999 rezultate për

luajne

Arsyeja pse Messi dhe Ronaldo nuk patën mundësi të luajnë në një skuadër Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi tanimë për një kohë të gjatë vazhdojnë të jenë rival të përbetuar dhe gjithmonë ka de
Shorti: Kupa e Spanjës, Barcelona dhe Real Madrid luajnë në udhëtim (FOTO LAJM) Ditën e sotme (e premte) është hedhur shorti për Kupën e Spanjës në futboll. Gjigandët e futbollit në gadishullin ibe
Pas largimit nga Barça, Messi e Suarez planifikojnë të ribashkohen tek një tjetër klub Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka konfirmuar se vazhdon të jetë në kontakt të vazhdueshëm me sulmuesin e Atletico Madri
Patriote si Dua Lipa, përzgjedh 3 futbollistë shqiptarë në skuadrën e saj në FIFA 21 (FOTO LAJM) Përdoruesit e “FIFA 21” prej rreth një muaji mund të luajnë si Dua Lipa, e cila është bërë pjesë e lojës, sikundër na ki
CHAMPIONS/ Këto janë ndeshjet e ditës së sotme, Inter dhe Reali luajnë shansin e fundit (FOTO LAJM) Sonte (e mërkurë) do zhvillohen nëntë sfida interesante në kuadër të ndeshjes së gjashtë të fazës së grupeve. Mes tyr
Lajm i mirë për Liverpool, Klopp konfirmoni dy rikthime të rëndësishme Trajneri i Reds, Jurgen Klopp ka treguar se ai do të mirëpret dy lojtarët që do të kthehen në skuadrën e tij, pasi ishin
Te Tirana luajnë lojtarë që nuk japin asgjë, Halili nuk ka cilësi Ish-futbollisti e trajneri i Tiranës, Shkëlqim Muça, ka analizuar situatën e bardhebluve të cilët nuk po arrijnë të sigu
"Kosova nuk quhet fare, si të kënaqesh me lugë boshe", Hafizi kundër Rejës: Kë quan 3 fitore, me Kazakistanin? Shqipëria e ka mbyllur muajin nëntor me 3 fitore dhe një objektiv të arritur. Skuadra e udhëhequr nga Edi Reja kanë
Murati ka një mesazh për Kombëtaren para ndeshjes me Bjellorusinë: Luani me zemër (VIDEO) Ish-mesfushori i njohur i Kombëtares shqiptare, Edvin Murati, ka vlerësuar ndeshjen e kuqezinjve ndaj Kazakistanit. N
Po luajnë me ne? Mozzik dhe Loredana fotografohen sërish bashkë Loredana erdhi sërish dje në Kosovë dhe neve direkt na shkoi mendja te Mozzik dhe me të drejtë. Nuk kanë kaluar as 24
ZYRTARE/ Shqipëria dhe Kosova luajnë miqësore më 11 nëntor Kombëtarja e Shqipërisë do të luaj një ndeshje miqësore më kombëtaren e Kosovës më 11 nëntor. Marrëveshja ndërmjet dy
Aktorët me famë botërore që refuzojnë të luajnë në film me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Pavarësisht se sa i madh është talenti i një aktori, ata posedojnë tipare natyrore njerëzore. Ndonjëherë mund të kenë ke
Muriqi - Immobile pritet të luajnë së bashku në takimin ndaj Dortmundit Vedat Muriqi ende është në pritje për të luajtur te Lazio nën urdhërat e tajnerit Simone Inzaghi. Ylli i Kosovës Veda
Formacionet zyrtare, Juventus-Napoli (FOTO LAJM) Juventus do të luajë në shtëpi përballë Napolit në orën 20:45. Të dyja ekipet luajnë për fitore teksa Pirlo ka hedhur
Bundesliga bën me dhimbje koke kombëtaret, lojtarët s'do të lejohen të luajnë me shtetet e tyre Disa klube në Gjermani kanë vendosur të që mos dërgojnë lojtarët e tyre me ekipet kombëtare. Krejt kjo do të ndodhë për
Formacionet e top 5 ekipeve të Serie A, ja si mund të luajnë të mëdhat në sezonin e ri (FOTO LAJM) Serie A do të startojë më 19 shtator teksa klubet duket se nuk do të shpenzojnë shumë në këtë verë. Më poshtë mund t’
Kosova e përgjysmuar, 9 lojtarë nuk luajnë ndaj Greqisë Kur Challandes publikoi listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Moldavisë dhe Greqisë është vërejtur vetëm mungesa
Pas krahëve luajnë serbët, Artan Hoxha nxjerr shallin e Kosovës në stadium Tirana u mposht 0-1 nga Crvena Zvezda duke u eliminuar kështu nga Champions League. Në këtë takim në stadium ishte i
Leipzig dhe PSG luajnë për finalen historike, formacionet zyrtare Leipzig dhe Paris Saint Germain do të takohen në gjysmëfinalen e parë të Ligës së Kampionëve. Të dyja skuadrat kanë p
EUROPA LEAGUE/ Sevilla – Man Utd luajnë për një vend në finale Europa League gati për formatit "final four". Ashtu si sfidat çerekfinale edhe ndeshjet e fazës gjysmëfinale do të vazhd