999 rezultate për

luajti

''Boll luajtët'', Yuri Kim trondit politikën shqiptare Duke folur nga Kolegji i Posaçëm i Apelimit ku pritet që të jepet zbardhet vendimi për Luan Dacin, ambasadorja e SHBA-ve
ZYRTARE/ Klose i bashkohet i Bayern Munchen Sulmuesi ikonik Miroslav Klose do të rikthehet në fushat e futbollit. Kësaj radhe jo si lojtar, por si asistenti i tr
Simeone feston 50 vjetorin, ja sukseset madhështore si lojtar dhe trajner të "El Cholo" E marta sheh Diego Simeone të festojë ditëlindjen e tij të 50-të. Trajneri i Atletico Madrid ka shijuar një karrierë
Përsëri në klubin e zemrës, këto janë rikthimet më të famshme në botën futbollit Në ditët e fundit është folur për një rikthim të David Silva në Mestalla te Valencia. Marca ia ka hedhur një sy lojt
Maradona zbulon idhujt e tij, mes tyre edhe një brazilian Diego Armando Maradona mori pjesë në një sfidë virale në Instagram dhe zbuloi gjashtë lojtarët që e bënë atë të dashuroh
Ronaldo zbulon pse braktisi Barcelonën për Interin (VIDEO) Ronaldo brazilian dikur ishte futbollisti më i mirë në botë, por lëndimet e gjurit e ndaluan atë të linte gjurmë edhe më
Njihuni me stadiumin më famëkeq në botë, Leo Messi pati çrregullime të pazakonta kur luajti këtu “Estadio Hernando Siles, La Paz” në Bolivi është stadiumi i Kombëtares dhe klubeve më të mëdha rivale në ligë, Bolivar d
Leipzig luajti mbrëmë me fanella të ndryshme, zbulohet arsyeja Trajneri i Leipzig, Julian Nagelsman shpjegoi arsyen pse skuadra e tij kishte vesur ato fenalla për herë të parë në ndes
Ronaldo nuk luajti në miqësoren e Juventusit, kompania e biletave dëmshpërblen tifozët Juventusi zhvilloi një miqësore në verë me yjet e kampionatit të Koresë së Jugut, në një stadium që ishte mbushur në kap
Marcelo shkruan historinë me Realin, luajtin ndeshjen e 500 me Zaragozën Nuk ishte paraqitja më e mirë e tij në fanellën e Real Madridit, por Marcelo luajti ndeshjen e tij të 500-të për Los Bla
Ndërron jetë një prej sulmuesve më të mirë italian të viteve 70' Ka ndërruar jetë në moshën 71 vjeçare një prej sulmuesve më të mirë në vitet 70’. Pietro Anastasi u nda nga jeta pas një
Arrestohet aktori i famshëm që luajti "Joker" (FOTO LAJM) Aktori i famshëm Joaquin Phoenix është arresuar së fundmi nga policia. Shkak për këtë është bërë pjesëmarrja e aktori
Genc Pollo thirrje Metës: Rama luajti "Pons Pilatin'" me dëbimin e mësuesit turk Rrit madhesinë e shkrimit Zvogëlo madhesinë e shkrimit Dëbimi i mësuesit turk, Harun Çelik, drejt Turqisë mbrëmjen e 1
Luajti në filmin "Kapedani", ndahet nga jeta aktorja Eva Pëllumbi Aktorja e njohur shqiptare Eva Pëllumbi ka ndërruar jetë ditën e sotme. P ër publikuan shqiptar ajo është e njohur pë
Juventusi mposht me përmbysje Atalantën e Gjimshitit (VIDEO) Atalanta kaloi në epërsi në pjesën e dytë në minutën e 56’ me golin e shënuar nga Gosens. Mirëpo ishte Higuain ai që
Cagliari surpriza e këtij sezoni në Seria A, mposht Atalantën e Gjimshitit (VIDEO) Cagliarit mposhti Atalantën me rezultatin 2-0 në transfertë. Sardët me fitoren e sotme arritën në kuotën e 21 pikëve dhe
Ibrahimovic kalon tek skuadra legjendare, i befason të gjithë Flamengo i është bashkuar garës për të nënshkruar me Zlatan Ibrahimovic. kontrata e të cilit me Los Angelos Galaxy sk
Kjo është arsyeja pse Sadiku nuk luajti me Kombëtaren në ndeshjet e tetorit Armando Sadiku, doli ditën e sotme në një konferencë për shtyp, para ndeshjes që Malaga e tij luan në udhëtim këtë fundj
Ndërron jetë Agim Mujo, roli në film që luajti me të motrën (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme nga një atak kardiak, Agim Mujo, vëllai i aktores Yllka Mujo. Ai u shua në moshë
Luajti kundër Milanit, mbrojtësi shqiptar më i miri i Veronës Marash Kumbulla, mbrojtësi i Kombëtares dhe Veronës, ka qenë titullar ndeshjen e mbrëmshme ndaj Milanit. Skuadra e Ve