280 rezultate për

luajtur

Pato mund tė rikthehet nė Itali? Sulmuesi brazilian Alexandre Pato mund tė rikthehet sėrish nė Evropė dhe nė Itali. Ish-lojtari i Milanit, mund tė transf
"Nėse je shqiptar duhet tė zgjedhėsh Shqipėrinė" Fanella kuqezi ėshtė kthyer nė modė dhe shumė e rėndėsishme pėr ata qė kėrkojnė ta kenė mbi supe dhe tė pėrfaqėsojnė Shq
Milan, Menez nė gjurmėt e Shevchenkos Mlani i Filippo Inzaghit po has vėshtirėsi nė pėrpjekje pėr tė arritur njė vend qė do t’i mundėsonte pėrfaqėsimin nė Kup
Vdes 7 vjeēari qė ra nė njė pusetė nė Fushė-Krujė Njė 7 vjeēar ka humbur jetėn teksa nga pakujdesia ka rėnė nė njė pusetė tė ujrave tė zeza. Ngjarja e rėndė ka ndodhur nė
Futbollistėt e Mourinhos tė mėsuar ti bėjnė presion arbitrit (FOTO LAJM) Rasti i djeshėm nė ndeshjen Chelsea-PSG, ku futbollistėt vendas bėnin presion te arbitri pėr ti nxjerrė kartonin e kuq Z
Ja nė ēfarė fushe u luajt Llapi-Prishtina (FOTO LAJM) Prishtina u eleminua nga Digitalb Kupa e Kosovės pasi u mund 2-1 nga ekipi i Ligės sė Parė, Llapi. Golat pėr ekipin v
Pedro i zhgėnjyer: Shumė pak hapėsira pėr mua Pedro Rodriguez gjithmonė e mė shumė larg Barcelonės. Sulmuesi katalanas, pjesė e projektit tė Pep Guardiolės, ka njė ko
Loja 'World of Warcraft' i merr jetėn 24 vjeēarit (FOTO LAJM) Pasioni pėr videolojėrat i mori jetėn tw riut kinez, pas qėndrimit pėr gati 19 orė duke luajtur lojėn World of Warcraft,
Henry: Respekt pėr Cristianon, por Messi ėshtė mė i miri (VIDEO) Ish ylli francez Thierry Henry dhėnė njė intervistė pėr FIFATV ku i ėshtė pėrgjigjur edhe pyetjes mė tė famshme nė futbo
Gallagher zgjedh rock band-in ideal tė futbollistėve (FOTO LAJM) Ish anėtari i grupit Oasis Noel Gallagher ka zgjedhur para mikrofonave tė "BBC" rock-bandin e tij ideal tė formuar nga f
"Nuk luaj pėr tė dalė bukur para kamerės" Karim Benzema ėshtė treguar i drejtpėrdrejtė nė kundėrpėrgjigje ndaj kritikave mbi lojėn e tij. Nė deklaratė pėr revistė
Maxwell "josh" Messin: Mė i miri i historisė Mbrojtėsi brazilian i Paris Saint Germain, Maxwell, fton Lionel Messin qė t'u bashkohet kampionėve tė Francės. 33-vjeēar
Tommasi: Parma e Taēit mund tė trukojė ndeshje Situata qė po kalon Parma ka hapur shumė diskutime nė futbollin italian por jo vetėm. Klubi nė pronėsi tė biznesmenit sh
Cristiano bėn fenomenin, por djaloshi i heq topin (VIDEO) Pak ditė mė parė Portali Albeu.com transmetoi videon amatore ku shfaqej ylli i Real Madrid Cristiano Ronaldo, i maskuar
Inzaghi konfirmohet: Dua tė qėndroj pėrjetė te Milani Pėrpara se tė vinin deklaratat e tij pas ndeshjes me Lazion, qė mposht pėr herė tė dytė Milanin brenda pak ditėsh, duke
Turpėrohet sėrish Milan, e mund Lazio nė fushėn e vet (VIDEO) Lazio ka shėnuar fitoren e dytė rradhazi kundėr Milanit, skuader e cila po shėnon disa ndeshje me rezultate negative.
Rodgers: Balotelli nuk ėshtė nė lartėsinė e Liverpool-it Komplikohet gjithmonė e mė tepėr situata e Mario Balotellit te Liverpool. BBC-ja raporton sot disa deklarata tė teknikut
Celina refuzon Norvegjinė, Bunjaki: Nuk do luajė pėr Shqipėrinė Futbolli norvegjez ka pėsuar njė goditje tė rėndė ditėt e fundit pėr shkak tė refuzimit qė mori nga talenti kosovar, Ber
Ēmenduri! Flet nė telefon duke luajtur futboll (VIDEO) Njė futbollist nga Ukraina ka bere “ēmenduri”, teksa ka folur nė telefon duke luajtur futboll. Nova Kakhovka e ndali
Vukēeviē dhe Adili, pėrforcimet e reja tė Shkėndijės (FOTO LAJM) Mbrojtėsi 30-vjeēar nga Mali i Zi, Nikolla Vukēeviē dhe 21 vjeēari shkupjan Mevlan Adili janė pėrforcimet e fundit tė Sh
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.