999 rezultate për

luan

Një muaj plot surpriza, këto shenja horoskopi do të kenë një shkurt të bukur Luani: Kjo do të jetë një periudhë e shkëlqyer për të gjithë Luanët që janë të martuar ose në një lidhje. Ndiheni mir
Atentati ndaj shqiptarit në Greqi: Dy grupe u përleshën dhe qëlluan me 5 plumba 27-vjeçarin Policia greke është duke vijuar hetimet për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur, mbrëmjen e sotme, në Patra, ku si pasojë ka
Luan Daci kërkon pafajësinë, çfarë vendimi mori gjykata Ish-anëtari i KPA-së Luan Daci kërkon pafajsi në Apel. Në seancën e sotme Daci dhe avokatët e tij paraqitën konkluzionet
Viktima e atentatit në Durrës, baba i një djali, e qëlluan te dera e lokalit të tij Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me ekzekutimin mafioz mbrëmjen e sotme të 32-vjeçarit Jetmir Bregu i njohur edh
E qëlluan sapo doli nga makina, viktima njihej me dy emra Një 32-vjeçar u vra me armë zjarri sot në Durrës. Viktima Jetmir Bregu i njohur edhe me emrin Ilir Kuçi, u qëllua me
E qëlluan me armë, vdes 32 vjeçari në Durrës Vrasje me armë zjarri në Durrës. Mbrëmjen e sotme një person ka humbur jetën në qytetin bregdetar, pasi u qëllua me armë
11 Marsi, data kur Neymar nuk luan futboll dhe mund të mungojë edhe ndaj Barcelonës Tekniku i Paris Saint-Germain Mauricio Pochettino nuk e ka mohuar mundësinë që Neymar mund të mungojë në ndeshjen kundër
Mediat e huaja zbardhin detaje nga sherri i shqiptarëve në Spanjë: E qëlluan 6 herë në trup Ditën e sotme Policia franceze ka arrestuar dy shqiptarë, në Bordeaux, pasi dyshohet se janë autorë të dyshuar të plagos
"Pas kaq shumë vitesh sherr", çfarë ka ndodhur mes Beatrix Ramosaj dhe gazetarit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Luana ka regjistruar “Shiko kush luan” që ndonëse regjistrohet të ejnten transmetohet të shtunën, sikurs
Kur Vardy luante me byzylyk elektronik në kavilje “Nga asgjëja”. Kur në vitin 2016, Xhemi Vardi, fituesi i freskët i Premier Ligës më të pabesueshme të historisë me Lestë
Motrat Vjollca shfaqen me të njëjtin look, Luanës apo Marinës i shkon më shumë (FOTO LAJM) Moderatorja më “IN” e momentit, Luana Vjollca ka eksperimentuar shumë me look-un këto kohë. Një herë me flokët të gjatë
Pse bëhesh më tërheqëse kur tregon pak? Javid Sadr dhe Lauren Krowicki, studiuesit dhe autorët e artikullit 'Preceptimi i fytyrës kërkon një sfidë', zbuluan se
S'mund të duket shëmtuar, Luana ndryshon look dhe surprizon ndjekësit (FOTO LAJM) Luana Vjollca është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar. Moderatorja e njohur merr gjithmonë vëmendjen
Shkak borxhi 600 euro, Dëshmia e të riut në Athinë: Babai doli para plumbave (VIDEO) Një borxh prej 600 eurosh që djali i viktimës i kishte autorit të dyshuar të ngjarjes ishte shkak i vrasjes së babait të
E nxorrën në pritë, si dy persona të maskuar qëlluan me breshëri ndaj 45 vjeçarit në Milot Të tjera detaje zbardhen nga ngjarja që ndodhi ditën e sotme në Milot, ku një 45 vjecar mbeti i plagosur. Mësohet se
53-vjeçari u vra dhe djemtë ia plagosën, pistat e krimit tragjik ndaj familjes shqiptare në Greqi Në xhamin e kafenesë vrimat dhe shenjat e lëna nga plumbat shihen qartë. Edhe në ambientet e brendshme apo para hyrjes,
Rezarti i kujtoi Gërdecin dhe i përmendi të atin, i kthehet Kleoniki: Dele të politikës (FOTO LAJM) Dy ditë më parë i gjithë rrjeti u mbush me lajme rreth debatit mes modeles dhe këngëtares Kleoniki Delijorgji dhe Rezart
Përgjimet zbuluan lidhjet, zyrtarët e Skraparit mbeten në burg: Zhduke drogën! Janë dashur 7 muaj hetime për të zbuluar grupin prej 23 personash që kultivonte lëndë narkotike në zonën e Skraparit.
Luana tmerroi ndjekësit, po mbyll përfundimisht karrierën televizive? (FOTO LAJM) Luana Vjollca zbuloi para disa ditësh se “Shiko kush luan” po i vjen fundi dhe për këtë sezon. Moderatorja dhe autorja e
Gazetari i Sky Sport "thumbon" Taren dhe Inzaghin: Muriqi titullar përpara Caicedo? Vedat Muriqi deri tani nuk ka treguar asgjë te Lazio, të paktën për të justifikuar sadopak atë investim të madh prej 18