje këngën e fundvitit, të shndërruar për 19 vite në një traditë të televizi
Qëlluan me armë drejt lokalit të tij, Gjevalin Prendit në 2014 i vranë nipin Mëngjesin e sotëm autorë akoma të paidentifikuar qëlluan me plumba lokalin e Gjovalin Prendit në Lezhë. Ky i fundit m
"Neymar provokon këdo që luan kundër tij" Mbrojtësi i Sao Paolo, Juanfran, ka folur për duelet e tij të cilat ka pasur me futbollistë të ndryshëm në La Liga në ko
Në shtëpinë moderne dhe dhurata luksoze, si i pritën Krishtlindjet motrat Vjollca (FOTO LAJM) Motrat Vjollca, Marina dhe Luana kanë uruar Krishtlindjet me një fotografi të ëmbël. Motrat e famshme kanë pozuar së bas
Këtë nuk e prisnit, Rezarti dhe Flori ndryshojnë komplet look për fësta (VIDEO) Jemi në prag të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri e sigurisht televizionet mundohen të rezervojnë surpriza e spektakët për
HOROSKOPI/ Për luanët ka ardhur momenti të largohen nga personat që kanë ndikim te ju Dashi Kur bëhet fjalë për një shenjë kaq të zjarrtë dhe të ndjeshme sa e juaja, është e lehtë të kuptosh se të qëndroni
Ju mori malli për Luanën "e vjetër", moderatorja pozon provokuese (FOTO LAJM) Luana Vjollca është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar. Moderatorja e njohur merr gjithmonë vëmendjen
Monika Lubonja pranon për herë të parë publikisht lidhjen e saj të dashurisë (FOTO LAJM) Aktorja Monika Lubonja ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush LUAN”. Aktorja e njohur pranoi publikisht se n
Po luante bilardo, kush është efektivi i FNSH që u vra aksidentalisht nga i biri 7 vjeç Një ngjarje e rëndë pak më parë në kryeqytet ku një efektiv i FNSH humbi jetën, pasi u qëllua aksidentalisht me armën e
Bora apo Nevina? Ish-konkurrentja e Përputhen tregon kush është më e mira Kur bëhet fjalë për “Përputhen” vëmendje marrin jo vetëm konkurentët, por edhe drejtueset e emisionit, opinionistët dhe
Nuk mjaftojnë rrugët plot, britanikët festojnë me pasion në kohë covidiane (FOTO LAJM) Fundjava ka rikthyer edhe festat e të rinjve në Britani. Pavarësisht paralajmërimeve të shumta të qeverisë për të res
"Luaneshë, s'të pashë kurrë të qaje", Aurela Gaçe i bën nënës dedikimin më prekës (FOTO LAJM) Nëna e Aurela Gaçes feston sot ditëlindjen. Këngëtarja e njohur ka menduar t’i bëjë një dedikim mjaft prekës në rrjete s
E qëlluan e armë e dorezë të hekurt, boksieri shqiptar sulmohet në Greqi Policia ka vënë në pranga dy persona për plagosjen e një ish-boksieri 32-vjeçar shqiptar, në Peristeri, të Greqisë. N
Murgu denoncon priftin: Vjedh lekët e kishës, duan të më vrasin! Mbrëmjen e së hënës u denoncuar një skandal që ndodh brenda një shtëpie të Zotit. Prifti i Kishës në Manastirin e Zvërne
Si nuk e keni parë anjëherë, Luana Vjollca shfaqet pa pikë grimi (FOTO LAJM) Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, njihet për arritjet dhe sukseset e saj. E sigurisht që për të arritur
"Luan 3-5-2", Nedved: Pres shumë vështirësi nga Porto, njoh trajnerin kur ishim te Lazio Pas shortit të Championsit, ku Juventusi do të përballet në sfidën me eliminim direkt ndaj Portos në të 1/8-at e finalev
Hidhet shorti: Strakosha sfidon Bayern, Neymar sfidon të kaluarën Hidhet shorti për fazën e 1/8-ave të Ligës së Kampioneve për sezonin 2020-2021 në Nion të Zvicrës. Ndeshjet e para t
"Ja kam borxh", për kë derdhi lot Arian Konomi në "Shiko Kush Luan" (VIDEO) Arjan Konomi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në "Shiko kush luan", ku gjatë mbrëmjes duhet të jepte një opinion të tijin
Puthje në buzë dhe kërcime joshëse, momentet pikante të "Përputhen" te Luana (FOTO LAJM) Të ftuar mbrëmjen e djeshme në "Shiko Kush Luan" ishin pikëriht konkurrentët e "Përputhen". Siç kanë bërë zhurmë dhe
Luana nxjerr zbuluar konkurrentët e "Përputhen", zbulon ku i ka parë më parë (FOTO LAJM) Autorja e programit zbuloi se emisioni i mbremshem nuk i dedikohet çifteve të vërtetëm por është një puntatë në tentativ