999 rezultate për

luanĂ

E ndiqte në punë dhe shtëpi, detajet nga denoncimi i Luanës për fansin e "çmendur" Historitë e Luana Vjollcës me fansat e fiksuar pas saj deri në përndjekje, duket se nuk kanë fund. Së fundmi, moderat
E përndiqte prej kohësh, Luana Vjollca denoncon në polici të riun e fiksuar Moderatorja shqiptare Luana Vjollca ka denoncon për përndjekje një 28-vjeçar nga Kosova i cili kishte kohë që nuk e lint
Fansi i "çmendur" përndjek Luanën, moderatorja merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Moderatorja Luana Vjollca është kthyer prej kohësh në një nga fytyrat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Por pre
Vetëm 16 vjeç, dalin fotot e papublikuara të Luanës (FOTO LAJM) Moderatorja Luana Vjollca është kthyer prej kohësh në një nga fytyrat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Herë me
Luana publikon fotot joshëse nga ballkoni, Getoari i le komentin epik kunatës (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërheqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Ajo sh
"Pa leje", Luana publikon në ditëlindjen e Marinës momentet më pikante të motrave (VIDEO) Marina festoi ditëlindjen e saj të 30 dhe ndonëse në peridhë karantine, ajo ka marrë surprizat më të bukura nga njerëzit
Luana Vjollca nuk ka kufij, pozon për kopertinën e revistës prestigjoze në Turqi (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka ngjitur me shpejtësi shkallët e karrierës vitet e fundit duke u bërë e njohur jo vetëm në Shqipëri, po
Tha se është Kylie Jenner shqiptare? Çfarë fshihet pas deklaratës së bujshme të Luanës (VIDEO) Kur Eric Tabach publikoi në YouTube një bisedë me Luana Vjollcën në Instagram, të gjithë e morëm si të mirëqenë faktin s
Planet për dasmën luksoze me Krenarin, si ndryshuan gjërat për Luanën Moderatorja Luana Vjollca është në një dilemë të madhe nëse duhet ta organizojë këtë vit dasmën e planifikuar me Krenar
Luana Vjollca përtej kufinjve, fiton çmimin e rëndësishëm në New York (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka shtuar një tjetër sukses në listë. “Golden Panther Music Awards 2020” i ka dhuruar Luanës çmimin “Best
Të gjithë po shtojnë peshë, por karantina e ka sjell Luanan Vjollcën në super formë (FOTO LAJM) Ndërkohë që të gjithë vajzat e njohura të ekranit kanë deklaruar në intervista se këto ditë karantine në mungesë të akti
12 vite më parë, Luana publikon foto nga e shkuara pa ju "dridhur qerpiku" (FOTO LAJM) Sot është një prej moderatoreve dhe këngëtareve më të ndjeka, por karrierën e saj Luana Vjollca e ka nisur si një velinë
E keni parë me çdo lloj look-u, por si duket Luana me flokët e saj natyral (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Luana Vjollca në ndikimin e karantinës bëri papritur një ndryshim në look. Për herë të parë, modera
"Look i ri nga karantina", Luana Vjollca sapo "çmendi" rrjetin (FOTO LAJM) Emergjenca Covid-19 i ka mbyllur të gjithë në shtëpi, ndaj çdokush ka gjetur kohë të merret me veten, me personat e dash
Me bikini dhe joshëse, Luana Vjollca zbulon ku do dëshironte të karantinohej (FOTO LAJM) Emergjenca Covid-19 i ka mbyllur të gjithë në shtëpi, ndaj çdokush ka gjetur kohë të merret me veten, me personat e dash
Luana e ka të qartë, kështu do "shpërthejë" pas karantinimit (FOTO LAJM) Të gjithë personazhet e njohur kanë treguar me anë të postimeve të ndryshme në rrjetet sociale se si e kanë kaluar periu
Luana tentoj të bëj një video tutorial, por të gjithë u shkrin së qeshuri (VIDEO) Gjatë këtyre ditëve të izolimit në shtëpi, si pasojë e situatës me Covid-19, një nga frazat që përsërisim më shpesh me f
Nga divani i shtëpisë me duart copë, Luana Vjollca zbuloi se është një super nikoqire (VIDEO) Nuk jemi mësuar ta shohim shpesh të bëjë pushime, megjithatë në situatën që ndodhemi, Luana Vjollca është detyruar të që
Edhe Luana Vjollca e izoluar, moderatorja "djeg" rrjetin me fotot nga shtëpia (FOTO LAJM) Moderatorja Luana Vjollca nuk rresht së shfaquri anën e saj seksi teksa ndodhet si shumica e shqiptarëve, e izoluar nga
"Ç'paskeni qenë", si asnjëherë Luana i kthehet ndjekësit në fotot joshëse (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram disa foto nga seti më i fundit fotografik, ku shfaq