999 rezultate për

luan

Djali “çmendet” pas një gruaje më të madhe në moshë, por ja si e pëson Një djalë i ri e ka pësuar keq nga mospërmbajtja. Policia e prangosi pasi ngacmoi seksualisht një grua, e cila e kallëzo
Blushi: Meta po luan për të shpëtuar LSI nga dalja e pakthyeshme në opozitë Deputeti Ben Blushi ka deklaruar se nëse PD nuk merr pjesë në zgjedhjet e 18 qershorit, atëherë LSI detyrohet të jetë o
Bajrami akuzon Thaçin: Po luan me të ardhmen e vendit Shefja e Grupit parlamentar, Valdete Bajrami, ka akuzuar presidentin Hashim Thaçi se po luan me të ardhmen e vendit dhe
Pas Luanës, Marina Vjollca dhe Getoari ndalohen nga Policia (FOTO & VIDEO) Pak ditë më parë motra e vogël e familjes Vjollca, Luana u përfshi në një sherr mes fansit dhe të dashurit të saj, çka e
E ÇUDITSHME/ Pacienti luan me kitarë, mjekët i bëjnë operacion trurit të tij (VIDEO) Teksa mjekët po ja hiqnin tumorin në tru, 40-vjeçari, Rolden Batista, luajti një serenatë për mjekët. Për kënaqësinë
A do ta nënshkruajë LSI marrëveshjen me PS? Ja çfarë thotë Luan Rama Koalicioni PS-LSI akoma gjendet në dilemë nëse do ta nënshkruajë marrëveshjen parazgjedhore. Megjithëse nesër është a
Luana Vjollca thyen heshtjen, ja e vërteta me fansin e çmedur (FOTO LAJM) Ka kaluar gati një javë pas incidentit me fansin e fiksuar pas saj, ndërsa Luana Vjollca ka thyer heshtjen. Ajo, përmes
Fansi i "çmendur" u divcorcua me gruan për Luanën (FOTO LAJM) Moderatorja Luana Vjollca nuk i pati denoncuar në polici veprimet përndjekëse të një fansi “të çmendur”, derisa ai u për
Lila nuk ka ngacmuar vetëm Luanën, ja çfarë i bëri Marinës Luana Vjollca nuk ka qenë e vetmja nga familja e saj, e cila është kontaktuar nga ana e 32-vjeçarit Besmir Lila. Avok
Luana Vjollca reagon për herë të parë në mediat sociale (FOTO LAJM) Së fundmi është folur shumë për incidentin e Luana Vjollcës me një fans të fiksuar, i cili u përlesh fizikisht me mikun
5 futbollistet më seksi, mes tyre dhe një shqiptare (FOTO LAJM) Portali italian “Calcio Fanpage”, ka përzgjedhur 5 futbollistet më seksi në ligat europiane. Mes vajzave është edhe f
Mesazhi i ndjerë i djalit të Shkelzen Haradinajt: Do ta çoj në vend nderin dhe krenarin tënde Djali i dëshmorit Shkëlzen Haradinaj, Luan Haradinaj, në 18-vjetorin e rënies së babait të tij, ka thënë se do të ndjekë
Avokati i Lilës: U divorcua për Luanën, ajo e ushqente me shpresa duke ia pranuar dhuratat “Të gjitha mesazhet që Besmir Lila i ka dërguar prezantueses Luana Vjollca janë fjalë të dala nga shpirti. Ajo nuk i ësh
Dhurata dhe propozime për martesë, kush ishin fansat "e fiksuar" pas Luanës Ditët e fundit moderatorja Luana Vjollca ka marrë vëmendje nga mediat pas sherrit ku u përfshi së bashku me të dashurin
Nga bizhuteritë tek buqetat me lule, ja dhuratat luksoze që i bënte fansi "i çmendur" Luanës (FOTO LAJM) Tetë muaj terror, që nuk i kishte marrë kurrë seriozisht deri mbrëmjen e të mërkurës, kur Besmir Lila iu afrua në xhamin
Shpërthen deputeti i PS-së: Qeveria pa Edi Ramën nuk është… Teksa kishin kaluar vetëm disa orë, nënkryetari i LSI-së, Luan Rama iu drejtua kryesisht kryeministrit përmes një gjuhe
LSI krahason Ramën me Musolinin: Ecte vetëm drejt, por kur ka kthesa...? Gjatë mbledhjes së Komitetit Drejtues Kombëtar të LSI-së, Luan Rama mori fjalën dhe foli sërish mbi krizën e konomike q
Me shenja dhune nga fansi i Luanës? Çoçaj u përgjigjet thashethemeve (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së mërkurës moderatorja e njohur Luana Vjollca dhe i dashuri i saj Krenar Çoçaj u përfshinë në një sherr në n
Sherri me armë për Luana Vjollcën, dëshmia e Lilës: Jemi të dashuruar, do të martoheshim! “Jemi të dashuruar. Luana më ka premtuar se këto ditë do të martoheshim”. Kështu e ka nisur rrëfimin e tij në Polici,
Me kë është lidhur në të vërtetë Luana?! (FOTO LAJM) Fjalët se Luana Vjollca është lidhur me biznesmenin nga Kosova Krenar Çoçaj duket se u konfirmuan pas sherrit të mbrëmsh
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.